حمید استیلی، نرفته برگشت

حمید استیلی، نرفته برگشت

ماههای گذشته برایش بوجود آمده است، تصمیم به کناره گیری از کادر فنی این تیم گرفت.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس از روز گذشته ارتباطش را با مسئولان باشگاه قطع کرده و قصد ندارد در تمرینات این تیم شرکت کند. کناره گیری استیلی که به نظر می رسد مانند کنارگذاشتن علیرضا مرزبان دیگر مربی این تیم موقت باشد ، به دلیل اتهاماتی است که از سوی برخی نزدیکان پرسپولیس و رسانه های ورزشی به او وارد می شود.

در این مورد گفته می شود استیلی به این دلیل از پرسپولیس کناره گیری کرده است که همه بردها به اسم افشین قطبی ثبت می شود اما به محض اینکه تیم می بازد یا مساوی می کند از باندهای مخرب حمید استیلی در داخل تیم خبر می دهند که علت اصلی این ناکامی ها عنوان می شود.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس که اعلام کرده بود در تمرینات شرکت نمی کند، صبح امروز با پادرمیانی مدیرعامل، سرپرست و قائم مقام باشگاه به تمرینات بازگشت.
  
در حالیکه حمید استیلی عصر دیروز تصمیم گرفته بود به دلیل برخی مشکلات در تمرینات پرسپولیس شرکت نکند اما صبح امروز با پادرمیانی حبیب کاشانی ، محمود خوربین و غلامرضا احمدی و برای کم شدن حاشیه های پرسپولیس به تمرینات این تیم بازگشت.

استیلی پس از حضور مجدد در تمرینات پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار مهر با تایید کناره گیری موقتش از پرسپولیس گفت: به دلیل برخی مشکلات جسمانی و بالا رفتن فشارخونم قصد داشتم چند روز استراحت کنم اما پس از اینکه آقایان کاشانی ، خوردبین و احمدی با من گفتگو کردند تصمیم گرفتم به خاطر پرسپولیس به تمرینات برگردم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: به دلیل کسالتی که داشتم تصمیم گرفته بودم چند روز استراحت کنم اما مسئولان باشگاه تاکید برکردن در این شرایط و در صورت رفتن به استراحت ، حاشیه های تیم زیادتر می شود و صلاح بر این است که در تمرینات شرکت کنم.

استیلی ادامه داد: امیدوارم همه مسئولان و کادر فنی باشگاه تلاشند کنند طی روزهای آینده پرسپولیس به شرایط ایده ال برسد و بتواند در دیدارهای آینده نتایج قابل قبولی دست پیدا کند.

ilker - آلمان - مونیخ
حمید را سالهاست میشناسم. او یک سم برای تیم است. حتی علی پروین هم نتوانست حریف او شود.او در تیم ملی هم برای خودش گروه درست کرده بود.امید وارم به ارزویش یعنی سرمربی پرسپولیس شدن برسد.
پنج‌شنبه 11 بهمن 1386

moh7pm - ایران - تهران
اقای .....از المان فکر کنم تو خودتم هنوز نشناختی بسر خوب همه حمید استیلی رو میشناسن و میدونن جقدر اقا و نجیب.اصلن بحس برسبولیس یا اون اسقلال خراب شده هم نیست
جمعه 12 بهمن 1386

soheil 1pa - انگلیس - پلی موت
من خودم استقلالی هستم اما همه می دونن استیلی مثل مرفاوی تو استقلال برای پرسپولیس زحمت کشیده و تو سخت ترین شرایت با تیم مونده ولی متاسفانه برد ها رو به پایه قطبی که از نظر من هیچی بارش نیست می گذارند این حق خوری هاتو همه باشگاها هست
جمعه 12 بهمن 1386

iranppp - آآلمان - دوسلدورف
من استقلالیم.اما جمال استیلی رو عشقه.با اون گلش به آمریکا.پیشونیش رو باید بوسید.اما مربیگری حرفه قطبیه.
جمعه 12 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.