پیرمردی که متهم است دخترش را قربانی سوء ظن خود کرده،بازداشت شد

پیرمردی که متهم است دخترش را قربانی سوء ظن خود کرده،بازداشت شد

پیرمردی که متهم است دخترش را قربانی سوء ظن خود کرده است، پس از 9 ماه از وقوع جنایت بازداشت و در مقابل بازپرس ویژه‌ی قتل تهران به تشریح جنایت پرداخت.

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ساعت هشت صبح روز چهارم اردیبهشت ماه سال جاری ماموران کلانتری 133 شهرزیبا، قاضی حسین اصغرزاده بازپرس کشیک قتل پایتخت را از کشف جسد دختری در یک منزل مسکونی با خبر کرده و اعلام داشتند که این دختر ظاهرا بر اثر خفگی جان باخته است.

با آغاز تحقیقات پلیسی به دستور قاضی اصغرزاده، مشخص شد که مقتوله به نام اعظم 32 ساله با افراد زیادی در ارتباط بوده و مردان زیادی به منزل وی رفت و آمد داشته‌اند.

در پی شناسایی افراد مرتبط با مقتوله و بازجویی از آنان، فرضیه‌های بازپرس به این سمت رفت که عامل جنایت از اعضای خانواده‌ی مقتوله است و به این ترتیب تحقیقات جهت یافتن عامل اصلی جنایت وارد مرحله‌ای تازه شد.

پس از دو ماه از وقوع قتل، ماموران متوجه شدند که پدر مقتوله به طرز مشکوکی ناپدید شده است. به این ترتیب با قوت گرفتن فرضیه‌ی به قتل رسیدن دختر جوان به دست پدرش، تلاش‌ها جهت یافتن این شخص که علی نام داشته و 61 سال سن دارد آغاز شد و نهایتا این فرد پنجشنبه شب هفته‌ی گذشته از سوی ماموران آگاهی بازداشت و به مقام قضایی در شعبه‌ی دوم بازپرسی (ویژه‌ی قتل) دادسرای امور جنایی تهران تحویل شد.

به گزارش ایسنا، این متهم صبح امروز با حضور در شعبه‌ی ویژه‌ی قتل در مقابل بازپرس جنایی تهران به تشریح جنایت پرداخت و گفت: از مدت‌ها قبل از طریق همسایگان و آشناها شنیده بودم که اعظم با مردهای زیادی در ارتباط است اما خودم چیزی از او ندیده بودم تا این‌که روز حادثه، پسرم با من تماس گرفت و گفت که دخترم به زور از او خواسته از منزل اجاره‌ای‌مان در شهرزیبا بیرون برود چون قرار است برایش مهمان بیاید. ظاهرا سر همین موضوع با هم درگیر شده بودند و پسرم این موضوع را به من اطلاع داد.

وی افزود: از کرج یک خودروی دربستی کرایه کردم و ساعت هشت صبح مقابل درب منزل‌مان در شهرزیبا رسیدم. آرام به طبقه‌ی اول رفتم و متوجه شدم دخترم با فردی در خانه است. وقتی داخل شدم، مشاهده کردم که دخترم در وضعیت بسیار نامناسبی به سر می‌برد و به دلیل خوردن قرص اکس، بیحال است. از شدت عصبانیت به سمت آشپزخانه رفتم که چاقو را بردارم اما در همین حین، جوانی که در منزل بود پا به فرار گذاشت و من در مقابل دخترم نشستم، سپس در حالیکه به دیوار تکیه داده بود، او را با دست راست خفه کردم و پس از خروج از خانه، با خودروی پژو که متعلق به دخترم بود، به کرج رفتم.

این متهم به قتل ادامه داد: وقتی به خانه رسیدم، پسرانم را در جریان موضوع قرار دادم و بعد از آن هم، همسر و دخترانم را از این قضیه با خبر کردم. هر روز قصد داشتم خودم را معرفی کنم اما می‌ترسیدم.

پیرمرد متهم به جنایت در پاسخ به این سوال بازپرس که آیا قبلا از ارتبا‌ط‌های دخترت با دیگران با خبر بودی؟ اظهار داشت: من از آشنایان فقط شنیده بودم اما روز حادثه با چشم خودم دیدم و اصلا از کاری که کردم پشیمان نیستم، دخترم فاسد بود و بعد از مرگ شوهرش، او هم باید می‌مرد.

