تولید روسری در ترکیه برای انتخابات مجلس هشتم ایران

تولید روسری در ترکیه برای انتخابات مجلس هشتم ایران

با نزدیک شدن به انتخابات مجلس هشتم، روش های تبلیغی جدیدی از سوی برخی کاندیداها برای کسب رای به ویژه در محلات فقیرنشین شهرها ابداع می شود!

 آخرین ابتکار یکی از کاندیداهای مجلس هشتم تولید روسری و تی شرت در ترکیه و چاپ نام وی بر روی آنهاست.

این کاندیدا، حجم عظیمی از این روسری ها و تی شرت ها را پس از تولید در ترکیه وارد کشور کرده و در محلات فقیرنشین حوزه انتخابیه خود توزیع می کند.

معلوم نیست هزینه این پروسه که شامل تولید در ترکیه، واردات آن و توزیع است چه مقدار بوده است اما به نظر می رسد محاسبات وی نشان می دهد که در صورت ورود به مجلس می تواند هزینه های انجام شده را جبران کند!

در اینجا بد نیست گریزی هم به مصاحبه یکی از نمایندگان کنونی مجلس که در دور جدید کاندیدا نشده است داشته باشیم که گفته است: چون در مجلس نتوانستم درآمد مناسبی داشته باشم دوباره کاندید نشدم. (نقل به مضمون)
متاسفانه عدم وجود شفافیت سیاسی و اقتصادی باعث شده است بسیاری از کاندیداها چندین برابر مجموع حقوق چهار ساله یک نماینده مجلس هزینه کنند. این مساله جای سوال دارد که آیا به روش های مشروع می توانند در دوره نمایندگی فقط هزینه های انجام شده را جبران کنند و به قول معروف حتی "یر به یر" شوند؟!
shekamo - نور.ژ - اوسلو
بازم خوبه از این انتخابات یه چیزی نسیب مردم شد
یکشنبه 14 بهمن 1386

melodi - انگلستان - نیوکاسل
وقتی نماینده بشه چند برابر هزینه ای رو که کرده کاسبه ٬ آره جونم.
بیخودی آماره غلط به مردم نده که آی حقوق نمایندگی کفاف زندگیشونم نمی ده از بقل مجلس به همه چیز میرسن٬ مگه نمی بینی برای نماینده شدن چه دست و پایی می زنن. خودشونو که می بندن هیچ ٬ اونقدرم براشون می مونه که نسل های بعدیشونم خوب بخورنو بچرن
یکشنبه 14 بهمن 1386

دریا-بابایی - ایران - اهواز
ملودی‌ جان
دقیقاْ همینطوره با‌نظرت‌کاملا‌ موافقم‌
شکمو جان: نصیب‌ اینطوری‌ نوشته‌ میشه
دوشنبه 15 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.