تصویر جنازه دختری که بعد از ۱۲۷ سال سالم مانده است

تصویر جنازه دختری که بعد از 127 سال سالم مانده است

به گزارش پارسینه، سینه برنادت دختری از روستاهای فرانسه و از خانواده ای فقیر بود که مدعی شد مریم مادر مسیح را می بیند و با او گفتگو می کند. عده ای به او ایمان آورده و عده ای دیگر او را دروغگو خواندند ولی حرف های برنادت که از طرف مریم مقدس بیان می کرد و به همه مردم روی زمین پیامهای خوب زیستن را ابلاغ می نمود حتی اسقف کلیسای آن جا را نیز بر آن داشت تا به برنادت ایمان آورد.

برنادت در طول زندگیش معجزات بسیاری از جمله شفای بیماران لاعلاج انجام داد و سرانجام در سال ۱۸۷۹ درگذشت. و حالا پس از ۱۲۷ سال مقامات کلیسایی که وی در آنجا دفن شده بود بدن او را بیرون آوردند و دیدند که جنازه اش نپوسیده است و این محل امروز محل زیارت مسیحیان شده است.


Babak-Toronto - کانادا - تورونتو
میبینم خبری از دوستان افراطی اسلامی نیست که یه نظری بدن
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

ali_salimi_tooyserkani - ایران - تویسرکان
اگه واقعا اتفاق افتاده باشه من که ایمان میارم. البته خیلی از این موارد شنیدیم درباره امام ها و غیره ولی نمونه عملیش رو ندیده بودیم!!! این نمونه عملی!! خوب .. آدم ممکنه قضاوت های متفاوتی داشته باشه میتونه هرجور فکر کنه ولی یه اعتقاد اگه عملا ثابت بشه به یک قانون علمی تبدیل میشه که باید درباره صحت و سقمش تحقیق کرد و اون رو در صورت تأیید به یک نظریه علمی تبدیل کرد. خیلی دوست دارم این مورد رو از نزدیک ببینم و روش آزمایش کنم ببینم واقعا یک جسد صد و سی ساله است یا نه مثلا با تست کربن چهارده میشه این کار رو به راحتی انجام داد . اگر واقعی باشه ......
البته برای کسایی که اعتقاد قلبی دارن این چیزا جزء امور مسلمه ولی خوب من سایتنیفیک همه چیز رو دوس دارم تجربه کنم؟ مگه بده؟
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

redboy - ایران - تهران!
جل الخالق!
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

Geelongcat - استرالیا - سیدنی
حیرت انگیزه.
سالها پیش فیلم بیاد ماندنی اهنگ برنادت را در ایران دیدم.
ان فیلم زیبا را بر اساس این داستان واقعی ساختند.
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

vira - ایران - تهران
به احتمال قریب به یقین مقامات کلیسا جنازه رو عوض کردن . شایدم مجسمه جاش گذاشتن . بد نیست که ادم کلیساش بشه مکان زیارت ٬ بده ؟
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

majid12 - نروژ - اسلو
علی جان اول به خودت ایمان بیار که اون هم مثل تو یک انسانه و انسان اشراف مخلوقات هاست
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

davood. - ایران - تهران
تو کار خدا نمیشه شک کرد
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

گنجشک - ایران - تهران
چه شگفت انگیز و جالب
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

seyamak - سوئد - مالمو
سلام
این جسد مومیائی شده هست. اجساد مومیائی شده سالم میماند. اجساد فراعنه مصر که مومیائی شده هستند نیز سالم مانده اند.م
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

mohammad-gol - ایران - دزفول
پیامبران همه برای راهنمایی بشر امدند و همه فرستاده خدایند اگر بگوییم کدام پیامبر خوب است و کدام بد کفر است به هر حال همه به خدا اعتقاد دارند و او را احساس می کنند چه مسلمان چه مسیحی و چه یهودی و... اما این بشر است که با تحریفات هر دینی را برای انسانها سخت و نفرت اور کرده است امیدوارم خداوند به همه ما اگاهی و دانایی اعتا نماید.
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

