قلعه نویی: بدون حتی یک شکست برکنار شدم

قلعه نویی: بدون حتی یک شکست برکنار شدم

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال گفت:کارنامه من مشخص است در تیم ملی 18 بازی بدون شکست داشتم اما برکنارم کردند.

امیرقلعه نویی سرمربی جدید تیم فوتبال مس کرمان در نشست خبری امروز خود که در هتل جهانگردی کرمان برگزار شد، افزود:در بدترین شرایط تیم ملی را تحویل گرفتم زمانی که حواشی زیادی درباره فوتبال بود به هر حال 18 بازی سرمربی تیم ملی بودم و بدون حتی یک شکست برکنارم کردند.

ظاهرا قلعه نویی در این نشست خبری به شکست مقابل کره جنوبی در جام ملتهای اسیا و حذف ایران از این بازیها و شکست دربازی دوستانه برابر مکزیک اشاره ای نکرده است.

قلعه نویی همچنین درباره حضورش در تیم فوتبال مس گفت: کارنامه من مشخص است، پیش از حضور در کرمان 18 پیشنهاد مربیگری داشتم، اما دیدم جو کرمان بسیار صمیمی و اینجا همه از استاندار گرفته تا مسئولان تربیت بدنی خواستار موفقیت تیم مس هستند می دانم که اینجا مهمانم و بالاخره از کرمان می روم اما تمام سعی خود را میکنم که پس از رفتنم دعای خیر پشت سرم باشد نه نفرین.

وی درخصوص چگونگی فعالیت خود و برنامه ریزی اش برای مس گفت: مهم این است که من چگونه باید کار کنم تا به اهدافمان برسیم، باید قبول کنیم که من تیم را در شرایطی تحویل گرفتم که در رده پانزدهم جدول قرار دارد بنابراین ما تمام تلاش خود را می کنیم که در درجه اول مس در لیگ برتر باقی ماند و در درجه دوم جایگاه شایسته ای کسب کند.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان با بیان اینکه با کارکردن در شرایط دشوار آشناست، افزود: زمانیکه قرارداد بستم تصور می کردم می توانستیم دو بازیکن جذب کنیم اما بعداً متوجه شدم که فقط می توانیم یک بازیکن جذب کنیم از طرفی علی مولایی محروم و رسولی هم مصدوم است اما باید با شرایط سخت و از نقطه قوت تیم یعنی با انگیزه بودن تیم نهایت استفاده را کرد.

وی همچنین درباره دیدار هفته سوم دور برگشت تیم مس مقابل استقلال تهران اظهار داشت: 18 سال در استقلال تهران حضور داشته ام و این تیم جایگاه ویژه ای در دل من دارد اما من هم اکنون متعلق به کرمان هستم و تمام توانم را برای موفقیت این تیم به کار می گیرم.

hamid1968 - انگلستان - لیورپول
واقعا ادم خودخواه و عوضی هست.
یکشنبه 30 دی 1386

درفش - امارات - دبی
همین که خودش فهمیده در کرمان میهمان است و رفتنی است هم خوب است.
دوشنبه 1 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.