رخنه بت های هالیوود به مراکز جراحی پلاستیک

رخنه بت های هالیوود به مراکز جراحی پلاستیک

اکثر مراجعین به بخش جراحی های پلاستیک در شهر بورلی هیلز واقع در غرب کلانشهر لوس آنجلس آمریکا به شدت دوست دارند پس از عمل جراحی شبیه بازیگران مشهور هالیوود شوند.

به گزارش  رویترز، انستیتو جراحی ترمیم و زیبایی بورلی هیلز نتایج تحقیق خود تحت عنوان "زیباترین های هالیوود" را منتشر کرده که بنا بر آن کتی هلمز، آنجلینا جولی و جسیکا بیل سه هنرپیشه ای بودند که بیماران مراجعه کننده به این مکان تمایل داشتند بیش از سایرین شبیه آنها شوند.

زنان مراجعه کننده ترجیح می دهند پس از عمل جراحی چشمانی همچون چشمان کتی هلمز، لبانی همچون لبان آنجلینا جولی و اندامی شبیه به اندام جسیکا بیل داشته باشند.
 

 
آنجلینا جولی
 

 
کتی هلمز
 

 
جسیکا بیل

این سه هنرپیشه بهترین های تحقیق سالانه "زیباترین های هالیوود" را به خود اختصاص داده اند.

بیماران همچنین دوست دارند بینی ای شبیه به بینی کاترین هگل، گونه هایی شبیه به گونه های کیرا نایتلی و پوستی همانند پوست پاریس هیلتون داشته باشند.

اما در بین متقاضیان مرد نیز هنرپیشگان هالیوود مدل مناسبی به شمار می روند، به طوری که اکثر مردان مراجعه کننده به این انستیو دوست داشتند پس از عمل بینی ای شبیه به بینی لئوناردو دیکاپریو هنرپیشه هالیوود، اندامی شبیه به اندام دیوید بکهام فوتبالیست انگلیسی و چشمانی شبیه به چشمان آبی رنگ دانیل کریگ آخرین هنرپیشه مجموعه های جیمز باند داشته باشند. در این بین گونه های جورج کلونی و لبان مت دامون نیز جزو بیشترین موارد درخواست شده از سوی بیماران بوده است. 

مومنتمومنت شلنگ اباد - سوئد -
شما مطمئنید هیچ مردی نخواسته مثل احمدی نژاد خودمون بشه؟؟؟؟؟
شنبه 6 بهمن 1386

vira - ایران - تهران
مومنت خیلی بدجنسی !! بابا شما اگه سارکوزی رییس جمهورتون بود چی میگفتین !
شنبه 6 بهمن 1386

niazkh - اسپانیا - بارسلون
صد رحمت به سارکوزی حداقل یه حموم میره ماهی یه بار
یکشنبه 7 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.