کفش پاشنه بلند برای رابطه جنسی مفید است

کفش پاشنه بلند برای رابطه جنسی مفید است

بنا به تحقیقی جدید در ایتالیا، پوشیدن کفش پاشنه دار، البته نه پاشنه خیلی بلند (صناری)، احتمالا به حفظ سلامت عضلات ناحیه لگن خاصره زنان و همچنین روابط زناشوئی آنها کمک می کند.
در این تحقیق ثابت نشده پوشیدن کفش های دارای پاشنه خیلی بلند (پاشنه صناری) برای سلامت عضلات لگنی مفید است.

یک ارولوژیست ایتالیایی، که می گوید عاشق کفش های "سکسی" است، ثابت کرده که پوشیدن کفش های پاشنه بلند بر خلاف نظر برخی کارشناسان بهداشتی ضرر زیادی برای سلامت زنان ندارد.

تحقیقات قبلی نشان داده که پوشیدن کفش پاشنه بلند با مشکلاتی جسمی مانند میخچه و مشکلات روانی مانند شیزوفرنی مرتبط است.

اما دکتر ماریا چروتو، در نامه ای به انجمن ارولوژی اروپا گفته که تحقیقاتش ثابت می کند که محققان بالاخره می توانند از فواید پاشنه بلند دفاع کنند.

او گفته است که در تحقیقاتش 66 زن زیر پنجاه سال شرکت داشته اند و آنهایی که کف پاهایشان با زمین پانزده درجه زاویه داشته - برابر پوشیدن کفش با پاشنه 5 سانتی - طرز ایستادن و راه رفتنشان در مقایسه با گروهی که کفش ته صاف پوشیده بودند، مناسب تر بوده است؛ از این موضوع مهم تر این که فعالیت الکتریکی در عضلات لگنی آنها کمتر بوده است.

وقتی فعالیت الکتریکی در عضلات لگنی حین راه رفتن و ایستادن کمتر است به این معنی است که عضلات در بهترین حالت خود قرار دارد و قدرت و همچنین توانایی انقباض آنها بهتر است.

عضلات لگنی بخش مهمی از ساختار بدن زن است چون به غیر از کمک به عملکرد جنسی و میزان ارضای جنسی او، از اندامهای مهم داخل لگن خاصره، از جمله مثانه، روده و رحم نیز حمایت می کند.

اما این عضلات بعد از پشت سرگذاشتن دوره بارداری و زایمان و همچنین بالا رفتن سن زن، ضعیف می شود.

دکتر چروتو گفت: "زنان معمولا ورزش های مناسب عضلات لگنی را انجام نمی دهند و پوشیدن کفش پاشنه بلند احتمالا چاره این معضل است. من هم مثل خیلی از زنان دیگر دوست دارم کفش پاشنه بلند بپوشم. خیلی خوشحالم که این علاقه من ممکن است فواید بهداشتی نیز برای من داشته باشد."

جیل بروک، فیزیوتراپیست در شهر برادفورد انگلستان، تاکید دارد که در این تحقیق ثابت نشده که پوشیدن کفش های دارای پاشنه خیلی بلند (پاشنه صناری) برای کسانی که می خواهند عضلات لگنی خود را سالم کنند، مفید است.

او گفت: "اما برای خانم هایی که دوست دارند کفش آنها کمی پاشنه داشته باشد نتیجه این تحقیق خبر خوشی است. البته هنوز هم کارشناسان معتقدند که ورزش بهترین راه برای حفظ سلامت این بخش از آناتومی زنان است."

katayoon - المان - المان
هر چیزی که غرب اقتصادش را مدیون ان بداند می گوید مفید است.
دوشنبه 15 بهمن 1386

ali-vienna - اتریش - وین
بیا دیگه!
دکتر محمود هی میگفت نپوشید، هی میگفتید چرت میگه!
بابا میدونست که ضرر داره و آدم را یه جوووووووووری میکنه
دوشنبه 15 بهمن 1386

ro_ah1354 - ایران - اصفهان
ali-vienna - اتریش - وین کفش پاشنه بلند برای خانوما مفیده تو چرا یه جووووووری میشی نکنه تو هم 0000000
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

hussain - بریتانیا - لندن
عوارضش هم کمردرد٬ آسیب تاندوم های پا٬ تغییر شکل انگشتان و هزار تا چیز دیگست... تازه معضل پله و خیابونهای سنگی و غیره بماند... فقط اکازیون.
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

دریا-بابایی - ایران - اهواز
برم امروز یه چند جفت کفش پاشنه دار بخرم.........
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

HANI734 - ایران - تهران
ولی جدآ من اینو میدونم که در تحریک کردن جنسی هم برای آقایون و هم برای خانمها خیلی تاثیر داره.میگی نه امتحان کنین..........لوووووووووووووووول
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

ویدا - ایران - شیراز
غربیا میگن کفش پاشه بلند بپوشید مفیده برای رابطه جنسی !!! اینجا می گن دخترا حق ندارن چکمه بپوشن ضرر داره واسه آقایون آخه یه جوری می شن !!! جالبه البته تا حدودی مسخره
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

ali_salimi_tooyserkani - ایران - تویسرکان
یه جایی خوندم که کفش های پاشنه دار ، انحنای طبیعی ستون فقرات رو به هم میزنه ، با عث فشار و ساییدگی کشکک زانو میشه و انگشت های پا رو هم دفورمه میکنه طوری که شست پا به سمت داخل کج میشه و مفاصل انگشت ها هم به طور دائمی جمع میشن که این در نهایت کمردرد ها و پادرد های دوران پیری رو در زن ها تشدید میکنه.
بیشتر پوشیدن این نوع کفش به خاطر ایجاد حالت سک..سی و مثلا برجسته نشان دادن باسن و تو رفته نشان دادن کمر ، هست که محبوبیت داره، ولی من خودم عقیده دارم دستکاری در چیزی که مهندسی تولید اون رو طبیعت به عهده داشته، همیشه ضررش بیش از منفعتشه.
بدن انسان رو خدایی آفریده که مهندسی عظیم خلقتش رو هنوز هیچ فیزیکدانی نتونسته رازگشایی کنه. پس همون شکل طبیعیش هم زیباست هم سک..سی و هم سالم.
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

arashk_fara - انگلیس - لندن
ماشاله اینجا همه دکترن.ما ایرانیا تو همه چی باید نظر بدیم وگر نه یعنی بیسوادیم.ای خدا
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

30min - ایران - ایران
ههههههه.اره همه دکتر شدن!!!! من هم. پاشنه بلند میپوشم هم پاشنه کوتاه.حالا همه تو پوشیدن لباس و کفش و خوردن و حقوق و و...... نظر میدن.این و بکن این و نکن.این و بپوش نپوش......عجب گیری افتادیم ماها.واسه خودتون نظر بدین هرچی دلمون خواست همون
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

NoBoDy! - ایران - تهران
من موندم چرا میگید سک...سی!!! بگین سکسی خودتونو راحت کنید دیگه!!! لوووووول!!! (اشکان)
چهار‌شنبه 17 بهمن 1386

مرد شنگول - ایران - مشهد
بابا تو رو خدا این خبرا رو یکهو ندین! تو ایران همه خانوما حمله کردند هرچی کفش پاشنه بلنده خریدند!!!!!!
چهار‌شنبه 17 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.