عکسهایی از محله کپر نشین های پشت شرکت نفت چابهار

عکسهایی از محله کپر نشین های پشت شرکت نفت چابهار

درمحله کپرنشین پشت شرکت نفت در چابهار، کودکان زیادی در آلونک‌های ساخته شده‌با چوب و الوار و هر آنچه که بشود از آن سرپناهی برای زنده ماندن ساخت ، قد می کشند و بزرگ می‌شوند.

 

 

 

 

dorna.r - کانادا - همیلتون
وای خدایا چه چشمهای زیباپی داره این دختر کوچولو.چشاش چه برقی داره
متاسفم که داره همچین جایی بزرگ میشه
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

ali_salimi_tooyserkani - ایران - تویسرکان
اینا هم در کشور من زندگی می کنن؟ فارسی حرف می زنن؟ اینایی که ادعای نوکری ملت رو حمایل می کن نوکر اینا هم هستن؟ از نفت صد دلاری چقدرش به اینها میرسه؟
تو محرم کسی بین اینا هم نذری پخش کرد؟ میدونین هزارها آدم مثل این عکس آخر تو این خراب شده ایران داریم که بین آشغالها باید بگردن تا چیز به درد بخوری پیدا کنن؟
خدا نسل این ظالم ها رو از رو زمین برداره که نسل انسانیت رو از ایران قتل عام می کنن . کاش از من به غیر از این اشکم بی ارزش و آه و ناله که اینجا وردارم بنویسم، کاری ساخته بود....
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

I was born to be free - کانادا - تورنتو
خانم ویرا و دیگر کسانی که از طرف رژیم میرن المان نظر بدند.از سی که این عکسها رو چاپ کرد ممنون
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

babaktoronto - کانادا - تورنتو
زبانتون را گاز بگیرید این عکسها متعلق به زمان شاه خاین است اصلا ما در زمان اخوند که از این صحنه ها نداریم اون هم درست در مکانی که معدن نفت و گاز است اصلا شماها همه ضد انقلابید و میخواهید که نظام را بی ابرو کنید ای خودفروشان پناهنده ضد ایرانی. من خودم زحمت شما را کم کردم و جواب خودم را دادم شما خودشو ناراحت نکن
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

hassani - ایران - قزوین
این فقط یک نمونه بسیار کوچک از الطاف نظام مقس جمهوری اسلامی است. جالبه دیگه پول نفتشونه داره میگیرنه در رفاه کامل که دارند زندگی میکنند. دیگه چی میخوان.
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

گنجشک - ایران - تهران
کنار منبعی پر درآمد و این ساکنان ؟؟؟؟؟
جای بسی تعجبه !!!!!!!!!!
مرحبا به احمدی نژادها و آقازاده ها و سران کشور و .............
که تهی از هر گونه انسانیت و احساسات و عواطفند .
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

niazkh - اسپانیا - بارسلون
نظام ایران نظام حکومت علی است
اگر قشری ندارند بخورند حتما از یزیدیان هستند و خدا نخواسته
وگرنه سردمداران ما دست کمی از مالک اشتر و حمزه و حسین ندارند
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

mah1 - ایران - تهران
برایه اینها انقلاب نشده که بابا! برایه روی سری زنها ....زدن تو دهن هر چی دانشجوی بچه.....انرژیه اتمیو...حال دادن به فلسطین و اینور اونوره ....و شاخ و شونه کشیدن و بد وبیراه گفتن به یه سری از این کشورهایه فرنگیو پروار شدن اخوندهاوغیره است. رو که نیست سنگ پا......
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

parviz1 - انگلستان - کترینگ
آیا اینها هم صاحبان چاه های نفت ایران و یا سهمی از نفت کشور که میلیاردها دلار است سهمی دارند؟ایرانی سر بلند این است!!ایرانی سروتمند یعنی این !!!کجاست ان شعارهای طاغوتیان و کاخ نشینان و چپرنشین و حلبی اباد.کجاست ان حق عدالت خواهی اسلامی برای ملت ایران !!!آیا این بود عدل علی(ع)!!دفاع از دینی و اعتقاذات ملت که بالای منبرها فریاد میکشیدید که ظلم و ستمی که بر ملت روا شده جایز نیست بر پا خیز از جا کن برای این رفاه بود؟ !!!بگوئید عدل رهبری نه عدل (علی ابن ابیطالب .ع.)ای بی دینان دنیا پرست بیش از این با دین و شریعت بازی نکنید و از اخر و عاقبت خویش بترسید اگر با اصول دین اشنائید.
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

