پیشنهاد بیل گیتس برای حل بحران بیکاری در کشورهای حاشیه خلیج فارس

پیشنهاد بیل گیتس برای حل بحران بیکاری در کشورهای حاشیه خلیج فارس

بیل گیس بنیانگذار شرکت مایکروسافت در حاشیه نشست مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوییس گفت بهبود سطح علمی و گسترش اموزش فن اوری ، راه حل بحران بیکاری در میان جوانان کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس و منطقه خاورمیانه است.

بر اساس این گزارش به نقل از اخبار العالم، بیل گیتس در حاشیه اجلاس داووس گفت بخش فن اوری به یک بخش مهم در کشورهای منطقه خاورمیانه تبدیل شده است و این کشورها در پی فن اوریهای پیشرفته هستند.

گیتس افزود 1230 نفر در شرکت های وابسته به مایکروسافت در خاورمیانه مشغول کار هستند و بیش از 4 هزار شرکت در بخش های بانکی و مراکز گردشگری و شرکت های انرژی در خاورمیانه از تکنولوژی مایکروسافت استفاده می کنند.

parviz1 - انگلستان - کترینگ
ممنون از پیشنهاد خوب کاری برای جوانهای کشور های عرب. و خیلی ممنون از اینکه هم شما و هم رئیس جمهور آ مریکا تاکید بنام (خلیج فارس )در مصاحبه ها میکنید و متاسفانه محمود دوکی رئیس مفسدان و مزدوران و بیسواد وطن فروش میره زیر تابلو ننگین کاذب خلیح عربی که نمیدونیم از کجا این چرندیات را این عربها در میارن وارد اجلاس شده و با پاچه خواری تمام هم این بی مغز میره زیر پرچمشون میشینه .
سه‌شنبه 9 بهمن 1386

jgreene75 - انگلستان - لستر
الهی آیا میشود که ایران یک دوست قدرتمندی مثل آمریکا را کنارش داشته باشه و از شر عربهای کثیف تازه به دوران رسیده و جمهوریهای گدا و دوروی شوروی سابق خلاص شویم، سرمایه مملکتمون برای رفاه و شاد کردن مردم خودمون (و نه گریاندن آنها!!!) صرف بشه و برای همه ثابت بشه که این حاکمان تندروی مذهبی و دشمن پرور (= افسار زدگان عرب!!) بودند که دشمن درجه یک ایران و ایرانی بوده و حتی اگر لازم می شد برای حفظ خود و رسیدن به منافع ننگین خود، حتی بمب اتم را هم بر سر منتقدان خود می ریختند!!! الهی مددی... به سوی آگاهی و آزادی...
سه‌شنبه 9 بهمن 1386

aud - امارات - دوبی
جناب پرویز تازه مثل اینکه تز جدید این پاکوتاه ارادانی رو نشنیدید شما؟!فرمودند زین پس به جای عبارت خلبج فارس بگویم خلیج دوستی!!اوپسسسسس!!
ایها الناس دلتون واسمون بسوزه!!!
چهار‌شنبه 10 بهمن 1386

Afshin-B - ایران - تهران
دوست عزیز jgreene75، ایران یک دشمن قدرتمندی مثل آمریکا را کنارش داشت، چکار کرد با ایران؟ مطمئن باش تمام بدبختی ما زیر سر آمریکا و انگلیس است. کشورهایی که چشم نداشتند و ندارند پیشرفت ایران را ببینند.
چهار‌شنبه 10 بهمن 1386

masih - ایران سرفراز - تهران
بیلی نیا میدونی تو ایران سیستم عاملهای مایکروسافت دونه ای 300 تا 500 تومن خرید فروش میشه.بگذریم از نرم افزارای دیگه .اگه بیای این ورا دیگه ما نمیتونیم
از این کارا کنیم .دورا دور میبوسمت بیلی بخاطر لطف بزرگ بزرگی که به ما کردی
خلیج فارس میگم(قابل توجه داش پرویز)
چهار‌شنبه 10 بهمن 1386

jgreene75 - انگلستان - لستر
Afshin-B - ایران - تهران
احتمالا شما جزو کسانی هستید که بارها از دبی، پاکستان و ... برای رفتن به آمریکا تلاش کرده و میلیونها خرج کرده اید ولی تماما کیستان رد شده است!
فقط همینو عرض کنم خدمت شما که همین کامپیوتر و همین ویندوزی که همه ما و از جمله خود شما به کمکش نظرت رو نوشتی و در اینترنت می گردی و اوقات فراغتت را (به لطف ملایان که هیچ تفریحی برای جوانان باقی نگذاشته اند!) سپری می کنی، همه و همه ساخت همین دشمن کافر هست! پس اگر خیلی ناراحت هستید، اصلا استفاده نکنید!!
دشمن و دوست را باید با چشم بصیرت دید عزیزم!! چشم بصیرت. نه با شستشوی مغز دادن....
دشمن من و تو کسی است که دیروز جوانهای شما را زندانی کرده و کشته و میگوید خودکشی کرده اند، امروز از دریای خزر می گذرندو نشانه های تاریخی را سر به نیست می کنند و دنیا را به جنگ می خوانند، فردا ... خدا می داند چه بلایی سر مردم می آید!!!
چهار‌شنبه 10 بهمن 1386

arashk_fara - انگلیس - لندن
افشین جان کاملا موافقم اما اینو همه نمیدونن.. مردم خسته شدن هرکی ندای ازادی سر میده باور میکنن.بجای اینکه از آمریکا بگبم باید فکر راه حل باشیم
جمعه 12 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.