زهرا اشراقی ( نوه امام خمینی ) : دولت معتقد است هر کس با من نیست باید حذف شود

زهرا اشراقی ( نوه امام خمینی ) : دولت معتقد است هر کس با من نیست باید حذف شود

زهرا اشراقی رئیس کمیته جوانان ستاد ائتلاف اصلاح طلبان در در گفت‌وگو با بهارستان  ایران  با عادی و قابل پیش بینی خواندن آنچه در بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس ششم روی داد  آن را در مغایر با شرایط یک انتخابات سالم ارزیابی کرد و اظهار داشت : سلامت انتخابات زمانی حاصل می شود  که رقابت گسترده باشد و این امری است که با وضعیت فعلی که کاندیداهای اصلاح طلبان از اقلیت هم اقلیت تر است حاصل نمی شود.

وی اضافه کرد : البته پیش بینی می کردیم که دولت فعلی اصلاح طلبان را در سطح گسترده رد صلاحیت کند زیرا این دولت معتقد است که هر کس با من نیست  و مانند من فکر نمی کند باید حذف شود. 

نوه ی حضرت امام (ره) در ادامه با تصریح بر اینکه در انتخابات کیفیت بیش از کمیت اهمیت دارد تصریح کرد: البته این نظر شخصی من است.  معتقدم اگر بتوانیم در مجلس تعداد  انگشت شماری نماینده که مانع از سقوط کشور در پرتگاه شوند داشته باشیم حضور آنها بهتر از برخورداری  از تعداد زیادی نماینده است که هیچگاه صدای آنها در نمی آید.  هر چند که تعداد آرا است که مانع تغییر قوانیین می شود.

وی همچنین با تاکید بر اینکه هیچگاه تحریم انتخابات را پیشنهاد نمی کنم اظهار داشت:  در این مرحله اصلاح طلبان رد صلاحیت شده باید اعتراض خود را به مراجع قانونی ارایه دهند .

اشراقی در ادامه با اشاره به اینکه بهانه ی رد صلاحیت بسیاری از چهره های اصلاح طلب مخالفت با اسلام اعلام شده است  گفت:  در این مساله برای کسانی که مسلمان هستند جای شکایت شرعی و  قانونی وجود دارد و حتی به اعتقاد من از آنجاکه این مساله تهمت غیر مسلمان بودن به فردی مسلمان است می تواند از سوی علما نیز مورد پرسش قرار گیرد..

و ی در پایان با بیان اینکه اصلاح طلبان نباید  به هیچ وجه از شرکت در انتخابات عقب نشینی کنند تاکید کرد :جناح مقابل خواهان آن است که اصلاح طلبان در انتخابت شرکت نکنند لذا باید تا جایی که می توانیم حتی با چند نفر در انتخابات شرکت کنیم و نماینده به مجلس بفرستیم .

parviz1 - انگلستان - کترینگ
زهرا خانم اشراقی شما که نمیدونم چند ساله هستی ولی میدانم یا زمان انقلاب بدنیا نیامده بودی و یا خیلی بچه بودی و جهت اطاع جد بزگوارت چه شعارها و وعده ها داده بود و هیچ کدام را هم انجام نداد . بهر حال بگذریم شما که نوه آن مرحومید و خیلی کوچولوتر از آن بدان اصلان قرار نیست کاری مثبت انجام گیردچه اصلاح طلب یاغیر چون خانه از پایبست ویران است. لطفا شما هم بیش از این ملت را با وعده های دروغین فریب ندهید البته جهت اطلاع ملت هم بیدار شدند و دیگر این مزخرفات را باور ندارند....
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

