ناپدید شدن ۷۰۰ ون درتهران

ناپدید شدن 700 ون درتهران

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: 700 تاکسی ون در شهر تهران پنهان شده اند و از وضعیت آنها هیچ اطلاعی در دست نیست.

حسین تیموری کرمانی در گفتگو با مهر یادآور شد: هم اکنون 4300 تاکسی ون در شهر تهران شمارگذاری شده اند که از این تعداد 700 دستگاه پس از گذشت ماه ها از زمان تحویل ، هیچگونه مراجعه ای را به تاکسیرانی نداشته اند و از وضعیت آنها بی اطلاع هستیم.

وی با اشاره به بکارگیری تاکسی های ون در خطوط تاکسیرانی افزود: تمامی ون هایی که زیر نظر تاکسیرانی قرار گرفته اند ، ساماندهی شده و خط فعالیت آنها مشخص شده است و آنها تنها در این خطوط مجاز به جابجایی مسافر هستند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران، نابسامانی موجود را نتیجه چندگانگی مدیریت و برخی تصمیمات اشتباه در تبصره 13 دانست و تصریح کرد: تمامی ون ها توسط ستاد تبصره 13 ثبت نام شده اند و در این زمینه هماهنگی لازم با تاکسیرانی صورت نگرفته است.

تیموری استفاده صاحبان ون از تسهیلات 10 میلیون تومانی را یادآور شد و افزود: این دسته از دارندگان تاکسی های ون به جای جابجایی مسافر از این وسیله حمل و نقل عمومی استفاده های شخصی و خارج از سیستم می کنند که در صورت شناسایی به شدت با آنها برخورد می شود.

وی با اشاره به گشت زنی خودروهای بازرسی تاکسیرانی در شهر تهران تأکید کرد: استفاده غیر مجاز از تاکسی ها و رعایت نکردن ضوابط موجود به خصوص در مورد ون ها ، ابطال کارت سوخت ، باطل شدن کارنامه و خلع ید آنها را از تاکسیرانی ، به دنبال خواهد داشت.

sotoonzadeh - بلژیک - رفسنجون
تاکسی های قبلی که دست همه بروبچ سپاه و اطلاعات اره و اوره وشمسی کوره بود تا تو تهران راحت برند تو طرح ترافیک این ونها هم کجاس ....تقصیر آمریکاست
دوشنبه 15 بهمن 1386

صفا - ایران - تهران
بهتر که نا پدید شدن.اینم از خدمات این دولت خدمتگذاره.سوار و پیاده شدن از این تاکسی های ون پدر آدم را در میاره.خدا کنه پیدا نشن بلکه اینا به فکر بیفتن جاش تاکسی معمولی بذارن
دوشنبه 15 بهمن 1386

دریا-بابایی - ایران - اهواز
وای که چقدر هم بیخود هستند
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

پری دریائی - ایران - تهران
ببخشید ون نوخوده یا ارزنه که ناپدید شه آخه ون به اون تابلویی و یوقوری و کت و کلفتی چه جور ی ناپدید شده؟؟؟
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

حسن کچل - ایران - زاهدان
نه ناپدید نشدند واگن درست کردند تو مترو انداختند
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
جیبهارو بگردین
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.