DARYA_R - انگلستان - لیورپول
تف به غیرت این اخوندهای کثافت حیف ازاون چشمهای زیبای اون دخترک
معصوم که به دنیایی که شما انگلها براش ساختید نگاه میکنه
واقعا متاسفم ولی ممنونم که چهره کثیف اون بی شرف ها رو نمایان میکنین
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

akki - ایران - بوشهر- چغادک
واقعا برای کشورم ومردم که دراین مکان زندگی می کنند متاسفم سرزمینی که می تواند زیباتر از این باشد . وامیدوارم ایران رادر آینده زیباتر از این ببینم که حتما هم همین طور هم است.
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

iranppp - آآلمان - دوسلدورف
صحنه های اسف باری اسف باری است.واقعیتی تلخ .مشتی نمونه خروار.با این حال بابک خان و پرویز خان و... اولا اگر فکر می کنید با دیدن این صحنه های دلخراش اما هدفدار سایت بی غرض!!!؟؟؟؟ و دموکرات ایرانىهای یو کی نظر امثال من برای تجاوز ولینعمت هایتان جورجی بوی و مستر براون جلب می شود دراشتباهید.ثانیا زاغه نشینان حومه شهر های بزرگ زمان اعلیحضرتان وجود نداشت و صد البته تقصیر و دست آورد دولت احمدی نژاد است.ثالثا به طور یقین در ال ای و لاس وگاس و تاتنهام و ... بی خانمان و صحنه های مشابه وجود ندارد.
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

morri - انگلستان - لندن
در نظام جمهوری اسلامی فقر و انسانیت مفهومی ندارد معنا و مفهوم انسانیت این نظام را در ونزوپلا- فلسطین- لبنان- سوریه-عراق- یمن و دیگر کشورهای چشم انتظار پول درآمد نفت مردم فقرزده کشور عزیزمان را به وضوح می توان دید
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

afm106 - انگلسلتان - انگلسلتان
ویرا و بقیه دوست داران رژیم کجان در این زمینه ها؟از رو برین دیگه.نا حق حرف زدن بسه.خجالت داره ادم واسه جیبش چشمشو رو اینا ببنده.یکی دو تا نیست.هر روز کلی داریم میبینیم.اگه خدا رو قبول دارین همراهی با این مجرمان گناه.
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

vira - ایران - تهران
برای دیدن این صحنه ها نیازی نیست بریم چابهار پشت شرکت نفت . همینجا تو تهرون این صحنه ها فراوونه ٬ مردید ؟ بسم الله ٬ استیناتونو بالا بزنید . از پشت این صفحه خوشگل فحش نوشتن و دروغ بستن به من و امثال من که هنر نیست قربون ٬ خوبه من شخصا صد بار گفتم طرفدار نظام نیستم ٬ چون نظام خیلی بزرگتر و طول و دراز تر از شخص احمدی نژاده ٬ اگرم از احمدی نژاد طرفداری کردم واسه اینه که این ادم درست بر خلاف شما مدعیان پرادعا وسط گوده نه کنار گود . جماعت برای پر کردن وقتتون دست از سر این بنده های گرسنه خدا و همینطور از سر کچل ما بردارید . غیرت دارید ؟ عمل کنید .
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

koresh - انگلیس - لندن
این است حکومت اسلامی اخر هر کجا اسلام به زور شمشیر و کشتن مردان و و به غنیمت بردن زنان و دختران برده شد نتیجه ای جز افغانستان و سومالی پاکستان داشت توقع نکنید فرانسه از توش در بیاد
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

