ماجرای تلخ مردی که فیلم خصوصی زنش را به دادگاه داد

ماجرای تلخ مردی که فیلم خصوصی زنش را به دادگاه داد

مردی که با فیلم برداری مخفیانه از همسرش به رابطه نامشروعش با مردی دیگر پی برده و از او شکایت کرده بود ، اینک با پشیمانی از عمل خود ، خواستار آزادی اوست.

 این مرد مدتی پیش به همسر خود ظنین می شود و با قرار دادن دوربین فیلم برداری در داخل کانال کولر خانه شان ، متوجه خیانت همسرش در غیاب وی می شود و با در دست داشتن فیلم از او به دادگاه شکایت می کند .

در پی این شکوائیه ، همسر خیانتکار دستگیر و با توجه به فیلم گرفته شده ، توسط دادگاه جزایی محکوم به سنگسار می شود .

شوهر این زن که فکر نمی کرد کار به سنگسار بکشد ، با مراجعه به دادگاه از شکایت خود صرفنظر می کند که با توجه به نوع جرم ، رضایت وی موثر واقع نمی شود .

وی در گفتگو با "رادیو فردا" اظهار داشت: فکر نمی کردم سرنوشت همسرم به اینجا ختم شود ، گمان می کردم با یک تنبیه مختصر به خانه بر می گردد و زندگی اش را از سر می گیرد ولی ناگهان متوجه شدم که قرار است او را سنگسار کنند.

وی افزود: اکنون بسیار مشوش هستم و فکر می کنم که آینده کودکم چه خواهد شد و وقتی او بزرگ شد درباره من و مادرش چگونه خواهد اندیشید؟ الان هم امیدوارم دولت با پذیرش درخواست صرف نظر از شکایت موجبات آزادی همسرم را فراهم کند.

وی در ادامه گفت: مسوولان قضایی تقاضای من را نمی پذیرند و بر مجازات همسرم تاکید دارند.

طبق قانون مجازات اسلامی ، مجازات زنای محصنه ، سنگسار است.

آیت الله شاهرودی پیش از این خواستار توقف صدور حکم سنگسار شده بود ولی چندی قبل یک مرد در تاکستان سنگسار شد.
sh.s - امارات - دبی
جالب اینجاست که این خانم یک بار محاکمه و به 99 ضربه شلاق محکوم شده چون تو اون فیلم چیزی که زنای محصنه رو ثابت کنه نبوده. حکمش هم اجرا شده حالا دوباره اومدن یک بار دیگه محاکمه شون کردن و محکوم به سنگسار.
از کی تاحالا دادگاه برای یک جرم دو با محاکمه و محکوم می کنه؟

سه‌شنبه 16 بهمن 1386

maryamf - بلزیک - لی یز
جمهوری اسلامی بخشش نمیشناسد ادمها باید یا خوب باشند یا اعدام میشوند این است منطق کسانی که کاسه داغتر از اش شدند
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

sOOd@beh - ایتالیا - ایتالیا
واقعا باعث تاسف ... خاک بر سر بی شعورت که خودت رو به خریت زده بودی حالا مثل سگ پشیمون شدی بابا شاید دیگه دوست نداره تف به این بی عدالتی حالا اگه خودش این کارو کرده بود هیچ اشکالی نداشت...
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

دریا-بابایی - ایران - اهواز
ما نفهمیدیم داستان چیه
دیروز نوشته بودین با خواهرش هر دو تو کار خلاف بودن امروز یه چیزه دیگه نوشتین ما کدومو باور کنیم؟؟؟!!
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

مریم- - کانادا - اتاوا
مرده حقشه، مردی که نتونه حتی اگه از زنش فیلم برداری کرده بشینه و با خود زنه مشکلاتش رو حل کنه یعنی عقل خودش و زنش رو کافی ندونسته واسه اینکار و وقتی مشکل رو می بره پیش کس دیگه که واسش حل کنن باید نتیجه رو هم بپذیره
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

mah1 - ایران - تهران
خاک برسر بی غیرت. به هر حال زنت بود . خوبه سریال درست نکرده نشون بده! بیچاره زنه اگه مرد بود قاضیه تبریک هم میگفت!
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

black-tiger - المان - المان
دخترا بیخودی دور بر نداریدو جو نگیرتتون...زنه اگه مشکل داشت مثل ادم با شوهرش در میون میزاشت یا اگه شوهرش بد بود میرفت شکائت مئکرد...معزرت میخام با لاشی بازی که کار درست نمیشه..الانم شوهره بیخود دلش سوخته و مرام میزاره..
چهار‌شنبه 17 بهمن 1386

sara12 - انگلستان - اسلو
از قدیم میگفتن قاضی زن و شوهر مرده.هم زن اشتباه کرده و هم مرد که این فیلم رو به تو قاضی نشان داده.اصلا مگر کسی میتواند فیلم زن مردم را نگاه کند؟مگر قاضی آدم نیست پس چرا اپل به او شلاق و یا اینها که همه را میکشند اول قاضی را سنگسار و نمیکشن؟و بعد هم تکلیف باجناق و خواهر زن چه شد ؟من که فکر میکنم آخر این جریان تو دادگاهای اسلامی به شرح زیر تمام بشه و اونم اینکه باجناق را سنگسار کنند چون نه فیلم گرفته بود و نه زنا کرده است و نه فیلم را نگاه ک
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.