مرد آهنین ایران، ناجی کودک ۱۱ ساله از مرگ

مرد آهنین ایران، ناجی کودک 11 ساله از مرگ
مرد آهنین ایران، پسربچه یی را که هنگام سرسره بازی از پشت بام خانه شان پرت شده بود در حال سقوط از مرگ حتمی نجات داد.
 به گزارش خبرنگار ما صبح روز دوشنبه هفته گذشته هنگامی که حسین فاطمی قهرمان پاورلیفتینگ و مرد آهنین ایران صدای فریادهای زن جوانی را که در پشت بام ساختمانی پنج طبقه ایستاده بود شنید، متوجه شد فرزند این زن در حال سقوط از پشت بام است. او بلافاصله به طرف ساختمان دوید و در همین هنگام پسر 11 ساله تعادلش را از دست داد و به پایین پرت شد. چند ثانیه بعد مادر این کودک وحشت زده و شتابان از پله ها پایین دوید و خودش را به خیابان رساند. او که ابتدا جرات نداشت دستانش را از مقابل چشمانش بردارد و از دیدن جسم غرق در خون کودکش هراس داشت، وقتی صدای ناله محمد 11 ساله را شنید تصور کرد شاید معجزه یی کودکش را از مرگ نجات داده است.
زن جوان که همچنان از دیدن پسرش هراس داشت این بار وقتی صدای قهرمان پاورلیفتینگ را شنید که از وی خواست چشمانش را باز و پسرش را نگاه کند، دریافت که واقعاً معجزه یی اتفاق افتاده و محمد زنده است چرا که در لحظه سقوط محمد، حسین فاطمی مرد آهنین ایران همانند فرشته نجات محمد را در نزدیکی زمین در آغوش گرفته و نجات داده بود.هر چند محمد بیهوش به بیمارستان برده شد و پزشکان اعلام کردند او از چند ناحیه دچار شکستگی شده اما این کودک از مرگ حتمی نجات یافت و دقایقی بعد از انتقال به بیمارستان محمد که دچار پارگی طحال نیز شده بود مورد عمل جراحی موفقیت آمیز قرار گرفت.حسین فاطمی روز گذشته در خصوص این اتفاق به خبرنگار ما گفت؛ من در خیابان آیت الله کاشانی سر ساختمان بودم که ناگهان صدای فریادهای زنی را شنیدم، سرم را که بلند کردم دیدم پسری از پشت بام آویزان است. خطاب به او فریاد کشیدم تحمل کن تا من برسم. شاید 10 ثانیه هم طول نکشید، به یکباره دیدم که دستان پسرک رها شد و سقوط کرد، به سرعت دویدم و خودم را به ساختمان رساندم و در همین لحظه پسرک که با شدت و سرعت پایین می آمد به من برخورد کرد و از شدت ضربه هر دو به زمین افتادیم.

قهرمان پاورلیفتینگ ایران ادامه داد؛ محمد کاملاً بیهوش بود و مادرش باور نمی کرد پسرش زنده باشد، اما وقتی دید او هنوز زنده است از خوشحالی شوکه شد و بلافاصله محمد را به بیمارستان رساند.مرد آهنین ایران در پاسخ به این سوال که چطور توانست در آن لحظات دشوار و دلهره آور تمرکز خود را حفظ کند و چنین کاری را انجام دهد، گفت؛ در آن لحظه نجات محمد برایم مهم ترین مساله بود و تمام قدرتم را جمع کردم و خودم را به ساختمان رساندم، به هر حال خدا به من کمک کرد تا بتوانم چنین کاری بکنم و خوشحالم از اینکه محمد را از مرگ نجات دادم.وی همچنین در خصوص اینکه خود در این حادثه آسیب دیده یا خیر، گفت؛ وقتی محمد سقوط کرد، من فقط توانستم او را طوری بگیرم که بالاتنه و خصوصاً سرش به جایی برخورد نکند، در واقع دستانم را دور بدنش حلقه کردم و به همین دلیل قسمت سینه و بازوهایم دچار کوفتگی و کبودی شد اما مساله مهمی نبود و اکنون تنها نگرانی ام حال محمد است و امیدوارم هرچه زودتر به خانه برگردد.حسین فاطمی در مورد عیادت از محمد گفت؛ چند روز قبل به ملاقات این کودک رفتم و با هم صحبت کردیم، حال او خوب بود. هرچند به خاطر عمل طحال هنوز در قسمت مراقبت های ویژه بستری است اما پزشکان عمل را رضایت بخش اعلام کرده اند البته دو دست و لگن محمد هم شکسته است. محمد در این ملاقات به من گفت هنگام حادثه احساس کرده دو بار به زمین کوبیده شده که یکی از آنها ناشی از ضربات برخورد با من بوده و دیگری برخورد هر دو ما با زمین. پدر محمد هم ضمن تشکر از حسین فاطمی به خبرنگار ما گفت؛ محمد هنوز در بخش مراقبت های ویژه است و تا زمان رسیدن به شرایط عادی باید در این بخش بستری باشد.پدر محمد ادامه داد؛ محمد روز یکشنبه در پشت بام در حال سرسره بازی بود که تعادلش را از دست داد و به سمت پایین پرت شد. او در حال حاضر روحیه خوبی دارد و امیدواریم هرچه زودتر به بخش عمومی منتقل شود. پدر محمد که برای زیارت امام رضا(ع) و دعا برای بهبودی فرزندش به مشهد سفر کرده است، گفت؛ من جان پسرم را به مرد آهنین ایران مدیون هستم.
khasteh - فرانسه - استراسبورگ
درود بر قهرمان ایرانی دیروز پسری 9 ساله در اثر سقوط فرغون کشته شد وامروز این پسر نجات پیدا کرد سرنوشتشون این بود خداوند همرو حفظ کنه
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.
نام کاربری : *
کلمه عبور : *

فراموشی گذرواژه