دستور رئیس جمهور برای آزادی مشروط قلیان

دستور رئیس جمهور برای آزادی مشروط قلیان

رئیس اتحادیه قهوه خانه داران تهران گفت: با دستور رئیس جمهور مبنی بر عدم برخورد با قهوه خانه ها، در صورت ابلاغ این حکم از سوی وزارت کشور به اماکن و به قهوه‌خانه‌دار ها، از این پس قلیان فقط در مراکز مجاز و با مجوز اتحادیه آزاد می‌شود.

علایی در گفت وگو با فارس اظهارداشت: با درخواست این اتحادیه و برای جلوگیری از بیکاری فعالان این حرفه در نهایت رئیس جمهور در سی‌ام دیماه امسال دستور توقف برخورد با قهوه‌خانه‌ها را صادر کرد.

وی با اشاره به وجود 400 قهوه‌خانه‌ مجوز دار و یک هزار قهوه‌خانه‌ی فاقد مجور در تهران گفت: در صورت ادامه روند تعطیلی قهوه‌خانه‌ها بیش از دو میلیون نفر در کشور بطور مستقیم و غیر مستقیم بیکار می‌شدند.

علایی تنباکو‌فروشان،ذغال فروشان و سایر رشته‌های وابسته به صنف قهوه‌خانه‌داران را یادآور شد و افزود: با توقف فعالیت قهوه‌خانه‌دار ها این رشته‌ها نیز بیکار و راکد می‌شدند و به خیل بیکاران کشور افزوده می‌شد.

رئیس اتحادیه قهوه خانه داران تهران تاکید کرد: در تمام دنیا مراکزی برای انجام این امور وجود دارد و در کشور نیز قهوه‌خانه‌ها بهترین مکان برای عرضه قلیان هستند.

وی تصریح کرد: نظارت این اتحادیه بر روی فعالیت قهوه‌خانه ها به شدت بالا است و تاکنون چندین قهوه‌خانه فاقد مجوز پلمپ شده است.

parviz1 - انگلستان - کترینگ
به مرگ میگیرند که به تب راضی شوند.البته دلشان بحال مردم نسوخته که از زندگی و کاسبی افتادند در حقیقت مشکل ذغال را حل کرد که اقایان بی ذغال نمانند.زندگی بدون ذغال که نمیشود .پس زنده باد دوکی جون رئیس جمهور سیا کار و سیاه باز و حامی ذغال فروشان و زنده باد منقل و وافور.
یکشنبه 7 بهمن 1386

Web_Garde_Aashegh - ایران عزیز - کرج
آخی
این رییس جمهور عزیز ما خیلی به فکر حل معضل بیکاریه دستش درد نکنه.
اینقدر به فکر هست که فکر سلامتی 30 میلیون جوونو نمیکنه ولی به فکر بیکاریه 2 میلیون نفر هست!
ولی واقعا 2 میلیون نفر توی قهوه خونه ها کار میکنن ؟
وقتی میگن حتما درسته دیگه!
یکشنبه 7 بهمن 1386

mehdy_pooya - ترکیه - ایزمیز
واقعا اگر تولید سیگار ممنوع بشود چه اتفاق بدی می افتد
یکشنبه 7 بهمن 1386

paddy_power - سوید - بورلنگه
از این بابا بیشتر از این هم نباید اخه انتظار داشت. همین که دستور توقیف یا ازادی قلیان رو میده واسش بسه. از سرشم زیادیه.
یکشنبه 7 بهمن 1386

soshians - ایران - تهران
چرا تو این مملکت یک کارشناس واقعی تو رده های بالا نیست که قبل از یک کار به اینها بگه نتیجه چی می شه.یا شاید هم مخصوصا این کار رو می کنند که بعدش دکتر بیاد دستور لغوشو بده و همه قهوه خانه داران خوشحال شن و بگن این احمدی نژاد بود که مارو نجات داد.
یکشنبه 7 بهمن 1386

دربه در - ایران - تهران
اینم نوعی اشتغالزایی در حکومتی که میخواهد انقلاب خود را صادر کند . دو ملیون نفر در صنعت . های_تکنولوژیhiteck قلیان بطور مستقیم و غیر مستقیم مشغول خدمت به نظام اسلامیو جوانهای این مرزوبوم هستند پس علت تک رقمی شدن امار بیکاری که وزیر محترم کار بیان کردند مشخص گردید !
یکشنبه 7 بهمن 1386

aynaza - ایران - تهران
میگم فکر خوبیه محمود جون! . تو می تونی به خاطر اشتغال بیشتر یه جاهایی رو هم ابتکاری درست کنی واسه صرف سیگار - تریاک - هرویین - کرک - کریستال و اکس و....
البته می تونی اسمشون رو بذاری مثلا چایخونه یا نسکافه خونه یا....
حالا خود دانی . ولی رو پیشنهادم فکر کن.
یکشنبه 7 بهمن 1386

deniss - آلمان - مونیخ
دمت گرم. اگه اون یکی هم ازاد کنی چه حالی میده.......
یکشنبه 7 بهمن 1386

