عکس‌های جالب از سیاستمداران قرن بیست و یکم

عکس‌های جالب از سیاستمداران قرن بیست و یکم

سیاستمداران، هنرمندان، چهره‌های مشهور همواره سوژه عکاس‌ها بوده‌اند. عکس بسیاری از آنها در زمانی گرفته شده که شاید متوجه اطراف خود نبوده یا حالتی جالب داشته اند. فرصت‌طلبی و حضور ذهن عکاس موجب ثبت این صحنه‌ها می‌شود. در این گزارش تعدادی از عکس‌هایی که توسط عکاسان خبرگزاری رویترز ازچهره‌های مشهور بین سال‌های 2003 تا 2006 گرفته و در کتاب رویترز جمع‌آوری شده، ارایه می‌شود.

فرانسه – کائن: 6 ژوئن 2004، ژاک شیراک، رئیس‌جمهور فرانسه به مناسبت شصتمین سال پیاده شدن قوای متفقین در نرماندی گرهارد شرودر، صدراعظم آلمان را در آغوش گرفته، اما مشخص نیست شرودر چرا چنین چهره معذب و وحشتزده‌ای را دارد.

ایتالیا – رم: اول دسامبر 2005، سیلویو برلوسکنی، نخست‌وزیر ایتالیا به خوزه لوئیس زاپاته‌رو، نخست‌وزیر اسپانیا یاد می‌دهد چگونه مانند یک ایتالیایی ژست قدرت را به خود بگیرد.

انگلستان – لندن: 13 نوامبر 2003، پرنس چارلز، ولیعهد انگلستان در آکادمی سلطنتی هنر برای اینکه خود را با منظره طبیعی تابلوی پشت سرش، تلفیق کند به مشکل برخورده است.

آلمان – برلین: 31 اوت 2005، گرهارد شرودر همراه با یک گروه کر سرود می‌خواند.

روسیه – نووا اوگارووا در حومه مسکو: 8 مه 2005، جرج بوش، رئیس‌جمهور امریکا که به اتومبیل‌های اتوماتیک امریکایی عادت دارد نمی‌تواند اتومبیل ولگا مدل 1956 ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه را به حرکت درآورد. اما پوتین آنجا است تا نخستین درس آموزش رانندگی را به او بدهد.

فرانسه – پاریس: 10 نوامبر 2005، نیکلا سارکوزی، وزیر کشور وقت فرانسه به رازی که ژاک شیراک، رئیس‌جمهور با او در میان می‌گذارد، به دقت گوش می‌دهد.

سنگال - داکار: 20 ژوییه 2005، کاندولیزا رایس، وزیر خارجه امریکا پشت پلاکارد نام خود مانند گربه‌ای براق پنهان شده و آماده است تا هر لحظه در جریان یک کنفرانس بین‌المللی در مورد تجارت برای حفظ منافع امریکا از جایش بیرون بجهد.

فرانسه – پاریس: جرج بوش و ژاک شیراک در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ الیزه که ظاهرا به نظر می‌رسد هیچ یک از آنها زبان روزنامه‌نگاری که از آنها پرسش می‌کند را نمی‌فهمد.

امریکا – نیواورلئان: 15 سپتامبر 2005، پانزده روز قبل توفان کاترینا نیواورلئان را در هم کوبید. جرج بوش که برای بررسی به محل آمده ظاهرا برای قانع کردن اهالی در مورد ضعف امدادرسانی تا اندازه‌ای به خود فشار آورده که پشتش این گونه عرق کرده است.

NoBoDy! - ایران - تهران
گفتم که... عکاسی کار خیلی سخت و دقیقیه . (اشکان)
شنبه 13 بهمن 1386

30min - ایران - ایران
عجب سیاستمداراییی.لوووول..پس اقای سیاستمدار ایران اقای احمدی نژاد کووووو؟ههههههههههههه
شنبه 13 بهمن 1386

paddy_power - سوید - بورلنگه
رفته اب حوز بکشه.
شنبه 13 بهمن 1386

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
آقای احمدی نژاد / ببخشید آقای دکتر احمدی نژاد پس کجاست؟
یکشنبه 14 بهمن 1386

mah1 - ایران - تهران
اینها عکسهایه خنده داروجدا کردن. احمدی نژاد همه جورش جوکه))
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.