zeinabe - ایران - قم
مسئولان سایت سلام
من دیروز صبح در جواب آقا بابک پنج تا نامه که چهارتاشون مشابه بود فرستادم و خیلی دوست داشتم همه در این مورد نظر بدن و واقعا متاسف شدم وقتی دیدم هیچ کدوم از اون نامه ها که هیچ احانتی نسبت به کسی توی اون نبود رو فقط به دلیل موضع گیری خاص سیاسی که توی اون بود توی سایت قرار ندادید. من هیچ کدوم از قوانین عضویت شما رو زیر پا نذاشتم اما شما حقوق افراد این سایت رو که همون بی طرفی شماست رعایت نکردید و واقعا تا وقتی که شما موضع گیری دارید و نوشته ها رو با انتخاب توی سایت قرار می دید فکر اینکه اینجا جای خوبی برای صحبت باشه بیهوده است. والسلام
------------------------------
کاربر گرامی
احتراما به عرض میرسانیم , که شما 5 نامه را کپی کرده و در لینک های مختلف قرار دادید که همگی همانند هم بودند و دیگر اینکه یکبار دیگر نیز عین همین نامه را قبلا نیز در یکی از مطالب دیگر گذاشته بودید .
کاربر محترم , حتی اگر مطلب شما دارای اهانتی نباشد , سایت امکان درج 6 نامه دقیقا مشابه را ( با اینکه یکی از همین نظرات مشابه درج شد ه بود ) با همدیگر ندارد.
سایت جهت سیاسی خاصی ندارد ولی این بی طرفی دلیلی بر این نمیشود که شما نامه هایی کاملا مو به مو شبیه به هم را کپی و در تمام مطالب سایت بگذارید و انتظار درج آن را نیز داشته باشید و در صورت درج نکردن سریعا مسئولین سایت را متهم به جانبداری سایت از طرز تفکر خاصی بفرمائید . تا کنون هیچکدام از نظرات شما حذف نشده است مگر همین 6 نظر طولانی و کاملا مشابه که یکی از آنها درج و بقیه حذف شدند .
با تشکر
جمعه 5 بهمن 1386

vira - ایران - تهران
ایا پدر بزرگ شما معتقد نبود هر که با من نیست باید حذف بشه ؟ اتفاقا اگه یک دولت در طول این سالها از همه حتی از مخالفینش یاری خواسته باشه دولت اقای احمدی نژاده - بارها دولت جلساتی تشکیل داده با حضور متخصصین منتقد دولت ٬ فارغ از وابستگی اونها به گروه های مختلف ٬ به خصوص برای بهبود اوضاع اقتصادی - جناحی که معتقده غیر خودش باید حذف بشه جناح شماست نوه امام . از بین شما چه کسی جرات داشت جلوی تهدیدات امریکا بایسته و از حق مردم برای داشتن انرژی هسته ای دفاع کنه ؟ یک سر سوزن از شهامت این ادمو یک خیل از جماعت شما نداشتن - لطفا با این ظاهر غیر اسلامی ! مردمو گول نزنید !
جمعه 5 بهمن 1386

nima3 - ایران - تهران
تا دیروز که کل مجلس در دست اصلح طلبان بود چه گلی به سر مردم زدید که الان با تعداد انگشت شماری نماینده میخواهید مانع از سقوط کشور در پرتگاه شوید؟
واقعا پرت هستید.
جمعه 5 بهمن 1386

nahoft - ایران - تهران
آقای پرویز عزیز
خانم اشراقی حدود 40 سال سن دارند و همسر محمد رضا خاتمی هستند.
ضمن اینکه با بقیه فرموده های شما موافقم.
جمعه 5 بهمن 1386

Kaveh-Copenhagen - دانمارک - کپنهاک
مگر پدر بزرگ خودتان جز این عمل کرد؟ حال که نوبت به خودتان رسیده و با همان چماق بجانتان افتاه اند فریاد ازادی خواهیتان برخاسته است.
جمعه 5 بهمن 1386

shekamo - نورو/ - اوسلو
زهرا دیشب عکست در ماه افتاده بود درست مثل اون بابا بزرگت و یه دفعه انقلاب شد بابا بزرگ اومد ایران حالا یعنی عکس ترا که دیدم می خواد انقلاب شه
جمعه 5 بهمن 1386

