خواستگار قلابی زندگی دختر را تباه کرد

خواستگار قلابی زندگی دختر را تباه کرد

مرد جوانی که به بهانه ازدواج ، دختری تهرانی را به منزل پدری اش کشانده و علاوه بر آزار و اذیت وی اقدام به فیلمبرداری کرده بود، دستگیر شد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، چند روزقبل دختر جوانی به شعبه ششم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 5تهران مراجعه و از مرد جوانی به اتهام آزار و اذیت شکایت کرد.
شاکی در تشریح ماجرا به بازپرس یونسی گفت : هفته قبل هنگام بازگشت از محل کارم به منزل با مرد جوانی آشنا شدم. او خودش را خواستگار من معرفی کرد و گفت قصد ازدواج با مرا دارد.

دوستی خیابانی حادثه آفرید

شاکی ادامه داد: به دنبال این آشنایی خیابانی ، او روز گذشته با من تماس گرفت و گفت تصمیم گرفته است من را با مادرش آشنا کند، به همین خاطر از من خواست به منزلشان در غرب تهران بروم. من از نقشه شوم او بی اطلاع بودم ، بنابر این فریب حرفهایش را خوردم و به منزل وی رفتم.
ابتدا منتظر مادر او ماندم ، اما وقتی دیدم هیچ خبری از مادرش نیست ترسیدم و قصد خارج شدن از آنجا را داشتم که او با زور و تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و در یک لحظه متوجه شدم ، وی با دوربینی که در منزل نصب شده اقدام به فیلمبرداری از من کرده است. بعد از مدت کوتاهی جوان دیگری وارد منزل شد که او هم قصد آزار رساندن به من را داشت ، اما وقتی گریه ها و التماس های مرا دید، منصرف شد و مرا با خودرویشان بردند و در حوالی منزلم رهایم کردند.
به دنبال شکایت دختر جوان ، پرونده به کلانتری 140 باغ فیض ارسال شد و با اطلاعاتی که ماموران به دست آوردند، جستجوی ویژه ای را برای یافتن متهمان آغاز کردند. گزارش حاکی است ، عاقبت هر دو متهم در پی 2 عملیات ضربتی در اتوبان همت و غرب تهران شناسایی و دستگیر شدند و از مخفیگاه مرد آزارگر، فیلم تهیه شده از دختر جوان کشف و ضبط شد.
روز گذشته با انتقال متهمان به شعبه ششم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 5تهران ، آنها مورد بازجویی قرار گرفتند و پس از مواجهه با شاکی جرایم خود را پذیرفتند.
بنابر این گزارش ، متهمان با قرار قانونی بازداشت شدند و تحقیقات تکمیلی برای فاش شدن دیگر جرایم آنها ادامه دارد.

taxi - ایران - رشت
آدم بی فکر هر بلایی سرش بیاد حقشه
جمعه 12 بهمن 1386

peter pan - انگلستان - گلاسکو
من نمیدانم هر کسی گفت من خواستگار تو هستم باید رفت خانه او ؟
جمعه 12 بهمن 1386

رضا خوشبطن - ایران - تهران
شوهر گیر نمیاد دیگه اینقدر گرونیه...دختره حق داشته.....این همه زنای بد کاره تو خیابونای تهران ریخته بجای این همه درد سر برو...... ماشاا... فساد ایران و گرفته مردا بیشتر از زنها...چقدر تجاوز زیاد شده....
شنبه 13 بهمن 1386

پری دریائی - ایران - تهران
معلومه دیگه آقایون عزیز به جای انزجار از چنین عمل هاپی می گن حقه دخترس پس حق آدمهای کثیفی که از احساسات و سادگی دختران بیگناه سوء استفاده می کنن چیه ؟؟؟واقعا براتون متاسفم اگه خواهر خودتونم بود همین حرفو می زدین یا اون موقع خواهرتون یه پرنده بیگناه بود و اون طرف یه کثافت. از ماست که برماست و من از بیگانگان هرگر ننالم که با من هر چه کرد آن آشنا کرد.
شنبه 13 بهمن 1386

shekamo - نوروژ - لوسو
هنوز تو ایران میرن خواستکاریییییی واویلا که من از این کار متنفرم
شنبه 13 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.