derafsh - اتریش - وین
من درهمین استان متولد شدم.دیدن این عکسهابسیاردرداوراست.این همه ان چیزی نیست که در این استان مظلوم وجود دارد.فقروبدبختی بیدادمیکند.من فکر میکنم این استان عمدا محروم نگهداشته می شود.شرایط طبیعی منحصر بفرد وهمجواری بادریای عمان ازامتیازات بارز این استان است.سیستان وبلوچستان نیاز به ترحم نداردنیاز به مدیریت دارد.با مدیریت درست این استان سریعا به یکی از بهترین مناطق دنیا تبدیل خواهدشد.پتانسیل این استان چندین برابر دبی است ولی.....به امید روزی که این استان غنی درجایگاهی که لایق اوست قرار گیرد.
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

wahid - ایران - زاهدان

اره اینجا بلوچستانه از این بدترش روهم خیلی راحت میتونی ببینی اگه بگم اینها همش از روی عمده شاید باور نکنیددیروز گشت پلیس راه رو دیدم که به خاطر اینکه یارو راننده بار داشت ازش پول نقد همونجا به عنوان جریمه گرفت بعد پشت سرش یک جریمه نوشت وانداخت تو خیابون این چیزها الان اینجا عای شده نه به جایی میتونی شکایت بکنی نه درد دلت رو میتونی به کسی بگی به جز به خدا
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

akbarjeni_shikar - المان - برلین
این اقا یا خانمه نفس از ارومیه کجاست که اینجا هم از نظراتشون استفاده کنیم
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

mini110 - اوکراین - کیف
این به خاطر دزدانی است که به مقامهای بالا دست پیدا کرده اند و با خیال راحت منابع وثروتهای مملکت رو بین هم تقسیم میکنند.خدا لعنتشون کنه.
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

parviz1 - انگلستان - کترینگ
ویرا-ایران-تهران.بازم چرند جواب دادی!!!مگه دکتر جونت این همه دلار و یا پول نفت را بیحساب و کتاب نگزاشته البته اونایی که حساب کرده بماند مثل کمک به فلسطین و کشورهای گدا گودوله دیگر.مردم میگن یکم از اون پولهای میلیارد دلاری بی حساب را خرج این بندگان خدا که حق اب و خاک اونجا را دارن بده .اون وقت ابجی خانم شما میفرمایید باز هم ملت استین بالا چون دکتر بیسواد ادم خوبیست و این دلارها را با ملایان و مزدورانشان در خارج از کشور باید خرج کنند و این نوع زندگی حق ملت ایران است!!!!!!!
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

vira - ایران - تهران
پرویز 1 تو وقت گرانمایتو ( که کاش صرف یاد گرفتن سر سوزنی عفت کلام کرده بودی ) صرف جواب دادن به کامنت های چرند نکن عزیز . چرندیات خود شما به تنهایی گویا هست ٬ نیازی به تفسیر چرندیات بقیه نداری .
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

k.h.s - انگلیس - لندن
جناب اقای استاد سید دکتر احمدی نژاد قبل از این که انتخاب شوند گفتند پول نفت را سر سفره ی مردم می برند.وبعد از این که انتخاب شدند با اینکه پول نفت را سر سفره ی مردم نبردند ولی بشکه های نفت را چنان روی سفره های مردم ریختند که همان چیزی هم که قبلا در سفره بود سوخت.همان زباله هایی هم که در عکس می بینید مربوط به همین موضوع است.
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

afm106 - انگلسلتان - انگلسلتان
جالبه ویرا خانم هرچی هم ببینه بازم طرفداری میکنه.ویرا جان برای اطلاع شما باید بگم مردم یک کشور سروتمند از بد بخطی نجات دادن کار حکومت که احمدی نژاد رئس ان است.من و تو میتونیم کمک کنیم نه نجات بدیم البته خودت اینهارو خوب میدونی.هکنی که جیبت گیرشونه باید طرفداری کنی.
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

mary_prespolis - سوید - امیو
سلام ویرا!
مرسی به عفت کلام شما. یکی میخواد به شما عفت کلام یاد بده. بهتره واقعیتهای تلخی که وجود داره رو قبول کنید . همه خوبا دارند تو کشورمون تلف میشند. امثال شما جیباتون با حق السکوت پره وهیچ وقت درد دیگران رو نمی فهمی. فکر نکن انتقاد به وضعیت کشور از رو بی دینیه نه واقعیتی است که امثال شما چشمانتون رو بهش بستید.من خیلی وقتها بحثاتون رو میخونم ولی حوصله جواب دادن ندارم ولی توصیه من به شما اینه کمی واقع بین باشید. لازم به ذکر حضور شخص خودتون من چند سالیه خارج از کشورم اما با وجود همه انتقادهایی که از جانب ایرانیها به من شده من حجابم از شماهم بیشتره. اینو مگم تا بدونی مبارزه با دولت مبارزه با دین نیست.....
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