aynaza - ایران - تهران
جناب vira ! یقینا تو از نزدیکای محمود کاپشنی...آخه اگه اینجوری نبود و واقعا تو این مملکت یه کاره ای بودی می دیدی که این محمود جونت چقدر هوای منتقدینش رو داشته...نه عزیز تو رو خام کردن ... اگه یه سری به ادارات و کارخونه های دولتی بزنی می بینی چه تغییراتی شده... کسی که اصلا تعریف گمرک رو بلد نیست میشه رییس گمرک یا کسی که اصلا نمی دونه آهنگری به چی می گن میاد میشه مدیر عامل کارخونه آهنگری ... نه جانم یه کم بیشتر فکر کن ...زیاد دیر نشده میتونی توبه کنی... شعار احمدی نژاد همیشه این بوده که : هرکه با ما نیست بر ماست
جمعه 5 بهمن 1386

majid12 - نروژ - اسلو
ویرا جان فکر میکنم تو فامیل رئیس جمهوری چون همیشه هر کس به او و کارهای غیر مسئولانش اعتراض می کند تو به سرعت از او تعریف میکنی ولی خدایش اگر مردم ساده و بی فکر سال 57 سال که شروع بدبختی مردم شد. نبودن فکر میکنی تمام مسئولان این نظام غارتگر چیکاره بودن کمی فکر بکنی متوجه میشی. چه ادمهای بیسوادی تو ان کشور بزرگ 30 سال غارت و دزدی کردن و مردم ایران را به چه روزی انداختن امیدوارام خداهرچه زودتر همه انهارا بکشه تا ایران وایرانی از دست شون راحت شَن به امید ان روز که زیاد دور نیست
جمعه 5 بهمن 1386

parviz1 - انگلستان - کترینگ
آبجی ویرا شما واقعا مثل اینکه یه چیزت میشه.این خانم دستش بیرونه یا تو پاش چکمه دیدی بنده خدا اگر بخواد آرایش بکنه که حق هر خانمیه چون نوه خمینی هست یا اصلا شاید خودش دوست نداشته باشه آرایش هم که نکرده گردنش هم که معلوم نیست چهار قدش هم که رنگی نیست و مشکیست مثل رنگ دلت پس منظورت از ظاهر غیر اسلامی چیه.اون کدام اسلام و کدام قران و از کدام فرقه ایست که این چنین قانونی در قرانش هست؟راجع به حرفاش نظربده نه.لا الاه الله.بعد میگین چرا عصبانی میشی. آخه بایک همچنین آدمهایی باید چه کرد؟تازه طرفدار دکتر بیسوادجونش هم هست وقتی میگم اونم مشکل داره و از مدیریتش پیداست اعتراض هم میکنه
جمعه 5 بهمن 1386

vira - ایران - تهران
محض اطلاع دوستان من کوچکترین نسبت فامیلی یا غیر فامیلی ! با رییس جمهور ندارم . تمام سوء استفاده ها رو به پای رییس جمهور نگذارید . جالبه که بعضی ها که دشمن دو اتیشه اخوند ها هستن اینجا طرفدار و وکیل وصی نوه امام شدن .
شنبه 6 بهمن 1386

deniss - آلمان - هانوفر
من محو زیبایی این خانم 40 ساله شدم. ما الله جراحی پلاستیک چه میکنه
شنبه 6 بهمن 1386

vira - ایران - تهران
دوست من ایناز : من به بواسطه کاری که در حال انجامش هستم ( البته کار شخصی و نه دولتی ) اخیرا با ادارات دولتی و غیر دولتی زیادی سر وکار داشتم و با ظاهری کاملا بدحجابانه !! پی گیر کارهام بودم . اولا برای ورود به هیچکدوم از این ادارات مشکل نداشتم و کسی به ظاهر من کاری نداشت . علاوه بر اون ٬ انصافا همه کارشون رو به موقع و درست انجام دادند . درسته که کاغذ بازی و بوروکراسی مشکل افرین و اعصاب خوردکنه ٬ اما کم کاری از کسی ندیدم . این واقعیتی بود که با اون مواجه بودم و شرط انصاف نیست که بیانش نکنم . کسی منکر مشکلات نیست ٬ ولی دوست من فرهنگ کار کردن مسوولین اجرایی داره به سمت پاسخگو بودن و احترام به ارباب رجوع تغییر جهت میده ٬ و با وجود کاستی هاییکه همچنان خود نمایی میکنه ٬ این تغییر قابل تقدیره . کاش فقط زشتی ها رو نبینیم ٬ به زیبایی ها هم نیم نگاهی بیندازیم .
شنبه 6 بهمن 1386

