شوی اهانت آمیز به ساحت پیامبر اسلام در کانال تلویزیونی مسیحیان آمریکا

شوی اهانت آمیز به ساحت پیامبر اسلام در کانال تلویزیونی مسیحیان آمریکا

اهانت به پیامبر اسلام در جوامع غربی هر روز ابعاد تازه ای به خود می گیرد و در این میان برخی سازندگان برنامه های تلویزیونی سعی می کنند از این قافله عقب نمانند.

 یک کانال تلویزیونی مسیحیان آمریکا با عنوان Faith TV قصد دارد به زودی یک برنامه جدید موهن درباره پیامبر اسلام پخش کند.

در این شو تلویزیونی اهانت آمیز تصویر خشن منتسب به پیامبر اسلام بر روی نان شیرینی نقش بسته و حاضران به تناوب این نان شیرینی را می خورند.

این تصویر یکی از کاریکاتورهایی است که چندی پیش انتشار آنها در رسانه های دانمارک ، خشم مسلمانان جهان را برانگیخت.

"موتولوف میچل" سازنده این برنامه با عنوان "Flamethrower" در اظهاراتی وقیحانه ادعا کرد: "قصد داریم با پخش این برنامه نشان دهیم که صورت (حضرت) محمد (ص) لذیذ است! ما در حال تمرین آزادی بیان هستیم!"

وی افزود: "در صدد هستیم تا نشان دهیم زمانی که این شیرینی را پخته و آن را می خوریم خداوند با ماست!"

پخش این برنامه از یک کانال تلویزیونی مسیحی آمریکا در حالی است که طی سال های اخیر انتشار کاریکاتورهای موهن از پیامبر اسلام در نشریات اروپایی موجی از اعتراضات را در میان مسلمانان به پا کرد و نکته جالب آن که پیشتر نشریات آمریکا از چاپ این تصاویر خودداری کرده بودند.

به گفته سازنده برنامه Flamethrower قرار است این شوی موهن پس از پخش تلویزیونی بر روی سایت اشتراک ویدئویی یوتیوب نیز قرار داده شود.

Faith TV یک کانال پخش فیلم، مستند و بیوگرافی های مربوط به مسیحیان است .
 
این اهانت از سوی یک شبکه مذهبی مسیحیان به پیامبر اسلام در حالی است که مسلمانان حضرت عیسی(ع) را محترم می شمارند و حتی نام کودکانشان را عیسی و مریم می گذارند .

توهین های سازمان یافته به پیامبر اسلام در یکی دو سال اخیر تشدید شده و به نظر نمی رسد این سلسله توهین ها ، صرفاً محصول تصمیمات فردی بوده باشد .
payamak - انگلستان - منچستر
بعد میگن مسلمانها تروریست هستند. اگه این اهانتها نباشه کسی ادم حسابشون نمیکنه.
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

k.h.s - انگلیس - لندن
واقعیت این است که در تمام مذاهب خر تعصب هایی پیدا می شوند که نه تنها در دین ما(که با یهودیان بدند) بلکه در مسیحیت هم با ما بدند.که گاه این مسائل با سیاست قاطی می شود وبعضی ها از این مسائل ایدئولوژیکی برای بقای خود وتوجیه اعمال خود استفاده می کنند.
مثل اسرائیل ومثل امریکا و ایران.اگر به قبل از 30 سال پیش برگردیم بعضی مسائل بهتر روشن می شود.دران موقع که در امریکا مسیحیان بیشتری زندگی می کردند ولی کسی ایا شنیده بود که کسی به مسلمانی فحش بدهند یا دراینجا مهماندار مراقب بوده که گوشت خوک برای مسلمانی نگذارد.
اما حالا....
یا در ایران مردم مسلمان تر بودند ولی کسی به یهودیان انقدر بی احترامی نمی کرد که 40 نفره با هم بروند اسرائیل .البته که مردم از سیاست دولت اسرائیل نا راضی بودند.اما دین مهم نبود.
حال که این اتفاق افتاده ما باید چه کار کنیم ایا ما هم باید خر شویم وبرزیم توی خیابون های امریکا وفحش بدهیم که بعد از ما فیلم بگیرند وبگویند این ها همان مسلمانانی هستند که ما گفتیم ببینید برای یک حرف کوچک در یک تلویزیون چه کار می کنند چه قدر خشن اند و... یا اینکه بعداز اینکه این فیلم را در یوتیوب گذاشتند ما هم برویم ومثل هر انسانی نظرمان را بنویسیم!؟
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