I was born to be free - کانادا - تورنتو
با نظر پرویز از انگلیس موافقم
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

hamim - ایران - تهران
چقدر چشمای این دختر خوشگله حیف که بجز بدبختی چیز دیگه ای باهاش نمیبینه
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
این مشکل خود مردم چابهاره/ می خواستن عرب باشن تا دولت احمدی نژاد ببخشید دکتر احمدی نژاد به آنها مثل فلسطین و لبنان کمک کنه.
vira - ایران - تهران/ من نمی دونم با چه دیدی به این صحنه ها نگاه میکنی؟ به ما هم بگو شاید ماهم از فردا مثل شما فکر کردیم. شاید واقعا این حکومت داره به این ملت می رسه ولی ماها در خارج از ایران هستیم و نمی بینیم.
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

vira - ایران - تهران
خانم با حجاب خوش به حالت که حجاب داری ٬ عفت کلام هم داری . ظاهرا همه جوره عفت داری . بابا پس چرا رفتی وسط بی عفتا زندگی میکنی تو که به حجابت افتخار میکنی ؟ نکنه تو هم مث ما داری جیباتو پر میکنی ؟
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

vira - ایران - تهران
106 انگلستان دوست من ٬ مردم نباید منتظر بشینن تا کم و کسری ها رو دولت ردیف کنه ٬ معلومه که وظیفه دولت رسیدگی به مردمه ٬ در این که حرفی نیست . ولی دوست من فکر میکنی کهریزک ( که چه عظمتی هم داره ٬ به اندازه یک شهر بزرگه و سرویس بسیار خوبی به ساکنینش میده ) و شیر خوار گاه امنه چطور اداره میشن ؟ با کمک مردم . عمل کردن همیشه از ناسزا گفتن نتیجه بهتری داشته عزیز .
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

mohammad-gol - ایران - دزفول
ازظاهر قضیه معلومه که سهام عدالت گیرشون نیومده حالا اگر اقایون کمتر دزدی کنند و نفت هم بر اساس قیمت پایین دلار فروخته نشه با وعده محمود خان چاخان زاده حتما مشکل حل می شه. الوعده بی وعده
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

vira - ایران - تهران
جالب اینجاست که این خانم با حجاب مقیم امیو پاشده رفته سوءد بین یه عده که اصولا نمی دونن حجاب چی هست ٬ اونوقت حجاب خودشو به رخ منی میکشه که با انتخاب خودم و نه با اجبار تو این مملکت موندم چون * وطنمه * ٬ این مدل دیگه والله خیلی نوبره ٬ در ضمن من نگفتم مبارزه با حکومت مبارزه با دینه ٬ مجاهدین رو هم دیدیم که ماشاالله همه با حجاب کامل رفتن شدن سرباز صدام .
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

rezanl - امستردام - امستردام
دوستان اینارو وللش . انرژیه هسته ای حق مسلم ماست. هههههههه
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

darya_tanha - ایران - هرجا
خام ویرا شما که دلتون پاکه!! در کنار فلسطینی ها و همه و همه اگه وقت شد این ها رو هم دعا کنید. البته فکر کنم شما تمام وقتتون صرف مبارزه با بدحجابی تو خیابونها میشه. نه خسته!!!!!!!!
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