ebrahim2 - ایران - تهران
بابک از تورنتو با فرض صحت مطلب مهم نیست برنادت مقدس مسلمان نبود و مسیحی بود. مهم این است که انسان به دنیا آمد و انسان از دنیا رفت. در ضمن هیچ یک از مسلمانان نمی گوید که یک مسیحی معتقد عاقبت به خیر نیست. آدم نوح ابراهیم موسی عیسی و محمد که سلام خدا بر آنها باد همگی فرستادگان یک خدا بودند و صاحبان بصیرت را به بندگی یک خدا سفارش می کردند.
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

high - ایران - تهران
در هر کیش و آیین درست بودن مهم است جناب آقای بابک جان
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

she_rou - ایران - اصفهان
حالاچرا جنازه شوبیرون اوردن؟
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
معمای این داستان سرتا پا دروغ نیز به زودی کشف خواهد شد.
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

sally jon - ایران - تهران
واقعا برام جالب بود . من شنیده بودم بعضی از ادمهایی که خاص هستند و عمل صالح هستند بعد از مرگ جنازشون سالم می مونه ولی اینکه عکسی از ان ببینم تا حالا ندیده بودم و . از سایت خوبتون برای این همه زحمتی که می کشید ممنونم
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

nordicbindweed - فنلاند - هلسینکی
اینها همه تبلیغاته. دلیلی نداره توی هیچ محیطی باکتری های تجزیه کننده و حشرات اونجا نبوده باشن. منطق و عقل حاظر به باور کردن این موارد نیست.
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

al1353 - ایران - اصفهان
غیر ممکنه اگر چنین چیزی صحت داشت مسیحیان آنرا در بوغ و کرنا میکردندکه دین مسیحیت برحق است
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

omide por jalal - امریکا - لس انجلس
مهم اینه که مسیح امروز زنده است و حاضر برای نجات انسان هاامرا
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

30min - ایران - ایران
الکیه.همش صحنه سازیه واسه پر رونق کردن بازارشون.برای اعتقاداتشون حاضرن به هر کاری از جمله دروغ و صحنه سازی دست بزنن.حالا اگه یه چیزی زیر نیم کاسه نباشه چطور بعد این همه سال جنازشو در میارن؟.این صحنه سازی رو فقط واسه ادمهای ساده لوحی که خوش باورند درست کردن
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

parviz1 - انگلستان - کترینگ
مسلمانان مشکلی با حضرت مسیح ندارند و حتی با احترام باور هم میکنند چون ما پیامبران خداوند که در قران آمده و معجزه های آنان را هم که در قران میباشد قبول است اگر هم مشکلی باشد از طرف سایر مذاهب بر ماست که حضرت محمد(ص)و دین اسلام را باور ندارند.
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

l3aroon - سوئیس - ب
یه جــورایی باورش منطقی نیست .. چون اون هم از پوست و گوشت و خون بوده و عاقلانه نیست که بعد از سالها اینطوری مونده باشه ..
البته اگه مومیایی نشده باشه .. در اون صورت که عجیب نیست ...
نمی دونم والا ... !!
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

irani59 - ایران - تهران
من هم کاملا با نظر دوست عزیز (پرویز از انگلستان ) موافقم.
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

mehranbeigi - کانادا - تورونتو
هنوز هم مردم دنیا چه مسلمون چه مسیهی چه یهودی همه در نادانی کامل زندگی میکنن و در نادانی مطلق میمیرن
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

shirazi - آمریکا - کالیفرنیا
قابل توجه هموطنان داخل کشور که دسترسی به متون مذهبی مسیحی ندارند:
مسیحیان معتقدند که عیسی خود خدا بود نه پیامبر خدا !!!!
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

seyamak - سوئد - مالمو
1- واقعاً جالب هست که این ایرانی هائی که خارج نشین هستند و زبان هم میدانند به ikipedia مراجه نمی کنند تا متوجه شوند که بر روی این جسد یک قشر نازک از مومیائی شدگی وجود دارد.
2- کسانی که نمی دانند مومیائی شدگی چیست، بهتر است مطالعه کنند.
3- جسد لنین کمونیست و خدا نشناس هم بر اثز مومیائی شدگی سالم تر از جسد خواهر برنادت مانده است.
4- وقتی که ایرانی های خارج نشین و زبان دان، اینقدر سطحی به چنین مسائلی برخورد میکنند، چه انتظاری از ایرانیهای ساکن ایران داریم که به چاه جمکران دخیل نبندند؟
5- سالم ماندن این جسد بر اثر مومیائی شدن است و نه بر اثر پاک و مقدس بودن خواهر برنادت. جسد لنین کمونیست خدا نسناس سالم تر از این جسد باقی مانده است.
جمعه 5 بهمن 1386

