امید: مطمئنم روزی، وزیر کشور از من می خواهد که در ایران کنسرت دهم

امید: مطمئنم روزی، وزیر کشور از من می خواهد که در ایران کنسرت دهم


امید خواننده ایرانی و مشهور مقیم لوس آنجلس، طی گفت و گویی با شبکه طپش، گفت: آروز دارم روزی رییس جمهور ایران، به من پیغام داده و خواستار بازگشت به ایران و اجرای کنسرت شود.

 وی گفت: البته مطمئنم اگر رییس جمهور چنین نکند، وزیر کشور این کار را خواهد کرد !

وی در بخش دیگری از اظهاراتش گفت: چندی پیش یک خواننده آمریکایی و مشهور راک ازمن خواست که در یکی از کارهایش، با من بخواند و قرار شد که آهنگ "تو محشری" را با هم بخوانیم.

امید اضافه کرد: روز آخر، که تمامی کارها انجام شده بود این خواننده آمریکایی پیش من آمد و گفت که من نمی توانم با تو بخوانم. وقتی ازاو پرسیدم پاسخ داد که به من فشار آورده اند که باتو  نخوانم، چرا که تو یک ایرانی هستی !

وی به نام این خواننده مشهور راک اشاره ای نکرد.
azita14may - انگلستان - نیوکاسل
امید عزیز من هم بی صبرانه منتظرم که روز 12 فوریه در نیوکاسل به کنسرتی که قراره اینجا اجرا کنی بیام . جای تمام کاربران این سایت خالی .
جمعه 5 بهمن 1386

kafshdozak - ایران - تهران
...خل یا به عبارتی اوسمشنگ
جمعه 5 بهمن 1386

ilker - آلمان - مونیخ
او افتخار ایران است. خدایا از خلقت امید متشکریم
جمعه 5 بهمن 1386

deniss - München - HANUFER
چرا نه ...او صدایی بی همتا دارد. او واقعا افتخار ایران است. سال 2010 کنسرت امید را در ایران خواهید دید.......ایران.زنده باد
جمعه 5 بهمن 1386

mahan5 - کانادا - تورنتو
تو را بخدا این هم خبره که توی سایتتون میآرین!!!!!!
جمعه 5 بهمن 1386

masih - ایران سرفراز - تهران
امید جان تو چه نیازی به اجرای کنسرت در ایران داری تو که در اسرائیل خوب کاسبی کردی.( آره تومحشری از همه مسلمون فروشا سری)
جمعه 5 بهمن 1386

k.h.s - انگلیس - لندن
همانطور که خودشان گفته اند آروز دارم روزی رییس جمهور ایران، به من پیغام داده و خواستار بازگشت به ایران و اجرای کنسرت شود.من هم با ایشان موافقم که فقط یک ارزو است.البته می توانند این ارزو را با ربط دادن اهنگ تو مشحری با کربلا این کار را بکنند.
درود به امید
جمعه 5 بهمن 1386

melodi - انگلستان - نیوکاسل
امید داره به رژیم دم تکون می ده که اگه قابل بدونید بیام دست بوسی پاتونم می بوسم کاریم به کارتون ندارم فقط بذارید من کنسرت بدمو پول دربیارم به من چه که شماها با ملت چه کار می کنید.من توبه نامه رو امضا می کنم چاکر مقام عظمی هم هستم چه جور.
امید و امثال اون وطن فروشن و فقط به پول فکر می کنن.نمی دونم چطور مردم این خواننده های لس انجلسی رو هنوز نشناختن و به کنسرتاشون میرن.کدوم از اینها تا به حال از حق مردم در برابر رژیم جمهوری اسلامی دفاع کرده یا به عنوان مثال در مورد سهم 50 درصدی ایران از دریای مازندران
حرفی در اعتراض به سیاست های دولت ایران عنوان کرده
جمعه 5 بهمن 1386

farid_shapal - ایران - مازندران
اره به زودی تو و گوگوش وشهره و..... توکاخ ریاست جمهوری کنسرت میذارین.انتری نژاد هم ازتون دعوت میکنه.به نظر شما این خوب میشه؟
جمعه 5 بهمن 1386

mehrdad irani - کره - سیول
واقعا باید سردر کشور ایران رو کاهگل بگیرن.اگه رئیس جمهورش بخواد از تو دعوت بکنه.خدائی روت میشه بیایی ایران.شرم بر تو باد
شنبه 6 بهمن 1386

ziass - اطریش -
شتر در خواب بیند پمبه دانه............
شنبه 6 بهمن 1386

omidezendegy - ایران - مشهد
خودت پاشو بیا این بچه بازیها چیه با اون صدای زشتت
شنبه 6 بهمن 1386

boy48961@yahoo.com - ایران - تهران
یه دنیا یه امید.تا روزی که این اخوندا تو این مملکت مانور میدن ما باید اهنگا و ویدیوهای جاودان صدای عشق رو ببینیم و از نعمت داشتن عزیزانی همچون امید تو مملکت مادری محروم باشیم.یادمون نره امید زمان جنگ ایران و عراق واسه دفاع از خاک همین سرزمین مادری وارد صحنه شد اما حالا باید دیدن خاک وطنی که زمانی جزء عزیزانی بوده که خاک وطن از جونشون و دنیاشون مهم تر بوده به ارزویی براش تبدیل شده باشه.واقعآ متاسفم
شنبه 6 بهمن 1386

ali_esf - ایران - اصفهان
امید واقعا انسان کم توقعیه چون آرزوی به این کوچکی داره !!!!!!!
یکشنبه 7 بهمن 1386

parand - ایران - تهران
ای وطن فروش
دوشنبه 8 بهمن 1386

Parsavosh - ایران - تهران
امید جان بابا خیلی جو گیر نشو عزیزم 4 تا کنسرت گذاشتی خودت خوشت اومده که دلیل نمیشه بفرستن دنبالت !!! از تو مهمترها رفتن و کسی سراغشون رو نگرفت !!! همونجا بخون بابا جان خوش باش ما به وزیر کشور میگیم برات دست بزنه .آفرین گوگولی مگولی
دوشنبه 8 بهمن 1386

Web_Garde_Aashegh - ایران عزیز - کرج
چرا همه چیزو سیاسی میکنین ؟بابا این یه هنرمنده حرف از سیاست نزد که شما اینجوری دارین میتوپین.تازه از حق نگذریم از بیشتر این داخلی های درپیت سر تره.بعد هم اگه میشه زندگی نامه (بیوگرافی)امیدو بی زحمت یه سرچ کنین بخونید بعد بهش انگ وطن فروش و ... بزنین.
البته نمیدونه که در ایران هنر و هنرمند خیلی وقته که فراموش شده و همونطور که دوستمون گفت از امید بزرگتراش هم هستن ولی هیچکس نفرستاده دنبالشون.
دوشنبه 8 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.