vira - ایران - تهران
نیما 1 دوست من سلام ! یک نکته رو فراموش نکنید که تبلیغات منفی علیه احمدی نژاد بیش از اندازه زیاده ٬ چه داخل ایران و چه خارج از ایران ٬ که حتی کلیپ مونتاژ شده ای درست شد که در اون احمدی نژاد با اقای املی راجع به هاله نور صحبت کرد که سخنگوی دولت بلافاصله اعلام کرد این کلیپ مونتاژه واصولا ملاقاتی صورت نگرفته . من این مسءله رو بارها یاداوری کردم به این دلیل که مبنای قضاوت بسیاری دوستان همین کلیپ ها و نقل قولهاییست که حقیقت نداره . من در مورد اینکه این فرد کاری میتونه انجام بده یا نه بحث نمیکنم به این دلیل که پراکندگی قدرت در ایران بسیار زیاده ٬ اما در مورد پافشاری و مصمم بودن او برای پیشبرد اهدافش که بهبود وضعیت اقتصادی و علمی کشوره شک ندارم . در حقیقت قصد من برای نوشتن این مطالب فقط یک چیزه ٬ { فقط یک لحظه } فکر کنیم که شاید عجولانه قضاوت کردیم . در مورد بقیه کارهایی که شما میگید شاید انجام شده و شما خبری ازش ندارید ٬ امیدوارم این سایت برای یک بار عکس بزرگراه ها و پل هایی که در این سال ها فقط در تهران ساخته شده در سایت قرار بده - مسءله مهم اینه که فرهنگ مسوولین اجرایی مملکت از { کار نکردن و مفت خوردن و پاسخگو نبودن } داره تبدیل میشه به { کار کردن و پاسخگو بودن } . بیایید از تغییرات مثبت حمایت کنیم - با دشنام و ناسزا راه به جایی نمیبریم دوست من . البته شما که در کمال تعجب ! ناسزا نگفتی ٬ روی سخنم با بقیه دوستانه ٬ به هر حال ناسزا جواب داره و همین نکته جو یک گفتگوی صمیمی رو به میدون جنگ تبدیل میکنه و من فکر میکنم ما به اندازه کافی جنگ داشتیم . با انگ زدن به هم فقط کار رو از اینکه هست خراب تر میکنیم .
------------------------------
کاربر گرامی ,
متاسفانه نظر دیگر شما , به دلیل طولانی بودن بیش از حد درج نشد . حتی الامکان سعی به خلاصه نوشتن نظرات خود بفرمائید تا امکان درج آن میسر باشد.
با تشکر
سایت ایرانیان انگلستان
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

sabrina - ایران - امل
مممممممسسسسییییحححح
کجای بیا بگو دروغه چرا اینجا نظر ندادی ... میدونی چرا نظر ندادی برای اینکه این ها همه کار تو با و امثال توست نژاد پرستی و اتیش بپا کردنو ظلم و ستم پیشه توست
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

darya_tanha - ایران - هرجا
/گه درامد نفت میتونست فقط صرف خود کشور میشد نه کپری می موند نه من و شما به هم بی احترامی میکردیم. اگه پول تو وطن می موند کسی لازم نبود معجزه کنه !!حیف که هنوز برف میاد و ما سرمون تا گردن داخل برف. دم مالیات دهندها منظورم کارخانجات گرم که از پولشون چهارتا جاده و پل و... ساخته شد. حالا بیخیال اونایی که گرون شدن بلیط اتوبوس ناچار به خوکشی شون میکنه. ما حواسمون باشه کسی تو خیابون چکمه نپوشه بقیه اش حله. زت زیاد.
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

vira - ایران - تهران
خانم دریا من شخصا اصلا حجاب ندارم که بخوام با بد حجابی مبارزه ! کنم دوست من .
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

mah1 - ایران - تهران
بابا این ویرا رو اذیت نکنین یواش یواش باید منشی بگیره! دهه)
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

reihani - ایران - تهران
دوستان عزیز ازاین قبیل عکسها که فلاکت و بدبختی مردم یک جامعه رو نشان میده بخدا در تمام دنیا پیدا میشه ،ولی آدم های متعصب و با غیرتی مثل مردم ایران که یارو غمخوار همدیگه هستندو در تمام دنیا زندگی می کنند بخدا هیچ کجا پیدا نمیشه. viraدوست عزیز من سعی کن از انتقادهای ایرانیان سراسر دنیا دلخور نشی و خوشحال باش که در هر کجای این کره خاکی که دارند زندگی می کنند هنوز هم که هنوزه نصبت به تمام مسایل ریز و درشت مملکت خودش که هزاران سال تمدن و فرهنگ شامل حالش میشه تعصب دارند.درود به شرف وغیرت تو و تمام ایرانیان عزیز
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

