بازی ایران و سوریه با حضور کلمنته

بازی ایران و سوریه با حضور کلمنته

عباس محمدی «مهدی رحمتی» مهدی واعظی، وحید طالب‌لو، مرتضی اسدی، پژمان نوری، علیرضا واحدی‌نیکبخت، هادی عقیلی، محمد نصرتی، سیدجلال حسینی، محسن بنگر، هادی شکوری، مهدی مهدوی‌کیا، حسین کعبی، شیث رضایی، مازیار زارع، ابراهیم صادقی، ایمان مبعلی، آندرانیک تیموریان، مهرزاد معدنچی، مسعود شجاعی، علی کریمی، مجتبی

جباری، جواد کاظمیان، میلاد میداودی، مهدی رجب‌زاده، محسن خلیلی و علی سامره 28 بازیکنی هستند که برای حضور در اردوی تیم‌ملی جهت حضور در رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی 2010 آفریقای جنوبی و بازی مقابل تیم ملی سوریه دعوت شده‌اند که البته در این لیست 28 نفری نام ملی‌پوشانی همچون وحید هاشمیان و رحمان رضایی به چشم نمی‌خورد.
    
    ملی‌پوشان کشورمان در مرحله سوم مقدماتی جام‌جهانی در گروه پنجم و با تیم‌های ملی امارات سوریه و کویت همگروه هستند که در نخستین دیدار خود در این مرحله، روز 17 بهمن ماه در ورزشگاه آزادی میزبان تیم‌ملی سوریه خواهند بود.
    رییس فدراسیون فوتبال کشورمان اعلام کرد که در این دیدار سرمربی جدید تیم‌ملی ایران حضور دارد.
    
    خاویر کلمنته مربی اسپانیایی که با عقد قراردادی با فدراسیون فوتبال ایران، به مدت سه سال (تا سال 2011 میلادی) به عنوان سرمربی تیم‌ملی ایران انتخاب شده، قرار بود روز گذشته (دوشنبه 8 بهمن) برای امضاء قرارداد نهایی با فدراسیون فوتبال ایران و تماشای بازی دوستانه ایران و کاستاریکا به ایران بیاید، اما به علت انجام عمل جراحی سفرشان به تعویق افتاد و شنبه (13 بهمن) به ایران می‌آید. قرار است کلمنته تا دیدار تیم‌های ایران و سوریه در ایران بماند و برای زیرنظر گرفتن و برآورد بازی تیم‌ملی کشورمان، از روی نیمکت این دیدار را تماشا کند.

palang - انگلستان - لندن
ایران چکارش میکنه سوراخ سوراخش میکنه
سه‌شنبه 9 بهمن 1386

aynaza - ایران - تهران
این تیم دیگه درست نمیشه...از این بازی مزخرفشون حالم به هم خورد... اخه این تیم آفریقایی هم تیم بود که اینجوری آبرومونو بردند؟؟؟ حالا این تیم ته جدولی فیفا بخواد اینجوری نفسشون رو بگیره وای به وقتی که بخوان با کره و ژاپن مسابقه بدن...واقعا حیف اون همه لطفی که مردم به این تیم قدرنشناس داره...البته از این فدراسیون که همه کار تو برنامه اش هست الا رسیدگی به وضع تیم بیش از این هم انتظار نمیره.
چهار‌شنبه 10 بهمن 1386

soheil 1pa - انگلیس - پلی موت
واقعا دیگه شور و جذابیتی تو بازی هایه تیم ملی وجود نداره کاپلو رو هم بکنی مربئ حالاحالا ها کار داره تیم رو درست کنه.
چهار‌شنبه 10 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.