آذربهدخت - ایران - تهران
چطور رسانه هاشون چیزی نگفتن؟ این ای- میل یک سال پیش برای خیلی هامون اومد ؛ جالبه که همه هم در موردش نظر می دن و چشمشون رو بر این واقعیت که : ایجاد سرگرمی در یک گوشه از جهان یعنی اعمال قدرت پنهان در گوشه ای دیگر ؛ می بندند.
یه کم فکر کنیم ؛ چطوره؟
جمعه 5 بهمن 1386

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
اگر یک همچین چیزی در اروپا رخ داده بود لااقل یکی از تلویزیون های آنها او را نشان میداد. ما که اینجا چیزی ندیدیم.
جمعه 5 بهمن 1386

saeedi - کانادا - تورنتو
همش دروغه٬ کلاهبرداریه و عوام فریبی ... مثل امامزاده ها٬ شفا ها و هزارتا چیز دیگ که هر روز تو کشور اسلامی عزیز اتفاق میافته ...
جمعه 5 بهمن 1386

masih - ایران سرفراز - تهران
مهم سالم موندن جنازه نیست مهم اینه که اسمش برای همیشه قابل احترام. معجزه ازاین بالاتر که انسانهای خوب همیشه در تفکر مردم زنده اند.وهیچ نیازی به
مومیایی جسمشان ندارند. آقا جان مسیحییان عیسی(ع) را به عنوان پسرخدا میشناسند نه خود خدا اگه ما هم جای اونا بودیم شاید اینطور فکر میکردیم
ما اگه الان برامون مضحک بخاطر اینه که قرآن داریم!!!
جمعه 5 بهمن 1386

mohammad1981 - کانادا - کانادا
ما ایرانی ها خدا رو شکر همه چیز رو بدون هیچ تحقیقی می پذیریم. من اصلا کاری به اعتقادات ادم ها ندارم. ایشون ی شک یکی از بندگان صالح خدا بوده اما تبلیغات سو استفاده گرانه رو نمی پذیرم: به هر صورت اطلاعات کامل ایشون در سایت زی هست: https://en.wikipedia.org/wiki/Bernadette_Soubirous
جمعه 5 بهمن 1386

neda5 - امارات - دبی
دوست عزیزی که هم در خارج از کشور هستید و هم از دانش زبان انگلیسی بهرمند(seyamak - سوئد - مالمو )! البته من در حد زبان الکنی که بلدم به همون سایت wikipedia.org مراجعه کردم. در اونجا هم به این موضوع تاکیید شده که جسد این خانم در یکی دو نوبت از داخل قبرش خارج شده و در حضور 2 دکتر و یک خواهر راهبه مورد معاینه قرار گرفته و جسد وی دست نخورده بافی مانده و متلاشی نشده است. ضمنا تا جایی که سواد ناقص بنده اجازه میده She is pictured here with a light wax mask معنیش این نیست که طرف رو مومیایی کردن بلکه صورتش را با قشر نازکی از موم پوشوندن که این هم ظاهرا بدلیل فرورفتگی چشم و بینی و سیاهی صورت و جلوگیری از تاثیر منفی بر روی بازدیدکنندگان انجام شده.اما اینکه آیا این صرفا یک قشر موم است یا به قول شما {مومیایی شدگی!}امری است که بنده نمیتونم با دیدن عکس و هزار جور مطلب روی اینترنت رد یا قبول کنم.اما شکل عکسها به من این حس را میده که خیلی هم بی دخالت بشر اینکار انجام نشده؛)
ضمنا دوست عزیز؛درسته که ایرانیهای داخل کشور به قول شما هنوز سطح شعور فوق العاده ایرانیهای فرنگ رفته را نداشته باشند!!!! و بندگان خدا از فرط جهالت به در و دیوار دخیل میبندن!! ولی حدافل زبان مادری خودشون را بهتر از اونور آبی ها هم مینویسن و هم بکار میگیرن. ضمن تشکر از تذکر به جای شما برای مطالعه بیشتر خواستم عرض کنم ما در زبان فارسی چیزی تحت عنوان {مومیایی شدگی} نداریم. مومیایی شدن/کردن صحیح است.شما هم بهتر است کمی در مورد زبان مادری خود مطالعه کنید.