iranppp - آآلمان - دوسلدورف
درآمد نفت-درآمد نفت-در آمد نفت.یک چیزی شنیدین به مفهومش نرسیدین.چرا کسی جواب من رو نداد.توی لوس آنجلس و لاس وگاس و لندن از این صحنه ها وبی خانمان وجود نداره؟بیاین پشت ایستگاه مرکزی قطار مرکزی فرانکفورت تا از این بدتر هاشو ببینین.چشمهام کف پای هموطنان فقیر و زاغه نشین.با چه هدفی نمک میپاشید به زخمهامون.
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

l3aroon - سوئیس - ب
خـدا ظلم و ظالم رو از روی زمین برداره انشاالا ..
در واقع شجاعت و شهامتی به همه ی مردم بی گناه بده که بتونن در مقابل ظالم قد علم کنند و حق خودشون رو ازشون بگیرند ...
طفلکی این بچه ها :(..
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

sabrina - ایران - امل
وای این ویرا چقدر نظر میده
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

darya_tanha - ایران - هرجا

iranppp
جان اونایی که شما میگید یا الکلی هستند یا پانک اما این کپرنشینهای بدبخت این حرفا شون کجا بوده!!
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
دوسلدورف جان در هر جای دنیا این مسائل هست با این تفاوت اونی که به قول خودت در فرانکفورته با میل و خواسته خودش تن به این زندگی داده و کارتن خواب شده/ در همین سوئیس هم داریم ولی همین ها هر لحظه که تصمیم بگیرند مثل بقیه زندگی کنند دولت بلافاصله کمکهای خودش رو از اونها دریغ نمی کنه و حتی شرایط کاری هم برایشان مهیا میکنه. البته شاید نه از روی دلسوزی بلکه همانطور که شما هم در جریان هستی اینها از آدم سوسیال بگیر خوششون نمی یاد. حالا سوال/ آیا اون هموطن کپر نشین خودمان می تونه از روی خواسته خودش زندگیه خود و خانواده اش رو تعغیر بده؟ اگر آره لطف کن و از جواب مثبتت و راه حل پیشنهادیت یک نسخه برای آقایان مسئول در ایران هم بفرست. ممنون.
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

حسن کچل - ایران - بلوچستان
بله عزیزان اینجا ایران بلوچستان بدتر از فلسطین یا هر جایی دیگر است حدا را شکر
که لا اقل همین کفر مال خودشونه متعصفانه به دلایلی نا مشخص عمد یا غیر عمد این استان کاملا محروم است مردم با فقر دست بگریبانند واین سهام عدالت یا هر چه که اسمشو میزارید دردی را دوا نمیکند بودجه این استان هم جاهای دیگری هزینه
میشوند و هیچ مدرک و سندی برای خرج کردنش نیست وام ها هم مال افراد خاصی هستند در دهاتها طوفان شن دانشگاه میسازند با بودجه بلوچستان این حرفها از روی تعصب و وو نیست اینجا برادران یا همسایگان سیستانی همه کاره مملکت هستند هر چی امتیازه مال ایناست وام خشک سالی سیستان بخشیده میشه بلوچستان هرگز نباید بخشیده شود در سیستان خانه میسازند بعد هیچ مبلغی دریافت نمیشود همه 100%بخشیده میشود ولی در بلوچستان خبری از دست و دل بازی نیست ایا عدل علی این هست ؟؟؟چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟اونهایی که تو خانهای بهتری هستند بخدا بیشتر در امدشون برای اجاره خانه میره سفره نفت هم که روی میز پهن میشه اخه مردم بلوچ روی زمین خدا سفره پهن میکنند
دوستان واقعت تلخ هست هزینه ساخت دانشگاههای زابل بودجه این استان بود نه سیستان بازم میگم هیچ تعصب و تبیض وو در کار نیست میتونید تحقیق کنید
البته من میخواستم نظرمو بعد از نظر زینب و و بگم کاش اینجا لبنان بود خانه مجانی میگرفتیم و از اجارههای کمر شکن و این کفر ها نجات میکردیم
بابا ما اگر ایرانی لبنانی ووو نیستیم انسان هستیم ما هم دلمان میخواد سر پنایی داشته باشیم کار داشته باشیم امکانات داشته با شیم چرااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟
پنج‌شنبه 4 بهمن 1386

