محاصره احمدی نژاد ازنگاه خواهر

محاصره احمدی نژاد ازنگاه خواهر

پروین احمدی نژاد، خواهر رئیس جمهور و عضو شورای شهر تهران در اظهاراتی از آنچه که «محاصره شدن احمدی نژاد در بین منتقدان» توصیف کرده، ابراز نگرانی کرده است.

وی از جمله گفته است بسیاری از دوستان و نزدیکان احمدی نژاد در ملاقات با رئیس جمهور از وی می خواهند که برخوردی با این «منتقدان» انجام دهد، تا این افراد نتوانند دستاوردهای دولت را زیر سوال ببرند.

 به گفته پروین احمدی نژاد، رئیس جمهور گفته است این انتقادها اهمیتی ندارد.

محمد20 - ایران - تهران
کدوم دستاورد؟؟؟؟؟ اها لابد منظورش رواج هر چه بیشتر دروغ و خفقان و به باد دادن کشور و سرمایه هاشه.
سه‌شنبه 9 بهمن 1386

kaveieahangar - کانادا - تورونتو
من فدای این داداش مثل دسته گلت بشم که آزارش به یه مورچه هم نمیرسه آ بجی .
سه‌شنبه 9 بهمن 1386

parviz1 - انگلستان - کترینگ
اخه حقش نیست؟اول خودت آخه تو شورای شهر چیکار میکنی؟ بجز دزذی. بعد هم اگر چیزی داره بگه.از اون دذدیها و جنایات و حیثیت ملی و تجاوزات اجتماعی و حق مدنی و هزاران موارد دیگر.آبجی خانم بس کنید یکمی شرم و حیا بد نیستا از ما گفتن بود خود دانید.دوستان احمدی نژاد هم نیاز به اجازه قانونی ندارن به انازه کافی دارن کشتو کشتار میکنند و ملت هم میدانند از کجا دستور میاید.
سه‌شنبه 9 بهمن 1386

farshid-manchester - انگلیس - منچستر
خواهش می کنیم یه خورده داداش رو تو خونه نصیحت کنند که انقدر خشن نباشه. مثلاُ اسراییل رو می خواد از رو نقشه پاک کنه!! یعنی ملیونها آدم را قتل و عام کنه. یک نسل کشی تمام عیار. اسراییل و فلسطینیها حدود 3000ساله که با هم میجنگند. حتماُ یه حکمتی توشه. الله اعلم. ولی آقای رییس جمهور گردنش و کلفت می کنه مردم جورشو باید بکشند. یه خورده هم فکر ما این سر دنیا باشه. وقتی این دوستان کافر و خدا نشناس انگلیسیمون از ما می پرسن رپیس جمهور محبوبتون چی داره میگه چی بگیم؟ بگیم مست بود ؟ فرمایشات الکل؟ البته این کفار که معنی مست بودن در عشق را نمی فهمند . اگر بگیم عاشقه فکر می کنند عاشق قتل و عامه. نمی فهمند دیگه . و من الله توفیق
چهار‌شنبه 10 بهمن 1386

wahid - ایران - زاهدان
وای به حال مخالفان
چهار‌شنبه 10 بهمن 1386

aynaza - ایران - تهران
این داداش محمودت نه منتقداش رو از صحنه خارج کرده نه دورو بری هاش و دوستاش به نون و نوایی رسیدند... بر منکرش رحمت.
نه این دوست 28 ساله اش که مدیر عامل شایپا شده . نه تمام اون زوری که می زنه و می خواد مدیر عامل تراکتورسازی رو برکنار کنه ...
کی همچین حرفی زده؟؟ آبجی بر منکرش رحمت.
چهار‌شنبه 10 بهمن 1386

mehdy_pooya - ترکیه - ایزمیز
فرض میکنیم که هواداران جمهوری اسلام 10 درصد جمعیت هستند و مخالفان جمهوری اسلامی 90 در صد جمعیت ایران هستند . همه 10 در صد هوادار حاضرندجانشان را برای جمهوری اسلامی بدهند . چه تعداد از مخالفان حاضرند جانشان را برای مخالفت با جمهوری اسلامی بدهند ؟
چهار‌شنبه 10 بهمن 1386

