محرم از نگاه خبرگزاری رویتر - عکس

محرم از نگاه خبرگزاری رویتر

ali_salimi_tooyserkani - ایران - تویسرکان
متأسفانه کارهای ناشایست غیر انسانی عده ای نه چندان قلیل تصویر خشن و تروریستی از اسلام و به خصوص شیعه اهل بیت ارائه می کند. صحنه های زنجیر زنی نیروهای شبه نظامی به همراه قمه زنی شیعیان افراطی و در کنار آن ، عکس قطار فشنگ ، چه مفهومی جز خشونت و ترور را در ذهن مخاطب غیر مسلمان که هیچ اطلاعی از مفهوم عاشورا ندارد القا می کند؟ این افرادی که قمه زنی و این جور کارها رو می کنن مطمئنم اگر این عکس ها رو که توسط یک خبرگزاری معتبر بین المللی منتشر شده، ببنن ، دست از این قمه زنی و کارهایی که به اسم عزاداری میشه خواهند کشید. پیام اصلی حضرت حسین که سلام خدا بر او، آزاد زیستن و آزاده مردن و تسلیم ظلم نشدن است. وای بر مردمی که برای سرور آزادگان جهان بر سر و سینه می کوبند و لی خود در مقابل حاکمان جور و یزیدان زمان سر تعظیم و تکریم فرود می آورند. خدا کند روزی این مردم سمتکش اصل پیام امام حسین در عاشورا رو درک کنن و بساط استبداد رو از کشورهاشون من جمله ایران جمع کنن.
اگر دین ندارید لا اقل آزاده باشید...
___کجاست یاری گری که مرا یاری کند____
این آدمهای توی عکسهای بالا یاری گر امام حسین اند؟ یا ناخواسته و از روی جهالت، به خیمه گاه یزید پیوسته اند؟ کدومشون یار واقعی امام حسین هستن؟
دوشنبه 1 بهمن 1386

aliss - ایران - تهران
اون دوچرخه کنار انبیا خیلی با حال بود
بیچاره ها باید دو ترکه اینور اونور بروند
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

mehran1965 - ایران - تهران
جالب بود مرسی
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

parviz1 - انگلستان - کترینگ
خدا پدر مادر هر چی ادم چیز فهم رو بیامرزد.توسیرکانی عزیز درست میگی. ادم باید از امامان درس یاد بگیره و مقابل ظلم بایستد مخوصا الان که به اسم اسلام همه جور جنایت هم میشه نه با قمه فقط خودمونو بزنیم .ان موقع هم حکومت اسلامی بود و این امام حسین(ع) بود که در مقابل ظلم ایستاد و این درس را به شیعیان داد و البته ملاها قبل از انقلاب هم قبول داشتند و میگفتند ولی الان بوی دلار و مقام و دنیا پرستی دیگر نمیگزارد اسلام و شریعت را ببینند و خودشان بر خلاف دین حرکت میکنند و ازاد خواهان را میکشند حرف ما هم اینست و بس.
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

mini110 - اوکراین - کیف
اقا علی از تویسرکان تو که لالایی بلدی چرا خودت خوابت نمیبره؟چرا خودت بلند نمیشی و قیام نمیکنی؟همچین گفتی وای بر مردم و شعار دادی انگار نعوذ بالله خود امام حسینی و قیام کردی و مردم تنهات گذاشتن! خوب اگه خیلی ناراضی هستی بسم الله.پاشو.
یا اینکه فقط بلدی حرف بزنی و منتظری تا دیگران زحمتشو بکشند و تو فقط از نتیجه اش بهره ببری؟
نگی تنهایی نمیتونی کاری بکنی ها.تو که اصل پیام امام حسینو فهمیدی لابد میدونی امام حسین شب اخر گفت : هر کی میخواد در تاریکی برگرده ولی من هستم.حتی اگر تک و تنها در راه خدا کشته بشم.
خوب پاشو قیام کن دیگه اقای ازاده!!!
چی شد؟این جون لامذهب خیلی عزیزه؟نه؟پس بدون که تو هم مثل من ازاده نیستی!
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

husseini - فنلاند - ترنیو
بله دوستان این هم از خرافات مسلمانان
اگه دین و دینداری همین است - بخشکد هرچه ائین است.
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

khosro1000 - فینلاند - فینلاند
خرافات است
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

mohammad-gol - ایران - دزفول
نمی دونم چرا مردم ده روز عزاداری می کنن تا امام حسین (ع) را بکشند وقتی شهیدش کردند همه بدون توجه به هدفش راهشون رو می گیرند می رن.
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

arashk_fara - انگلیس - لندن
عرب پرستی = بهشت تا کی جاهلیت
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.