کملنته: قرارداد امضا نکرده ام/شفق: کلمنته قرارداد را امضا کرده است

کملنته: قرارداد امضا نکرده ام/شفق: کلمنته قرارداد را امضا کرده است

خاویر کلمنته مربی اسپانیایی روز پنج شنبه تایید کرد به وی پیشنهاد شده است سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران را به عهده بگیرد؛ هرچند که تصمیم گیری او دراین باره به (نتایج) سفر احتمالی وی به ایران طی هفته آینده بستگی خواهد داشت.

بر اساس این گزارش به نقل از خبرگزاری رویترز از تهران، این مربی اسپانیایی در مصاحبه با خبرنگار این سازمان خبری افزود "ایران از من خواسته است مربی تیم ملی فوتبال این کشور شوم. ما دراین باره گفتگو کرده ایم و به من این پیشنهاد شده است ولی توافق من به این بستگی خواهد داشت که در سفرم به ایران طی هفته آینده چه روی می دهد."

کلمنته تاکید کرد "فعلا قراردادی در این باره امضا نشده است."

وی افزود "پیشنهاد این است که من مربیگری تیم ملی فوتبال ایران را در بازیهای مقدماتی جام جهانی آینده به عهده بگیرم ولی اگر من نحوه تشکیلات و سازمان دهی، شیوه زندگی، تاسیسات ورزشی یا برنامه آنها را برای تیم ملی ایران نپسندم این پیشنهاد را نخواهم پذیرفت."

کلمنته همچنین گفت "مربیگیری یک تیم ملی کار با اهمیتی است. اگر من آن را بپذیرم راه و روشی را که درباره تیم ملی فوتبال صربستان درپیش گرفتم ادامه خواهم داد و در اسپانیا زندگی خواهم کرد و برای مسائل مربیگری به ایران در رفت و آمد خواهم بود. من سرگرم برخی معالجات پزشکی هستم.ولی اگر پزشکم موافقت کند من هفته آینده به ایران خواهم رفت و تصمیم نهایی را آنجا خواهم گرفت."

فدراسیون فوتبال ایران ساعاتی پیش اعلام کرد کلمنته برای مربیگری تیم ملی فوتبال این کشور در جام جهانی دو هزار و ده میلادی انتخاب شده است.

کلمنته ماه دسامبر گذشته پس از آنکه نتوانست تیم ملی فوتبال صربستان را به مرحله نهایی جام ملت های اروپا برساند، از مربیگری این تیم برکنار شد. مسابقات یورو 2008 در اتریش و سوئیس برگزار خواهد شد.

وی با وظیفه سنگین تغییر شکل دادن تیم ملی فوتبال ایران به نیروی قابل احترام است تا انتظارات فزاینده طرفداران فوتبال ایران را برآورده کند. طرفدارانی که به وی به دیده منجی نگاه می کنند.

این در حالی است که یک مقام ارشد فدراسیون فوتبال ایران روز پنج شنبه تصریح کرد این فدراسیون با خاویر کلمنته مربی سابق تیم ملی اسپانیا قرارداد نهائی را امضا کرده است.

بر اساس این گزارش به نقل از خبرگزاری آلمان از تهران ، ناصر شفق در گفتگو با خبرگزاری دانشجویان ایران از بیلبائو اعلام کرد شخصا در ویلای خصوصی کلمنته نزدیک شهر باسک حضور داشته است. وی افزود طرفین به مدت بیست و هشت ساعت مشغول مذاکره بودند و از نظر ایران "این قرار داد نهائی است و کلمنته تا سال دو هزار و یازده مربی ایران خواهد بود. وی به محض بهبودی شرایطش پس از انجام عمل جراحی کمر، به تهران خواهد آمد."

کلمنته روز پنج شنبه امضای قرار داد با فدراسیون فوتبال ایران به منظور مربیگری تیم ملی این کشور را نفی کرد. وی خطاب به رسانه های باسک اظهار داشت این قرار داد هنوز امضا نشده و هنوز چند مساله باقی مانده است که باید در سفر آینده اش به تهران روشن شود.
ilker - آلمان - مونیخ
مردم را فقط مسخره کردن هر هفته یک دروغ. ولی ماشالله امام جمعه زیاد داریم.....
جمعه 5 بهمن 1386

soheil 1pa - انگلیس - پلی موت
واقعا کارنامه ئ این مربی نشان مئ دهد باز هم ضربه می خوریم.سهیل از انگلیس.
یکشنبه 7 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.