قاضی اصغرزاده بازپرس شعبه‌ی دوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران در مورد این پرونده به ایسنا، گفت: از تاریخ کشف جسد، تحقیقات جهت شناسایی عامل جنایت آغاز شد و در این رابطه، اکثر مردانی که با مقتوله در ارتباط بودند شناسایی شدند اما در شخصیت هیچکدام از این افراد، رگه‌های جنایت و احتمال ارتکاب قتل وجود نداشت به همین دلیل وارد شاخه‌ای دیگر از تحقیقات شدیم و روی اعضای خانواده‌ی مقتوله، تمرکز کردیم که نهایتا دو شب پیش با ردیابی پدر این دختر در شهرستان کرج او را بازداشت کردیم.

وی افزود: متهم ادعا می‌کند که دخترش دارای فساد اخلاقی بوده و ظاهرا همه‌ی آشنایان و اطرافیان خانواده‌ی این دختر روی این موضوع اتفاق داشتند اما به هر حال باید صحت ادعاهای متهم تحت بررسی قرار گیرد تا بتوان اظهارنظر قطعی کرد.

حسن کچل - ایران -
یکی را میشه کشت ولی ایران پر از زنان هرزه است کسی هم جاوشونو نمیگیره
اگر یکی هم غیرتی باشه جوخه دار براش اماده میکنند
شنبه 13 بهمن 1386

8735 - ایران - شیراز
اینجور آدما رو باید کشت تا مملکت درست بشه
شنبه 13 بهمن 1386

bahram1 - ایران - تبریز
حسن کچل جان. اگه قرار به غیرتی شده و کشتن هرزه هاست 90٪ مردای ایران رو باید کشت. غیرتتو واسه خودت نگه دار نه برای کشتن آدما
یکشنبه 14 بهمن 1386

hengameh - امارات - دبی
پیرمرد احمق باید اعدام شه .بگو اگه تو خیلی فکر دخترت بودی سروسامونش میدادی نه که بکشیش....این خانوادهای بی مسوولیت هستن که فرزندان معصوم فنا میکنن.....
یکشنبه 14 بهمن 1386

رضا خوشبطن - ایران - تهران
تا جای اون پدر نباشی نمیفهمی....
یکشنبه 14 بهمن 1386

پری دریائی - ایران - تهران
آقایون رو چطور؟ فقط خانمهای کثیف رو باید کشت نه؟اما آقایون هرزه و کثیف رو باید با افتخار حلوا حلوا کرد؟ واقعا برای فرهنگ این خراب شده و مردمش متاسفم هرزه گری فقط مختص زنان نیست مردان هرزه هم از زنان کمتر نیستن . در ضمن زندگی شخصی هر کسی به خودش مربوطه مگه شما ها رو می خوان به جای این آدما مجازات کنن ؟ در ضمن چند در صد از خود امثال شماها آدمهای پاک و سالمی هستید؟ آیا همتون پاک و سالمید و هرزگی فقط مختص ما زناس؟ تا وقتی که امثال شما ها از کشتن انسانی به خاطر رفتارش که فقط به خودش مربوط میشه و بس صحبت می کنن کشور یبهتر از این نخواهیم داشت.
یکشنبه 14 بهمن 1386

aynaza - ایران - تهران
مگه نیست که این زن با مردای زیادی ارتباط داشته ؟ پس در مقابل یه زن به قول شماها هرزه چندین مرد هرزه وجود دارد... پس اگر قرار به کشت و کشتار و ریشه کنی باشه اولویت با ریشه کنی مردای هرزه هست...
در ضمن هیچ کس از مادر بد متولد نمی شه...چه میدونین زندگی اون زن چه جوری بوده که تو این راه کشیده شده... شاید اگه خود شماها وضعیت زندگیتون مثل اون بود تو این هرزه گریها از اون بدبخت پیشی می گرفتین...
یکشنبه 14 بهمن 1386

amir_iran - اتریش - وپن
پری دریای
اینو خوب اومدی
یکشنبه 14 بهمن 1386

amir_iran - اتریش - وپن
7835- ایران شیراز
کدام را باید کشت.
پدر یا دختر.
یکشنبه 14 بهمن 1386

تنهاترین - ایران - تهران
به نظر تو 8735 مردایی که با اون سر کار داشتن رو هم باید کشت؟
آخرش نفهمیدیم چنین آدمایی باید وجود داشته باشن که یه قضیه ای مثل کانادا پیش نیاد یا نباید وجود داشته باشند که همه فریاد بزنید حقوق بشر تو ایران رعایت نمی شه!
یکشنبه 14 بهمن 1386

ویدا - ایران - شیراز
aynaz جان من نمی دونم چرا وقتی این مسائل مطرح می شه همه میخوان یه جوری ربطش بدن به فقرو نداری !!! گدایی صدشرف داره به اینکه آدم تنشو بفروشه تازه فکر نمی کنم اینقدرها هم طرف فقیر بوده (پژو داشته ) ! هیچوقت هم حال اون پیرمرد و نمی فهمید هیچوقت !!!
چهار‌شنبه 17 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.