سفر قریب الوقوع احمدی نژاد به مصر

سفر قریب الوقوع احمدی نژاد به مصر

پس از آن که شبکه الجزیره به نقل از برخی منابع آگاه خبر از سفر قریب الوقوع رییس جمهور ایران به مصر داد، یک منبع آگاه در دفتر ریاست جمهوری ایران، این خبر را تایید کرد.

این منبع آگاه در گفت و گو با «انتخاب»، گفت: سیاست تنش زدایی ایران با کشورهای منطقه از جمله مصر، با سفر قریب الوقوع آقای رییس جمهور به مصر وارد مرحله تازه ای می شود.

این منبع آگاه همچینن گفت: در این سفر قراردادها و توافق نامه های دوجانبه ای در زمینه اقتصادی و راههای همکاری دو جانبه به امضا می رسد.

وی زمان سفر احمدی نژاد به مصر را اوایل سال 87 عنوان کرد.

گفتنی است، سفر رییس جمهور ایران به مصر، نخستین سفر رییس جمهوری ایران پس از انقلاب به این کشور خواهد بود.

arashk_fara - انگلیس - لندن
وای قیافرو واسه ترسوندن بچه ها هم نمیشه استفاده کرد.بایدماسکش رو واسه روز هلویین بفروشن.لول
دوشنبه 15 بهمن 1386

jgreene75 - انگلستان - لستر
محمود دوکی تو رو به زاویه ابروات یک کم سیاست یاد بگیر. از اینجا اونجا رفتن کاری درست نمیشه. بی کار و بی اندیشه چیزی درست نمیشه...
یک کمی هم سنگین باش. دیروز امارات دعوت کرده بود که شبش از خوشحالی خوابت نبرد فرداش بلافاصله راهی شدی، امروز مصر و فردا ....
بابا چرا حالیت نیست، سیاست داشته باش. ریس جمهور یک مملکت!!! همین جوری نباید سرش را بندازه پایین همه جا بره. بگذار اونها بیان که بگویند رهبران فلان کشورها هم رفتند ایران!!!
ای خدا امان از دست این محمود دوکی و مشاورهای مخ-لصشون(mokh less) !!!
دوشنبه 15 بهمن 1386

mahan5 - کانادا - تورنتو
من که چشم آب نمیخوره که بگذارن روابط ما با مصربهتر بشه. هر وقت که روابط ایران و مصر خواست به سمت خوب شدن پیش بره ( دوره خاتمی هم یکی دو بار خواستن که روابط رو درست کنن ) این آمریکاپی ها سنگ اندازیشون رو برای مخدوش کردن روابط شروع کردند . میگین نه !! آینده نشان خواهد داد
دوشنبه 15 بهمن 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
خدا رحم کنه
دوشنبه 15 بهمن 1386

vira - ایران - تهران
یک قدم مثبت دیگه . گروه های تندرو حقیقی هرگز مایل به ایجاد رابطه با مصر نیستند . مصر همون کشوریست اسراییل رو به رسمیت شناخت و شاه ایران رو پذیرفت و مقبره شاه هنوز هم در انجاست .
دوشنبه 15 بهمن 1386

دریا-بابایی - ایران - اهواز
مصر هم مثل کشور ونزوپلا کلاه سرش میزاره دست از پا درازتر برمی گرده
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

parand - ایران - ایران
فکر کنم اینم رفته دفتر پادشاه مصر رو بگیره
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

neda5 - امارات - دبی
دریا جان...میشه بیشتر توضیح بدی؟ من که اصلا ربط ونزوپلا را با مصر نفهمیدم. یعنی از وجه شبه این دو تا سر در نیاوردم. البته قضیه کلاه سر احمدی نژاد گذاشتن مبحث دیکه ای است ولی ...یعنی بالاخره مصر بد است یا خوب؟ ارتباط با کشورهای دیگه بد است یا خوب؟ اگر کدوم کشور یود سرمون کلاه نمی رفت؟... راستی ونزویلا چه کلاهی گذاشته سرش؟
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.