arya95 - ایران - تهران
بی لیاقت ترین دولت بعد از انقلاب همین دولت آقا داداشته. بیسواد و بی فرهنگ و شارلاتان و بیسواد و دستمال بدست برای عده خاصی از آقایون و اعوان و انصارشون. هر که هم که توی دولتش یا معاوناش یه جو سواد داشتند و گاهی دل به دریا میزدند و با طرح های احمقانه این آقا یه مخالفت جزپی میکردند که کنارشون زد. هیجکی هم که توی روزنامه ها یا خیابون حق اظهار نظر مخالف این شازده و ارباباش نداره.دیگه با کی میخواد برخورد کنه. سه تا قوه هم که قربونش برم دستشون تو یه کاسه س و هیچ نیروی مخالفی توشون نیست غیر از چهار تا سیا بازی ظاهری. تو هم که تو شورای شهر معلوم نیست چه جوری رفتی و چکار میکنی. آقای الهام هم که همراه زنش دستمال دستشونه و دهنشون هم بجز برای چاپلوسی آقا داداشت باز نمیشه. شصت تا روزنامه و کانال تلویزیونی و ماهواره ای هم که در اختیارتونه . اگه آقا داداشت روز به روز گند میزنه دیگه تقصیر کسی نیت.خجالت بکشید تو رو خدا
چهار‌شنبه 10 بهمن 1386

omide por jalal - امریکا - لس انجلس
عجب پس اونو تونستن محاصره کنن!!!!!!!!!
چهار‌شنبه 10 بهمن 1386

mah1 - ایران - تهران
چه سریع دست فک و فامیلمو بند میکنن! این نشون میده به قیافه احمدی حتی در صورت تغییر جنسیت هم امیدی نیست.
چهار‌شنبه 10 بهمن 1386

soshians - ایران - تهران
آخی اینجوری که این آبجی می گه هر کی ندونه فکر می کنه دکتر همش داره به سود مملکت کار می کنه و دستاوردهاش همه جا عیانه و هیشکی قدرشو نمیدونه. اینفدر هم مظلومه که هیچی در جواب نمی گه و هیچ کاری علیه دشمناش انجام نمی ده. خوبه همه اینایی که گفتم بر عکسه.کاش یه کم اعتقاد داشتن و حداقل یه کم کمتر دروغ می گفتن.
چهار‌شنبه 10 بهمن 1386

مریم- - کانادا - اتاوا
خیلی جالبه که گفته انتقادها اهمیتی نداره نه؟ چون همه جای دنیا انتقاد رو مهم ترین چیز می دونن.
چهار‌شنبه 10 بهمن 1386

redpen60 - ایران - تهران
آبجی پروین جون از حرفات یاد چند ضرب المثل می افتم
- هیچ بقالی نمی گه ماست من ترشه
- به روباه می گن شاهدت کیه میگه دمم
ضمنا مگه داش محمود مخالفی هم داره توی مملکت گل و بلبل که کسی منتقد نیست
پول نفت سر سفره ها اومده - گرونی و فقر که نداریم - معتاد و روسپی تو ایران پیدا نمی کنی - تازشم این داداشت خط فقر رو هم پاک کرده
ما موندیم که کی منتقدهههههههههههههه ؟؟؟؟؟؟؟
چهار‌شنبه 10 بهمن 1386

shekamo - نوروژ - اوسلو
مردم داداش دارن توه دادش داری اینم شانس تو و ماست از ماست که بر ماست انرژی هسته ای حق مسلم ماست پنیر کشک دوغ
راستی یه امضا از ای دادش شاخ شمشادت بگیر برام می خوام قاب کنم بزام تو....
چهار‌شنبه 10 بهمن 1386

دریا-بابایی - ایران - اهواز
وای............................................
بابا یکم تو نوشتن دقت کنید آخه چقدر غلط املاپی !!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 11 بهمن 1386

ladyflower - ایران - شیراز
ها ها.بر خورداز این بیشتر؟انگار فکر میکنه داداش جونش علف نرمی هست.عزیزم داداش جونت قبل از اینکه دوساش بهش بکن خودش به نحو احسنت با منتقدین برخورد میکنه.
به قول دوست خوبم هم که با اومدن پول نفت به دست مردم و ریشه کنی فقر و ازادی بیان عدالت محوری داداشت دیگه منتقد نداره.اگه یه مادر مرده هم پیدا بشه واسه انتقاد در دم حقشو میگذارند کف دستش.
جمعه 12 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.