آغاز گریه های انتخاباتی برای مجلس هشتم

آغاز گریه های انتخاباتی برای مجلس هشتم

گریه و زاری یک نماینده زن مجلس شورای اسلامی ظهر دیروز توجه همگان را به خود جلب کرد.

 در حالی که محمد حسین موسی پور معاون پارلمانی وزارت کشور و رئیس بازرسی انتخابات دقایقی با این نماینده مشغول صحبت بود، به یکباره صدای گریه وی بلند شد به گونه ای که بسیاری از حاضران و نمایندگان پیگیر بودند که علت گریه این نماینده چه بوده است؟

گفتنی است این نماینده زن مجلس در انتخابات مجلس هشتم از سوی هیات های اجرایی رد صلاحیت شده و گفته می شود موضوع گفتگو با موسی پور نیز علت رد صلاحیت بوده وی است و این نماینده پس از آن به ناگاه شروع به گریه کرد که علت رد صلاحیتش به وی اعلام شد.
 
این درحالی است که چند روز قبل نیز خبر رسید: یکی از نمایندگان زن مجلس هفتم این بار به خاطر حذف شدن از لیست اصولگرایان در دفتر ابوترابی حاضر شده و با گریه خواستار قرار گرفتن نامش در لیست جبهه متحد شده است.
 
اما گریه دیگر انتخاباتی مربوط به طرفداران یکی از نمایندگان مجلس هفتم است که از داوطلبان رد صلاحیت شده محسوب می شود.
 
یک منبع مطلع در گفت و گو با خبرنگار عصر ایران اظهار داشت: عده ای از طرفداران این نماینده رد صلاحیت شده با تجمع در دفتر وی در شهرستان حوزه انتخابیه اش اقدام به گریه و زاری می کنند.

وی افزود: هر شب تعداد زیادی از طرفداران این داوطلب مجدد نمایندگی به دفتر وی رفت و آمد کرده و با گریه همدردی خود را با این نماینده ابراز می دارند.

به گفته وی این نماینده مجلس هفتم که برای انتخابات مجلس هشتم از سوی هیات های اجرایی رد صلاحیت شده در حوزه انتخابیه خود به دلیل اقدامات اقتصادی از جمله دریافت وام برای مردم مورد توجه عمومی قرار دارد هر چند که بسیاری از مردم منطقه درباره منابع مالی فعالیت ها و کمک های اقتصادی وی تردیدهای جدی دارند.

طرفداران حوزه انتخابیه این داوطلب رد صلاحیت شده و نماینده مجلس هفتم به دنبال آن هستند که با ارسال نامه ای به هیات نظارت خواستار تجدید نظر در بررسی صلاحیت وی شوند.
parviz1 - انگلستان - کترینگ
دیگه عاشق شدن زاری زدن فایده نداره نداره-----دیگه گریه کردن زاری زدن فایده نداره نداره-----دیگه کم باج دادن و ناز و قرشمه فایده نداره نداره-----چقدر اخه بگم عاشق این مجلس شدن فایده نداره نداره------بیاید بگید ملت شرمنده ایم کاری نکردیم عیبی نداره نداره-------برین دنبال یک کار ابرو مند اگه پیدا شد عیبی نداره نداره-------یکم همدر جونهای ملت شدن عیبی نداره نداره------------
چهار‌شنبه 10 بهمن 1386

delfakar - ایران - مشهد
اشک تمساح
پنج‌شنبه 11 بهمن 1386

Tarannom - مالزی - کوالالامپور
گریه رئیس جمهور قبلی را ر دور دوم انتخابات یادتون انصافا خوب جواب داد دوباره توانست رای بیاره خو ب بقیه هم از این روش استفاده می کنند تارای بیارند از دست دل رحمی مردم ساده لوح
پنج‌شنبه 11 بهمن 1386

babaktoronto - کانادا - تورنتو
خاک عالم تو سرت که برای منصب گریه میکنی. اگر به ناحق ازت سلب شده فریاد بزن و رسواشون کن اگر میترسی این کارو بکنی که اصلا ادم ترسو نباید بره تو مجلس همون بهتر که نری. تو که برای منصب گریه میکنی پس چه کارها که نمیکنی
پنج‌شنبه 11 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.