حسن کچل - ایران - زاهدان
این اشغالها را جمع کن مه خونه بزن تا همه سرشون بالا باشه شاید دیده باشید وقتی تریاک میکشن سرشون پایینه بی غیرتن همه چی حتی ناموس شون را میفروشند بخاطر مواد کثیف وقتی میتوند لباس مردم را بدلخواه خودشون تعغیر بدن
چرا نمیتوند مواد را ریشه کن کنند چون بزرگترین تجارت بعد از نفت هست
یکشنبه 7 بهمن 1386

mah1 - ایران - تهران
عجایب هفت گانه 1- افزایش شدید ترافیک تهران پس از 5 ماه سهمیه بندی 2- افزایش نجومی قیمت مسکن پس از اعطای وام و صفر شدن قیمت زمین 3- افزایش قیمت کالاهای مورد نیاز مردم پس از کاهش نرخ تورم 4- افزایش بی کاری پس از تک رقمی شدن نرخ بیکاری 5- قاچاق و افزایش قیمت گوشی همراه پس از تولید آن در کشور 6- بدتر شدن معیشت کارمندان و کارگران با افزایش قیمت نفت و آوردن آن سر سفره مردم ۷-افزایش قیمت شکر پس از کاهش قیمت جهانی وتعرفه واردات آن. اینقدر احمدی رو دسته کم نگیرین بابا))
یکشنبه 7 بهمن 1386

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
قابل توجه دوستان با اطلاعی که نیروی انتظامی را ضابط قوه قضاییه می دانستند!!! و آقای احمدی نژاد را در قضیه برخوردهای سلیقه ای نیروی انتظامی با مردم مسوول نمی دیدند!!! شاید از این خبر بتوان نتیجه گرفت که نیروی انتظامی از نظر قانونی ضابط وزارت کشور؛ و وزارت کشور زیر مجموعه دولت می باشد.
یکشنبه 7 بهمن 1386

sabrina - ایران - امل
چه شل کن صفت کن بازیی در اوردن ها ما قلیون به دست موندیم کجا بریم
دوشنبه 8 بهمن 1386

arashk_fara - انگلیس - لندن
ملت همه قلیون دارن احتیاجی به قهوهخونه نیست .شده جهازیه دخترا
دوشنبه 8 بهمن 1386

vira - ایران - تهران
قابل توجه دوست نوشاتلی که فکر میکنم منظور ایشان از دوستان بااطلاع ! اینجانب هستم . دوست عزیز فکر میکنم سخنگوی دولت در این زمینه از هر دوی ما با اطلاع تر باشد : ( مطلب زیر برگرفته از روزنامه ایران مورخ 24/9/86 میباشد ٬ جهت اطمینان به ارشیو روزنامه مراجعه بفرمایید ) - اقای دکتر غلامحسین الهام سخنگوی دولت در مصاحبه با ایسنا گفت : lt;< نیروی انتظامی در بر خورد با ناهنجاری ها و تخلفات به عنوان ضابط قضایی انجام وظیفه میکند و وقتی که ضابط قضایی میشود ارتباطی با دولت ندارد . وی یاداور شد ضابط قضایی زیر نظر قوه قضاییه کار میکند واز نظر برخورد ٬ تعیین حدود کار و تشخیص مصادیق مجرمانه همه تابع قانون و نظارت قضایی است ٬ از این رو شکل رفتاری که پلیس دارد و موضوع و محتوایی که به عنوان ضابط قضایی انجام میدهد زیر نظر قوه قضاییه است . gt;> - در ضمن توضیح دیگری هم راجع به حد و حدود و اختیارات وزارت کشور در مورد کنترل نیروی انتظامی در تاریخ دیگری منتشر شده بود که اگر موفق شدم در ارشیو روزنامه پیدا کنم عینا نقل میکنم .
دوشنبه 8 بهمن 1386

محمد20 - فرانسه - پاریس
گل گفتیmah1 جان. یاد داستان قلعه حیوانات افتادم.
دوشنبه 8 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.