جمعه 5 بهمن 1386

kaveieahangar - کانادا - تورونتو
ازتلاش مقامات عزیز کلیسا در جهت مسیحی کردنمون تشکر نموده اجرشون رو به علی اصغر حواله میدهیم . اخه داداش هر کسیرو بتونی سرکار بزاری دیگه مارو که یه عمری رو در سایه ولایت فقیه به تماشای خود روح القدس نشستیم رو که باید معاف کنی جیگرتو
جمعه 5 بهمن 1386

ARIAN80 - ایران - تهران
حقیقت آنقدر واضح و روشن است که نیازی به این چیزها نیست!
فبای آلاء ربکما تکذبان
شنبه 6 بهمن 1386

mehran1965 - ایران - تهران
حالا خود جنازه به کنار این لباسهای ایشون آیا میپوسه یا هر از چندی اونها را عوض میکنند؟ ایا اینگونه معجزات اگر حقیقی باشه شامل وسایل جانبی مثل لباس هم میشه ؟؟ واقعا مشکله در این مورد نظر داد ضمنا باید بدونیم که در مورد برنادت گفته میشه که چند بار از اواخر قرن نوزده تا اواخر نیمه اول قرن بیستم جنازه ایشون از قبر بیرون آورده شده و توسط چند پزشک معاینه شده و هرکدام بصورت جداگانه در همان زمان مشاهدات خود را نوشته اند و همگی بر سالم بودن بدن تاکید کرده اند . در نهایت باید گفت که الله هعلم ما که عقلمون به جایی نمیرسه
شنبه 6 بهمن 1386

seyamak - سوئد - مالمو
دوست عزیز و گرامی neda5 - امارات - دبی
ببینید، من ضمن قبول این که در نوشتن مطلب قبلی، دقت چندانی در به کار گیری وسیله بیان، یعنی زبان و علامت گذاری ها نکردم، به نحوی که حتی wikipedia را هم درست ننوشته بودم، بایستی چند نکته را متدکر شوم.
1- قضیه فیلسوفانی که در گوشه خانه هایشان در مورد تعداد دندان های اسب بحث میکردند و هر کدام ادعائی در مورد تعداد دندانهای اسب میکرد، داستان معروفی است. هیچکدام آنها زحمت این را نمی کشید که دهان یک یا چند اسب را باز کند تا در تجربه ببیند که ادعایش با واقعیت صدق میکند یا نه.
2- انچه که باعث آن نوشته از سر عجله شد، این بود که من می دیدم، هم وطنان ما اعم از زبان دان و زبان ندان (امیدوارم اجازه باشد که از این کلمه ابداعی استفاده شود)، کم ترین اشاره ای به این نمیکردند که در فلان سایت یا در فلان مقاله اینتر نتی، در مورد این موضوع چنین یا چنان نوشته شده. من میخواستم بگویم که به جای پناه بردن به تخیلات، با اندازه یک کلیک کردن زحمت کشیده شود و در مورد "دندان اسب" کمی هم در بیرون اتاق و تخیلات خود به تحقیق پرداخته شود.
3- در مورد تحقیق راجع به حقیقت، از 3 روش، عقل و تجربه و نقل میتوان استفاده کرد. در مورد جسد خواهر برنادت، نه عقل و نه تجربه، در حد مراجعه به سایت wikipedia حتی، اثبات نمیکند که معجزه ای روی داده باشد. تنها چیزی که چنین ادعائی را مطرح میکند، نقل هست. برای ذهنی که عادت به دخیل بستن به در و دیوار ندارد، اعتماد کردن به نقل، برای قبول کردن یک ادعا، کمی دور از انصاف علمی و عقلانی است.
4- مواردی که در مورد اشکال در بکارگیریزبان و نحوه استفاده از آن مطرح کرده اید، در مقایسه با پیامی که در آن نوشته دنبال میشد، اهمیت دست دوم دارند و اگر قرار باشد به این موارد بپردازیم، به نوشته همه کس میتوان ایرادی از این نوع وارد کرد، از جمله نوشته خود شما که ظاهراً سعی بلیغ کرده بودید که بدون اشتباه بنویسید.
5- جمع بندی: صرف نظر از اینکه اسب 78 دندان دارد یا 13 عدد، بهتر است دهان چند تا اسب را باز کرد و آمار گرفت و بر اساس آمار حرف زد. اگر کسی ادعا کرد که اسبی به هر دلیلی، فاقد دندان است یا دندان هایش از جنس مروارید است، بایستی دقت آماری را بیشتر نمود. تشکر.
شنبه 6 بهمن 1386

