کمک ده میلیونی به سرباز مصدوم

کمک ده میلیونی به سرباز مصدوم

در حالی که برخی از سایت‌های خبری به نقل از نایب رییس هیئت مدیره باشگاه سپاهان خبر از انعقاد قرارداد این باشگاه با "ژروان ویرا" داده‌اند، مدیرعامل باشگاه سپاهان این خبر را رد کرد و گفت: هر وقت با هر مربی به توافق نهایی رسیدیم و قرارداد نیز امضا شد خودم شخصا این خبر را اعلام خواهم کرد.

محمدرضا ساکت در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: باشگاه سپاهان با چند گزینه خود در حال مذاکره است و در سیستم حرفه‌ای فوتبال تا زمانی که یک مربی قرارداد خود را امضا نکرده، نمی‌توان گفت که او سرمربی تیم است. فوتبال حرفه‌ای است و ممکن است هزاران اتفاق پیش‌بینی نشده شده بوجود بیاید. باید بگویم که ما با دو، سه مربی به توافقات کلی دست پیدا کرده‌ایم و با یکی از این گزینه‌ها تا پایان هفته قرارداد امضا خواهیم کرد اما، تا این لحظه هیچ یک از این گزینه‌ها قطعی نشده‌اند و هر زمان که قرار شد قرارداد رسمی امضا شود خودم شخصا این خبر را اعلام می‌کنم. ولی این که گفته می‌شود ما با ویرا قرارداد 18 ماهه بسته‌ایم و دوشنبه او بر سر تمرینات ما حاضر می‌شود، صحت ندارد.

ساکت درباره وضعیت سرباز آسیب دیده و کمک باشگاه سپاهان به این سرباز گفت: باشگاه سپاهان وظایفی را در چارچوب قانون برعهده دارد و ما تمام کمک‌های خود را از طریق سیستم بانکی انجام خواهیم داد. اما، اینکه بخواهیم در کنار بستر سرباز و در حضور دوربین‌های تلویزیونی به این سرباز کمک کنیم را سیستمی نامطلوب می‌دانیم.

وی افزود: ما برای این که بتوانیم از طریق سیستماتیک به این سرباز کمک کنیم پانزده، بیست روز قبل از خانواده او درخواست شماره حساب کردیم که چهارشنبه گذشته شماره حساب را دریافت کردیم و مبلغ ده میلیون تومان را نیز به حساب این سرباز واریز کردیم. اما مطمئن باشید ما در کنار بستر سرباز و در حضور دوربین‌های تلویزیونی به او کمک نخواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره استخدام این سرباز در فولاد مبارکه سپاهان گفت: ما اعلام کرده‌ایم که به طور کامل آمادگی استخدام این سرباز را داریم. اما، او باید یک سری از مراحل اداری را برای استخدام شدن در فولاد مبارکه طی کند و به محض این که او بتواند در اصفهان حضور پیدا کند و مراحل اداری را نیز طی کند، اقدام به استخدام او خواهیم کرد.

ساکت با انتقاد از برخی رسانه‌ها گفت: برخی از رسانه‌ها از این موضوع استفاده ابزاری می‌کنند و زمانی که مشکلی برای پرسپولیس به وجود می‌آید، موضوع سرباز مصدوم را حاد می‌کنند. ضمن آنکه هرچه به برگزاری جلسه شورای استیناف نزدیکتر می‌شویم شیطنت‌ها نیز از برخی رسانه‌ها زیادتر می‌شود و این کم لطفی است.

وی در پایان درباره وضعیت نور ورزشگاه فولاد شهر و مخالفت AFC با برگزاری بازی‌های سپاهان پس از غروب آفتاب در لیگ قهرمانان آسیا گفت: پیش از آن که کنفدراسیون فوتبال آسیا این مساله را اعلام کند ما این مشکل را پیش بینی کرده بودیم و به AFC اعلام کرده بودیم بازی‌های خانگی سپاهان در لیگ قهرمانان قبل از غروب آفتاب برگزار شود.

fatmekomando - المان - کلن
باید دید این اقا راست گفته یا مثل بقیه وعده سر خرمن داده
یکشنبه 14 بهمن 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
وقتی بهش فکر میکنم گریم میگره وحشیگری تا کجا
دوشنبه 15 بهمن 1386

8735 - ایران - ش
خدا رو خوش می یاد . نیگا ننش کنین بیچاره
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

رضا خوشبطن - ایران - تهران
کی این ایرانیا وحشی گریهاشون و ترک می کنن.. نارنجک وسط میدان ورزشی فقط می شه بهشون گفت آشغال...همیشه تو اصفهان باید این کثافت کاریها رو ببینیم...هر چی جریمشون کنن کمه....2چشم 10 میلیون می ارزه؟
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.