aynaza - ایران - تهران
vira ی عزیز ! چطور ممکنه تو با ظاهری کاملا بدحجابانه رفته باشی تو یه اداره دولتی ..اداره رو کارش ندارم منظورم اینه که چطور از دست مامورهای سردار پرافتخار رادان جون سالم به در بردی . هر چند من اون بالا منظورم اصلا حجاب نبود. من منظورم به گند کشیده شدن کل سیستم بود.
به خدا خبر ندارین .. فقط یه پرس و جو بکنین ببینین چه بلایی سر کارخونه جات دولتی اومده .. اینکه یه عده دارن به ارباب رجوع احترام می ذارن و براش چای و نسکافه تعارف می کنن دلیل نمیشه به به چه چه بهشون بگیم..وظیفه شونه ... من براتون مثال زدم کامل بدونین چی میگم...کسایی که اومدن سر کار کاملا روابطی بودن نه ضوابطی. ؛مدیر عامل سایپا - مدیر عامل آهنگری -دلیل برکناری رییس فرودگاه امام - رییس گمرک شهر...- به خدا هیچ کدوم اینها تو کاری که اومدن تخصص نداشتن.
یکشنبه 7 بهمن 1386

vira - ایران - تهران
ایناز جان من سعی میکنم از جلوی این جماعت رد نشم . زمان اقای خاتمی یه بار بردنم کمیته وزرا برای هفت پشتم بسه ! چون میدونی که اینها خوشبختانه یک جای مشخص مثل میدونها یا دم پاساژها میایستن و مثل گشت های ثارالله قدیم در حال گشت و گذار ! نیستن .
یکشنبه 7 بهمن 1386

aynaza - ایران - تهران
می بینی ویرا ! چقدر محدودیت ایجاد شده؟؟خوبه خودت هم اعتراف می کنی . در ضمن من نه طرفدار خاتمی ام نه احمدی نژاد .... فقط خاتمی بد بود احمدی نژاد بدترین.
نمی دونم چه جوری بگم . من مدیر یه کارخونه تولید قطعات خودرو هستم ... صنف خودم رو مثال می زنم.. یه استعلامی در مورد قطعات می شه .. این استعلام قیمت میره تو یه کمیسیون قیمت و معاملات شرکتی مثل ساپکو یا تامین قطعات تراکتور یا هر کارخونه دولتی دیگه ... به خدا اگه رشوه ندم که بتونم قطعه ای رو تولید کنم باید در کارخونه رو تخته کنم و 200 نفر کارگری که امید بستن به اینجا رو آواره کنم... 2-3 ساله که دیگه سر به فلک زده ... قبلا باز بهتر بود . اولا نخواستم به کسی باج بدم ولی چندین ملیون ضرر دادم . مجبور شدم تعدیل نیرو کنم . ولی به خدا فقط به خاطر عشقی که به این کارم داشتم و به خاطر این کارگرها علیرغم میل باطنی ام عمل می کنم و .....
و الا اگر دنبال سود بودم خودتون هم بهتر می دونین بخوام رو زمین سرمایه گذاری کنم خیلی بیشتر از اینجا گیرم میومد....
خدا به داد این مملکت برسه
دوشنبه 8 بهمن 1386

vira - ایران - تهران
والله ایناز جان چی بگم ٬ واقعا دعا میکنم این مشکلات هر چه زودتر حل شه ٬ شما هم با اعصاب راحت و بدون باج دادن به کارت ادامه بدی و موفق باشی .
دوشنبه 8 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.