زن ۴۵ ساله: ۷۲ نفر را شفا می دهم

زن 45 ساله: 72 نفر را شفا می دهم

زنی 45 ساله در دشتستان ادعای رابطه با امام زمان(عج) و شفای مریضان را نمود!

وی که اصالتاً اهل اهرم می باشد از ابتدای محرم امسال در منزل یکی از نزدیکانش در شهرک فتح برازجان به بهانه برپایی مراسم عزاداری امام حسین(ع) ادعای رابطه با امام زمان(عج) را نموده است.

به گفته چند تن از زنانی که در این مراسم حضور داشتند وی در یکی از اتاق های منزل خود را مخفی نموده و فقط تعداد اندکی از خانم ها قادر به صحبت نمودن با وی هستند. یکی از زنانی که در مراسم حضور داشت به فرماندهی انتظامی دشتستان که برای دستگیری مدعی و روشن نمودن قضیه در محل حضور پیدا کرده بود گفت: وی چند شب قبل ادعا نموده که با توسل چند مریض را شفا داده و امشب(شب عاشورا) قرار بود 72 نفر را به نیت 72 تن با توسل به امام زمان(عج) شفا بدهد. یکی دیگر از حاضران در جلسه نیز گفت: وی شب قبل با در دست گرفتن پرچمی به میان جمعیت آمد و با دست تکان دادن برای جمعیت با حالت خاص گفته که الان امام زمان در جمع حضور دارد و باید برای احترام به ایشان قیام کنید.

مدعی رابطه با امام زمان(عج) شب های قبل نیز با توزیع کاغذهایی میان جمعیت گفته که نباید این کاغذها را تا گرفتن حاجت خود باز کنند.وی همچنین با شناسایی دخترانی که بی شوهر مانده اند، ادعا کرده که می تواند آنها را صاحب شوهر کند!

شب گذشته با گزارش چند تن از همسایه ها مامورین انتظامی ودادستان دشتستان برای پیگیری موضوع در محل حضور پیدا کردند.

خبرنگار یاس نیوز مهدی حیدرپناه در این باره گزارش داد:

"در پی تماس های تلفنی مبنی بر حضور مدعی سخنگویی و رابطه با امام زمان(عج) در شهرک فتح برازجان، سرهنگ غلامی فرمانده انتظامی دشتستان و رئیس پلیس اطلاعات با تحقیق بر روی موضوع ساعت 21 شب عاشورا در محل حضور پیدا کردند و با هماهنگی دادستان دشتستان برای دستگیری مدعی وارد محل مورد نظر شدند که با هجوم چند تن از خانم های حاضر در آن منزل به طرف فرماندهی انتظامی موفق به ورود و دستگیری زن مدعی نشدند. از قرار معلوم مدعی با هویت لیلا معروف به بی بی یا سیده خانم خود را در اتاقی مخفی نموده و حاضر به تسلیم شدن نبود.

اندکی بعد تعدادی از زن های حاضر در جلسه با قیل و قال و تشنج آفرینی جو را متشنج نمودند و مدعی نیز با بیان اینکه تاکنون با نامحرمی صحبت نکرده حاضر به تسلیم شدن و پذیرفتن مامورین انتظامی نشد. بعد از این عاملین تشنج در محل دوباره اظهار داشتند که اگر بی بی ما را با خود ببرید امشب زلزله می آید!

تلاش های مامورین نظامی و امنیتی برای خارج کردن مدعی به نتیجه نرسید و به ناچار دادستان عمومی شهرستان در محل حاضر شد و با وجود تلاش های فروان و فرستادن پلیس زن به مخفیگاه مدعی به دلیل جو متشنجی که ایجاد شده بود، موفق به دستگیری زن مدعی نشدند و قرار بر این شد که صبح روز بعد مدعی و شوهرش برای انجام تحقیقات خود را به نیروی انتظامی معرفی نمایند.

در تماس خبرنگار یاس نیوز با مسئولین نیروی انتظامی شهرستان معلوم شد که مدعی تاکنون خود را به نیروی انتظامی معرفی ننموده است. تلاش برای دستگیری وی همچنان ادامه دارد."

babaktoronto - کانادا - تورنتو
یادم میاد یک روزنامه ای تو ایران چاپ میشد به نام حوادث که حوادث اون روز جامعه را اطلاع رسانی میکرد. این روزنامه به دلیل امکان اموزش بزه و جرم تعطیل شد. خوب حالا هم با وجود رییس جمهوری که چپ میره و راست میاد هی میگه امام زمان امام زمان باید هم شاهد همچین مسایلی از این دست باشیم دیگه.تو این اواخر این چندمین باریه که اخبارهای اینچنینی به گوشمان میخورد که باید دلایل مقارن شدن اوج گرفتن چنین مسایلی با این دوره ریشه یابی شود.بد میگم ویرا جان؟
یکشنبه 30 دی 1386

30min - ایران - ایران
همش ساختگیه مزخرفه.بدبختر از زنه اونهایی که گول حرفاشو خوردن.متاسفم
یکشنبه 30 دی 1386

parviz1 - انگلستان - کترینگ
اگر قرار باشه هر کسی با امام زمان رابطه داشته باشد جرم محسوب شود و حگم بازداشت و زندان و.. اول باید دکتر جون که حاله هم دور سر داره بگیرید نه این بد بخت هایی که از این عوام فریب یاد گرفتن .استاد اصلی اون باباست.شاید هم امام زمان هم انحصار ملایان و دولتیهاست و مردم عادی اجازه ارتباط مستقیم ندارند و اول باید از احمدی نژاد اجازه بگیرند!!!!!!!!
یکشنبه 30 دی 1386

مومنتمومنت شلنگ اباد - سوئد - شلنگ اباد
وقتی که احمدی نژاد با دارو دستش امامزمانو ملاقات میکنه چرا این زنه نکنه مگه این اقاهه فقط ماله اوناس !!!!!!!! :-)
یکشنبه 30 دی 1386

black-tiger - المان - المان
بابا دردمونو به کئ بگیم..! تو این اروبا بمون میگن تروریست.هالا مردم هی میگن امام زمان. بابا اگرم امام زمانی قراره بیاد اول از همه کلک این خودیارو میکنه که تیشه زدن به ریشه ی اسلاام .و مارو و دینو بد نام کردن
یکشنبه 30 دی 1386

samaneh rezayi - استرالیا - سیدنی
از ماست که بر ماست.
دوشنبه 1 بهمن 1386

masih - ایران سرفراز - تهران
[خواهشن التماس میکنم با مهدویت شیعه دوازده امامی شوخی نکنید. حالا اون زن یه ادعائی کرده چه ربطی به احمدی نژاد داره من پسر خاله اخمدی نژاد نیستم.
اما همه چیز رو سیاسی نکنید. وبه اعتقادات شیعه دوازده امامی توهین نکنین!!!
از این قسم کلاه برداری ها در تمام ادیان میشه پس بی خیال اسلام بشید.
ودر اکثر ادیان منجی وعده داده شده.
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.