mehran90 - ترکیه - ترکیه
اینکه این دختر واقعا سالم یا نه مهم نیست مهم اینه که عیسی مسیح زنده است و احتیاجی به تبلیغ نداره
شنبه 6 بهمن 1386

neda5 - امارات - دبی
دوست عزیز سیامک. اگر شما دقت کنی میبینی که در نظری که من به شما ارسال کردم اثری از صحبت و جدل بر دروغ و راست بودن این جسد و موضوعات مربوط به مطالعه یا عدم مطالعه در مورد هر گونه ادعایی نیست. بلکه شاید بد نباشد یک بار دیگر به لحن نظر اولیه خودت نگاه کن تا ببینی تا حدی توهین آمیز است(؛وقتی که ایرانی های خارج نشین و زبان دان، اینقدر سطحی به چنین مسائلی برخورد میکنند، چه انتظاری از ایرانیهای ساکن ایران داریم که به چاه جمکران دخیل نبندند؟)...باور کن این طوری هم که شما تصور میکنی نیست و با چک کردن همین سایت خواهی دید که نظرات افراد بیسواد یا سطحی نگر مربوط به حضورشون در داخل و یا خارج از کشور نمیشه. یا اگر کسی به جایی دخیل می بنده صرفا نشات از سطحی نگریش نیست(اینحا جاش نیست در این مورد بحث بشه).من صد در صد با این نظر موافقم که باید در مورد مثلا چنین مطلبی تحقیق کرد. که خودم هم با تذکر شما همین کار رو کردم. اما... اگر قرار است که تحقیقی بشه و نقل قولی بر همون اساس ؛ توقع میره که حداقل شخصی مثل شما که با این لحن از هم وطننان داخل کشورش حرف میزنه در اینجا دقت بیشتری در ترجمه متن و نقل قول بکنه.در سایت مورد نظر هیچ حرفی بر رد یا قبول این ماجرا نیست و البته اشاره ای هم به مومیایی کردن جسد نشده است. اما برعکس در مورد لنین این موضوع به وضوح (مومیایی شدن جسد توسط طرفدارانش) اشاره شده.
ضمنا من تلاش خاصی برای نوشتن بدون نقص نمیکنم:)...شما میتونی به نظراتی که من در موارد دیگه دادم نگاهی بندازی و ببینی تغییر خاصی برای نوشتن متن خطاب به شما انجام نشده:))...جان کلام این بود که دست بالا گرفتن خودمون به خاطر حضور در یک کشور خارجی خیلی قشنگ نیست.
شاید هم ته دل شما این نبوده...لحن نظرت این حس را به من میده. اما اگر اشتباه میکنم که چه بهتر. حداقل این گفتگوی من و شما شاید این سوتفاهم را برای کس دیگه ای ایجاد نکنه...سیامک عزیز بعد این همه نظرات بالا بلند در هر حال ممنون از تذکرت برای مطالعه چون در مورد لنین من نمیدونستم مومیاییش کردن.
شنبه 6 بهمن 1386

