داستان دو مجسمه - طنز

داستان دو مجسمه

توی یه پارک در سیدنی استرالیا دو مجسمه بودند یک زن و یک مرد. این دو مجسمه سالهای سال دقیقا روبه‌روی همدیگر با فاصله کمی ایستاده بودند و توی چشمای هم نگاه میکردند و لبخند میزدند. یه روز صبح خیلی زود یه فرشته اومد پشت سر دو تا مجسمه ایستاد و گفت:" از آن جهت که شما مجسمه‌های خوب و مفیدی بودید و به مردم شادی بخشیده‌اید، من بزرگترین آرزوی شما را که همانا زندگی کردن و زنده بودن مانند انسانهاست برای شما بر آورده میکنم. شما 30 دقیقه فرصت دارید تا هر کاری که مایل هستید انجام بدهید." و با تموم شدن جمله‌اش دو تا مجسمه رو تبدیل به انسان واقعی کرد: یک زن و یک مرد.

دو مجسمه به هم لبخندی زدند و به سمت درختانی و بوته‌هایی که در نزدیکی اونا بود دویدند در حالی که تعدادی کبوتر پشت اون درختها بودند، پشت بوته‌ها رفتند. فرشته هر گاه صدای خنده‌های اون مجسمه‌ها رو میشنید لبخندی از روی رضایت میزد. بوته‌ها آروم حرکت میکردند و خم و راست میشدند و صدای شکسته شدن شاخه‌های کوچیک به گوش میرسید. بعد از 15 دقیقه مجسمه‌ها از پشت بوته‌ها بیرون اومدند در حالیکه نگاههاشون نشون میداد کاملا راضی شدن و به مراد دلشون رسیدن.
فرشته که گیج شده بود به ساعتش یه نگاهی کرد و از مجسمه‌ها پرسید:" شما هنوز 15 دقیقه از وقتتون باقی مونده، دوست ندارید ادامه بدهید؟" مجسمه مرد با نگاه شیطنت‌آمیزی به مجسمه زن نگاه کرد و گفت:" میخوای یه بار دیگه این کار رو انجام بدیم؟" مجسمه زن با لبخندی جواب داد:" باشه. ولی این بار تو کبوتر رو نگه دار و من میرینم روی سرش."

fatmekomando - المان - کلن
خیلی با حال بود.ممنون
یکشنبه 14 بهمن 1386

taleb327 - ایران - تهران
عالی بود دمت گرم.
یکشنبه 14 بهمن 1386

مومنتمومنت شلنگ اباد - سوئد -
واقعا جالبه!!!!!!!!!!!!! از قدیم گفتن چیزی که عوض داره گله نداره. :D
یکشنبه 14 بهمن 1386

mah. - ایران - تهران
فوق العاده بود.
دوشنبه 15 بهمن 1386

talin - اسراییل - اسراییل
عالللللللللللی بود.
دوشنبه 15 بهمن 1386

ویدا - ایران - شیراز
فنتستیک
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

پری دریائی - ایران - تهران
خیلی با حال بود. مرسی .
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

arashk_fara - انگلیس - لندن
لووووووووول
چهار‌شنبه 17 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.