irani59 - ایران - تهران
ان شا الله خدا لعنتشان کند. همیشه و همه جا حق دشمنانی قسم خورده داشته و انجام اینگونه اعمال وقیحانه از سوی این عده بی سر و پا را نیز باید به حساب کینه دیرینه آنان نسبت به حقانیت اسلام و پیامبر گرامی آن باید گذاشت. در هر صورت اینگونه اقدامات مذبوحانه هیچگونه خدشه ای بر چهره نورانی و الهی رسول مکرم اسلام وارد نخواهد کزد . به سان آن مثل که با پوزه سگ دریا نجس نمیشود.
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

yalghuz - ایران - تهران
چرا قبل از انقلاب اسلامی کسی از این کارها نمی کرد؟
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

صفا - ایران - تهران
بله دیگه تا وقتی که ما مسلمون ها نه درست به دستورات دینمون عمل میکنیم نه تبلیغات درست در مورد دینمون داریم همین وضع هست.فکر نکنین منظورم نماز و روزه و... است.منظورم چیزهایی مثل حق الناس و... است. در مورد فرهنگ ایرانیمون هم همین طور هست.فیلم 300 که یادتونه.این دولت ایران فکر میکنه اگه یه فیلم از شاه های گذشته بسازه که فرهنگ غنی ما را نشون بده کفره
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

vira - ایران - تهران
کی - اچ - اس دوست من مهاجرت 40 هموطن یهودی به دنبال کاهش مهاجرت یهودیان به اسراییل به دلیل درگیری های اون منطقه صورت گرفت چرا که دولت اسراییل برای جبران این کاهش مهاجرت اعلام کرده بود که به هر یهودی که به اسراییل بره 10 هزار دلار میده ٬ و این رقم برای یک خانواده فرضا 5 نفری 50 هزار دلار یا 50 میلیون تومان میشه که رقم قابل توجهی ست . با این اوصاف باز هم یهودی های ایرانی خیلی وطن پرست بودند که فقط 40 نفرشون مهاجرت کردند .
جمعه 5 بهمن 1386

kavir1993 - ایران - اصفهان
اونقدر بی عقلند که احترام گذاشتن به مقدسات دیگران را اصلا معنیش را نمی دونند . اگه یک کم فکر کنند می بینند که ما چه قدر برای پیامبرشون حضرت عیسی (ع)احترام قائلیم .
خدا خودش جزای این کارشون را بده .
جمعه 5 بهمن 1386

K-1.Urmiye - آذربایجان - باکو
به نظر بنده توهین به مقدسات یک میلیارد نفر انسان به بهانه آزادی بیان کار صحیحی نمیباشد.این درست که آزادی حق تمام انسانهاست. اگر توهین و تمسخر آزایست تجاوز و وحشیت هم آزادی خواهد بود ولی در تک تک کشورهای دنیا جرم محسوب میشود .حال صحبت اینست که نه فقط ایران بلکه تمام مسلمانان جهان باید غیرت اعتراض منطقی به این مساله را داشته باشند تا این موضوع به معنای تحریک فقط ما ایرانیان نباشد در ضمن همه ترورها به دست خود این توهینها و تحقیر کننده ها در لباس مسلمانی میباشد و به حساب مسلمانان نوشته میشود.
جمعه 5 بهمن 1386