babaktoronto - کانادا - تورنتو
دوسلدورف جان همه اون کپرنشین های لوس انجلس و فرانکفورت و ... همه الکلی هستند داداش . باز که عوامفریبی کردی. هموطناتو با اونها مقایسه میکنی؟
جمعه 5 بهمن 1386

ebic - ایران - مشهد
کنار کوچه بچه های پرسه تو بهت رعشه و رگ گرد و سوزن
کنار مادرک های شناور روی سمفونی نفرین و شیون
کنار فقر گلبانوی ایثار که میفروشه تنش رو تیکه تیکه
کنار مرد دریا بغض خسته که وا میباره از هم چیکه چیکه
به من چه سرخی میخک تو مهتاب؟
جمعه 5 بهمن 1386

iranppp - آآلمان - دوسلدورف
متاسفانه این واقعیت های تلخ وجود دارد.اما مسببش این یا آن دولت نیستند.همانطور که نیما اشاره کرده راه حلش داشتن جامعه سوسیالی و پرداختن 40 تا 55 در صداز درآمد افراد و دارائیشان به عنوان مالیات است که در جامعه ای با بافت سرمایه داری در ایران و به دلیل شرایط جغرافیائی (که دلیل تجاوز مکرر به خاک کشورمان بوده وهست از افسانه توران تا عرب و مغول وصدام)و قطعا عقب ماندگی علمی و فرهنگی از کشورهای صنعتی-در حال حاضر مقدور نیست.در ضمن اعضای محترم سایت با تعجب از ثبت نکردن پیشنهادم بی صبرانه در انتظار جواب و دلیلتان(در صورت امکان) هستم.
------------------------------------------------
کاربر محترم
به زودی ایمیلی حاوی توضیحات سایت را برایتان ارسال خواهیم نمود.
با تشکر فراوان
سایت ایرانیان انگلستان
جمعه 5 بهمن 1386

darya_tanha - ایران - ایران
هر گدایی تو خارج با یک سگ میشینه کناره خیابون درحالی لباس خوب تنشه و شیشه الکل تو دستش دولت هم بهش کمک میکنه و حتی جا برای زندگی ولی خودشون نمیرن اونجا چون در اونصورت اجازه خمر و مصرف مواد ندارند دولتشون هزار جور کمک واسه بیکرهاشون داره از حقوق بیکاری یک و دو و ..گرفته تا کمک سوسیالی و هزار چیزه دیگه. اصلا نمیشه گداهای اونوره اب رو با کپرنشینهای بدبخت مقایسه کرد. من همیشه به این فکر میکنم بیشتر مردم ایران با معجزه زندگی میکنن البته بجز اونهایی که تاجرند یا یه کارهی هستن یا اینکه خون مردم رو تو شیشه میریزن. چقدر ادمهایی هستنند که اگه مسافرکشی نباشه بیچاره هستند. شماها که خارج دیده هستید میگید همه جا کپرنشین هست.
جمعه 5 بهمن 1386

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
این چه مغلطه ای است که این دوستان آلمانی به آن آویزان می شوند؟!!!
به فرض هم که در آلمان و آمریکا وانگلستان از اینگونه آدم ها داشته باشیم. چه ربطی به اوضاع مملکت ما دارد؟ اگر آنجا هم هست که به این شکل و با این فاصله نیست؛ این شد دلیل برای اینکه اگر در ایران هم باشد مردم خفقان بگیرند و به بودنش اعتراض نکنند؟!!!!!
جمعه 5 بهمن 1386

neda5 - امارات - دبی
دمت گرم حسابی طرفدار پر و پا قرصتم ویرا جان. ممنون از اینگه وقت می گذاری و جواب خیلی از اون دسته افرادی که جز شعار دادن چیزی بلد نیستن و حس خارجکی و مترقی شدن بهشون دست میده را میدهی.
شنبه 6 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.