مدارس ابتدایی و راهنمایی استان تهران فردا تعطیل است

مدارس ابتدایی و راهنمایی استان تهران فردا تعطیل است

 رئیس سازمان آموزش و پرورش استان تهران گفت: نوبت صبح مدارس ابتدایی و راهنمایی مناطق 27‌گانه آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران فردا یکشنبه تعطیل است.

سیدعلی یزدیخواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس افزود: به دلیل بارش شدید برف، قطعاً مدارس ابتدایی و راهنمایی شهرستانهای استان تهران در نوبت صبح تعطیل خواهد بود و مقاطع دبیرستان باز است.
رئیس سازمان آموزش و پرورش استان تهران ادامه داد: در صورت ادامه بارش برف و امکان تعطیل شدن نوبت عصر مقاطع، خبر آن در پی خواهد آمد.
حمید فراهانی مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران نیز به خبرنگار فارس گفت: در صورت ادامه بارش برف، بامداد یکشنبه وضعیت تعطیلی مدارس شهر تهران از طریق رسانه‌ها به اطلاع دانش‌آموزان و والدین آنها می‌رسد.

sabrina - ایران - امل
دیشب که این خبر را در تلوزیون جام جم جهانی دیدم بهم ثابت شد تمام این وزیران که اون بالا نشستن اصلا حرف زدن بلد نیستن چه برسه بهسواد دیشب اقای خبرنگار اخبار داشت توضیح می دادبه لت برف زیاد مدارس بسته میشود و وزیر اموزش و پرورش را روی خط اورد اون بابا این قد گیج و منگ بود انگار از خواب بیدارش کردن توضی هاتش نصف ربط نداشت اقای گوینده متو جه شد و حرف ها را یکی یکی توضیح و در اخر خودش توضیح داد که مدرسه تعطیله ای جانننننن فکر کنم قبلا ای اقای وزیر کیسه کش در حمام عمومی بوده
یکشنبه 7 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.