seyamak - سوئد - مالمو
neda5 هم وطن گرامی ام

1- آنچه که من در پی آن بودم، زنده و فعال کردن برخورد عقلانی و در صورت ممکن، علمی با موضوعاتی شبیه این موضوع بود، نه نظریات شخصی من در این مورد خاص.
2- اگر به نظریاتی که تا قبل از ارسال مطلب از طرف من، وجود دارند، نگاهی انداخته شود، فاقد اشاره ای به این موضوع هستند که با نگاهی انتقادی، به تحقیق راجع به جسد برنادت پرداخته باشند.
3- هر کسی می تواند به موضوعی غیر علمی، اعتقاد داشته باشد، کما اینکه در میان جوامع گوناگون چنین اعتقاداتی وجود دارد. اما اگر این اعتقادات وارد عرصه عمومی و اجتماعی شوند و آگاهانه یا نا آگاهانه وسیله ای برای تحمیق قرار بگیرند، جای تأمل یا اعتراض دارند.
4- اگر من میخواستم که نتیجه گردش های اینتر تنی خودم را در اینجا بنویسم، اول از همه اینکه، به آن چیزی که میخواستم که عبارت از تلاش همگانی برای فهم یک موضوع هست پشت کرده بودم و نیز ... .
5- بعد از حدود 3 دقیقه جستجو، لینک زیر که از معدود مواردی است که سعی کرده که موضوع را با عقل مورد بررسی قرار دهد، پیدا شد:
https://www.unexplained-mysteries.com/forum/lofiversion/index.php/t48374.html
6- شرایط جامعه ما شباهت زیادی به برخوردهائی که کشیش های کاتولیک، در مورد دین کرده و میکنند، دارد. برنادت هم یک کاتولیک بوده و چنانکه در یکی از پست های این لینک نوشته شده، جای تعجب دارد که چرا واتیکان در این مورد سعی بر روشن کردن اذهان ندارد؟
7- آنچه که در 6 آمده شباهت با سوء استفاده هائی دارد که از دین در مملکت ما میشود، از جمله در مورد چاه جمکران و ... .
8- اگر که شما این ور آب بودن را نوعی امتیاز میدانید، حق دارید، چون من هم زمانی مثل شما فکر میکردم. اما حالا این طور فکر نمیکنم. اصلاً از نظر من در این موضوع چیزی که مطرح نبود، "من" و عقیده من بود، بلکه تلاشی بود گرچه شاید عجولانه برای جلوگیری از در دام سالوسی از نوع کاتولیکی، که شباهت به نوع آخوندی دارد افتادن.
9- امیدوارم که روشن شده باشد که نقطه حرکت من، جلوگیری از حقه بازی بوده، نه اینور آب بودن خود یا بی شعور بودن هم وطنان ام را مطرح کردن.
شنبه 6 بهمن 1386

alpar_aslan - فنلاند - واسا
اقایان و خانمها سلام من با این که میگن در کار خدا جای هیچ شکی نیست موافقم ولی من در کار این مسیحیان موندم که برای جدب توریست عجب کارای میکنند و میخوام از شما یک سوال به پرسم که ایا 127 سال پیش لاک وجود داشت یا نه اخه این طور که دیده میشه این خانوم به ناخونهاش لاک زده با تشکر
شنبه 6 بهمن 1386

payamak - انگلستان - منچستر
من این جنازه رو دیدم کاملا حقیقیه لاک روی ناخن بخاطر ارایش پس از مردن و قبل ا ز دفنه که بین مسیحیان معموله
یکشنبه 7 بهمن 1386

shekamo - نورو - اوسلو
چقدر ادم های ساده لوح و زود باوری هستین حالا که این طور شد من هم حضرت ادم هستم اومدم دنده ای که از من گرفته شد و به هوا خانم داده شد پس بیگیرم
یکشنبه 7 بهمن 1386

shekamo - نورو - اوسلو
اوف یادم رفت این دختره یا پیر دختر چه مسنه حتما چون شوهر نکرده از غصه مرده در هر صورت بالش زیر سرش دیگه واسه چیه
لطفا هر دو نظر منو چاپ کنید چون داستان دنبال دار بید
یکشنبه 7 بهمن 1386

artiman - ایران - تهران
از این دست اجساد که سالم مانده اند زیاد پیدا شده. چیز عجیبی نیست.به دین و ایمان طرف هم اصلا بستگی ندارد. بضی شرایط خاص محیط نرسیدن هوا به جسد نوع خاک و....چیزای دیگه در سالم موندن این اجساد موثر است. در انقلاب فرانسه مردم انقلابی که اجساد شاهان فرانسه از گورهایشان خارج میکردند با تعجب دیدند که جسد هانری اول سالم مانده واین را دلیل بر خوبی او دانسته جسدش را به جای اول بازگرداندند. از این اتفاقات میفتد.همه جا و برا همه کس به دور از هر نوع دین واعتقادی.
یکشنبه 7 بهمن 1386

+4
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.