فیروز کریمی : ناصر خان شما چی دستور می دهید؟!

فیروز کریمی : ناصر خان شما چی دستور می دهید؟!

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در بین دو نیمه دیدار با استقلال اهواز با ناصر حجازی تماس گرفت تا از نظرات فنی او استفاده کند.

"به گزارش سرویس ورزشی برنا" نیمه اول بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید . بازیکنان با دمیده شدن سوت پایان نیمه اول از سوی داور به سمت رختکن حرکت کردند، اما زمانی که وارد رختکن شدند با صحنه عجیبی روبرو شدند. فیروز کریمی در گوشه از رختکن ایستاده بود و با صدای بلند به صحبت با فردی پرداخت که پشت خطش بود.

بازیکنان در دقایق نخست صحبت های کریمی متوجه نشدند که او با چه کسی صحبت می کند، اما وقتی واژه "ناصر خان " را از زبان کریمی شنیدند؛ فهمیدند پشت خط ناصر حجازی است.

سرمربی تیم استقلال تهران به حدی بلند صحبت می کرد که همه بدانند پشت خط مدیرفنی تیم استقلال است. توجه بازیکنان زمانی به صحبت های کریمی بیشتر شد که او چند بار اعلام کرد : ناصر خان شما چی دستور می دهید؟!

به هر حال استقلال در نیمه دوم توانست بر حریف اهوازی خود غلبه کند و سه امتیاز شیرین به دست آورد، اما مشخص نشد این پیروزی حاصل دستورات تاکتیکی کریمی بود یا حجازی؟! و البته شاید هم کار مشترک هر دوی آنها بود.

ناصر حجازی مدیرفنی تیم استقلال تهران که به خوبی با جو اهواز آشنا بود ترجیح داد همراه تیم به این شهر نرود و از پای تلویزیون نظاره گر کار  باشد. ولی کریمی که شرایطی به مراتب سخت تر از حجازی داشت به اهواز رفت و با چهار محافظ خود ساعت های سختی را پشت سر بگذارد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.