عکسهایی از ماسوله در زمستان

عکسهایی از ماسوله در زمستان

30min - ایران - ایران
ماسوله در همه ئ فصلهای سال زیباستتتتت.لطفا از همه شهرهای دیدنی ایران عکس بذارید.مرسییی
شنبه 13 بهمن 1386

talin - اسراییل - اسراییل
من 1 بار ماسوله بودم.طفلکئ ها میگفتن بعضی زمستونا که برف سنگین میاد 6 ماه تو خونه زندونیین.
شنبه 13 بهمن 1386

Kamran1955 - ایران سرزمین جاوید - تهران شهر یاران
من هرگز ماسوله نبودم ولی عکس ها و فیلم های زیادی از آن دیده و وصفش را شنیده ام. باید خیلی زیبا باشد. همه جای ایران زیباست. جاوید ایران عزیز.
یکشنبه 14 بهمن 1386

عبدالعلی خان - هند - آگرا
عکس های خوبی بود. مرسی
یکشنبه 14 بهمن 1386

پری دریائی - ایران - تهران
این دیگه ازون حرفاسا اصلا زمستون 6 ماه طول میکشه که کسی بخواد 6 ماه تو خونه بمونه در ضمن شما که تشریف بردین ماسوله نمی شد به جای مسخره کردن یه خورده از زیباییهاش صحبت می کردی؟
یکشنبه 14 بهمن 1386

talin - اسراییل - اسراییل
ای خانم زیبایی ها که انقدر دم از زیبایی ها میزنی زیبایی های اونجا چه ربطی به امکاناتش داره ؟همه دنیا میدونن که ماسوله زیباست. اما ایا تو مثل من به درد و دلاشون گوش دادی؟که وقتی یکی از همون اهالی ماسوله زیبا رانش شکسته بود بعد از 3 روز موفق شدند بنده خد-ا رو برسونن به دکتر !!!
خواهشا چشمت فقط زیبایی ها رو نبینه یه ذره حقیقت رو هم ببینه!!!!!!!!!! بین مسخره کردن تا واقعبینی خیلی فاصله هست !!!!!!!
یکشنبه 14 بهمن 1386

palang - انگلستان - لندن
با پری دریایی موافقم
یکشنبه 14 بهمن 1386

پری دریائی - ایران - تهران
حالا خیلی حرص نخور من واقع بین هستم این عکسارو گذاشتن که راجع به زیبایی هاش صحبت کنیم البته خوب هر کسی یه نظری داره و لی خداییش اون 6 ماه خونه نشینی خیلی خنده دار بود.
دوشنبه 15 بهمن 1386

kamran1955 - ایران سرزمین جاوید - تهران شهر یاران
آقای تالین اسراییل - خانم پری دریایی تهران - خانم یا آقای پلنگ لندن
دوستان من. این عکس ها برای دیدن زیبایی ها بود تا دمی از زشتی های دنیا بگریزیم و به خوبی ها و زیبایی ها پناه ببریم وگرنه همه می دانیم که نه تنها در ماسوله بلکه همه جای دنیا محرومیت و زشتی هست و هر روز خود ما با آن ها روبرو هستیم. دوست من تالین - اگر می توانیم برای مردم ماسوله کاری بکنیم بهتر است این را به عنوان راهنمایی به دیگران بگوییم ولی اگر نمی توانیم بازگو کردن محرومیت ها و درد دل ها جز این که دیگران را افسرده تر و پریشان تر کند فایده ای ندارد به خصوص در این سایت که برای انبساط خاطر و آسایش ما ساخته شده. بیایید روی زیبای زندگی را ببینیم.

خانم پری دریایی - دوستمان تالین خواسته از روی نیکخواهی محرومیت هموطنان ما را برای دیگر هموطنان بازگو کند شاید مکان را درست انتخاب نکرده باشد ولی نیتش خوب بوده. ایشان درست می فرمایند که محرومیت هست پس با ایشان جدال نکنید. (حافظ ار خصم خطا گفت نگیریم بر او / ور به حق گفت جدل با سخن حق نکنیم). فقط به عنوان گوشزد - ما به این سایت می آییم که بیارامیم نه این که بیشتر بیندیشیم. بیایید روی زیبای سخنانشان را بشنویم و چشم به روی بدها ببندیم. منم که شهره ی شهرم به عشق ورزیدن / منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن. (حافظ)

ضمناْ به جای جر و بحث و پاسخ های عصبی و طعن و کنایه چرا منطقی و زیبا به هم پاسخ ندهیم و دوستی را شایع نکنیم؟ درخت دوستی بنشان که کام دل به بار آرد / نهال دشمنی برکن که رنج بی شمار آرد.

اما خانم پری دریایی - یک شوخی کوچولو برای انبساط خاطر اگر اجازه بدهید: شما با آن باله ی زیبای دمتان احتمالاْ نمی توانید بر ماسوله ی کوهستانی قدم بگذارید (یا باله بگذارید) پس لطفاْ از زیبایی های دریا برایمان بگویید و بگذارید آقای تالین از ماسوله بگوید. همه اتان را دوست دارم. پاینده ایران - جاوید ماسوله و مردم نیکش.
دوشنبه 15 بهمن 1386

vooroojak - لبنان - بیروت
اقای تالین از اسراییل :
من با شما موافقم چون یکی از اشنایانمان سالیان سال در ماسوله زندگی میکند وهمین حرفهای شما را میزند.
دوشنبه 15 بهمن 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
یکی از زیبایهای خارقالعاده ایران
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

پری دریائی - ایران - تهران
من قصد طعنه زدن یا توهین به کسی رو نداشتم و ندارم فقط قضیه 6 ماه تو خونه موندن واسم خیلی غلو آمیز بود همین به هر حال من به نظرات همه دوستان عزیز از جمله تالین عزیز احترام می ذارم و اگه باعث نا راحتی کسی هم شدم پوزش می خوام.د رضمن کامران جون دریا هم خیلی زیباست مخصوصا غروبها و همینطور موقع طلوع خورشید واقعا دیدینیه !
سه‌شنبه 16 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.