مومنتمومنت شلنگ اباد - سوئد -
باز چوب کردن تو لونه زنبور!!
جمعه 5 بهمن 1386

nima3 - ایران - تهران
کارگردان این فیلم کیه؟
کسی خبر داره که کی و کجا قراره ذبح اسلامی بشه؟
اگه در صدر اسلام بودیم حکم چی بود؟
میشه زنش رو کنیز صیغه ای کرد و بچه اش را برده و خودشم سنگسار؟
اگه فکر میکنید غیر از اینه پس مطمئن باشید که کافرید!
جمعه 5 بهمن 1386

vira - ایران - تهران
یک سوال : چطوره که توهین به عقاید میلیونها نفر از اصول ازادی بیان و دموکراسی محسوب میشه اما اظهار نظر در مورد هولوکاست و انکار اون { فقط در کلام و بیان } جرم محسوب میشه و مجازات داره ؟ بالاخره شما دموکرات هستید یا نیستید ؟
جمعه 5 بهمن 1386

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
خوب یادم هست که در دانشکده افسری اصفهان استادی داشتیم به نام جناب سرهنگ دکتر موسوی که جمله بسیار زیبایی می گفت. ایشان که خود از اعضای سپاه پاسداران و از بچه های جنگ و جبهه بود می فرمود: « ای کاش اسلام این همه در طول تاریخ سر نمی برید و با شمشیر قدم نمی زد. در آنصورت حتما الان اسلام بهتری داشتیم.»
جمعه 5 بهمن 1386

aud - امارات - دوبی
یلقاز منم موافقم!!
جمعه 5 بهمن 1386

mah1 - ایران - تهران
بابا این امریکائیها خرن شرط میبندم ازشون بپرسی سوپرمن واقعیه یا نه؟ 90٪ بگن اره. ویرا من خیلی به حرفهایه شما احترام میزارم چون یه جور صادقانه پایه حرفت هستی اما در باره هولوکاست: ببین من یا شما نظر بدیم مهم نیست ولی وفتی کسی به مقام رئیسه جمهوریه یه کشور میرسه نباید حرفهاشو مزه مزه کنه؟ میدونم به پیامبر توهین شده و... ولی هیچ رئیس دولت غربی لااقل تا زمانی که رویه کاره توهینی به پیامبر نکرده! بابا خود خمینی که خدایه این حرفها بود به هولوکاست کار نداشت! مردم با رئیس جمهور فرق دارن! ببینم واقعا حرف من پیچیدست؟!
جمعه 5 بهمن 1386

hamidreza72 - انگلیس - شفیلد
دوستانی که خونشون به جوش امده حتما ندیدن برنامه های طنزی و که درمورد مسیح پخش شده.به همین خاطر چاپ عکس پیامبر اسلام روی کیک و خوردنش و توهین میدونن.متاسفانه این هم مثل خیلی چیزای دیگه بدلیل تعصب بی جا و کم ظرفیتی ماست.حالا هم اگه خیلی ناراحتید میتونید چندتا سفارت و اتش بزنید٬تا هم عشق خودتون و به پیامبر ثابت کنید و هم اینکه کفار حساب کار بیاد دستشون٬نگران عواقبش نباشید٬نهایتش اگه خسارتی وارد بشه رهبر ...!پولش و از جیب ملت پرداخت میکنه.در عوض یه غرفه دو نبش تو نیاوران بهشت با کلی حوری یا غلام برای خودتون پیش خرید کردید.
جمعه 5 بهمن 1386

miladsoosoo - ایران - تهران
من آمریکا رو به عنوان یک کشور آزاد قبول دارم ولی کسی که ادعا دموکراسی داره از اصول اولیه اش ان هست که به عقاید دیگران کار نداشته باشیم و دین هم دیگر رو زیر سوال نبریم
جمعه 5 بهمن 1386

vira - ایران - تهران
ماه 1 - دوست من حق با شماست . من حتی در یکی از کامنت هام هم نوشته بودم که با تبلیغات منفی زیاد علیه اسراییل توسط رییس جمهور موافق نیستم . مرسی از توضیح شما دوست عزیز .
شنبه 6 بهمن 1386

whiterose - ایران - تهران
اگر دین ندارید ‌آزاده باشید - توهین به عقاید و آداب و رسوم دیگران فقط نشانه بی فرهنگی است - چه مسلمان چه غیر مسلمان - حتی عقاید پرستشگران طبیعت هم محترم است-
شنبه 6 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.