افشای اسناد تاریخی CIA:همکاری شیمایی آمریکا وعراق در طول جنگ

افشای اسناد تاریخی CIA: بیش از 50 هزار سرباز ایرانی در اثر همکاری شیمیائی آمریکا- عراق کشته شده اند.

katayoon - المان - المان
کجاست اون امریکائی وطن فروش که سنگ بوش و به سینه میزد.
شنبه 29 دی 1386

داریوش - استرالیا - استرالیا
کتایون عزیز واقعا همشو گوش کردی یا فقط تحت تاثیر تصاویر دلخراش قرار گرفتی؟
یکشنبه 30 دی 1386

chinamroosh - ایران - ایران
و اینگونه می شود که گروهی به دیکتاتور پیشین بغداد که دستانش به خون جوانان میهن بدین سان آلوده بود لقب « سیف الاسلام » دادند و قومی بر کشتار کنندگان فرزندان ما نه تنها جنایاتشان را بخشیدند بلکه ثروت ملی و دلارهای نفتی این سرزمین را که ملک طلق خود می دانند رایگان و بی پروا به «عراقیان » هبه کردند و می کنند و دلخراشتر آنکه با سیاستهای مدبرانه !و البته ارادتمندانه خود ، ایران را در محاصره سربازان ارباب خونخوار قرار دادند ، چه حضور انبوه ارتش امریکا در غرب و شرق وهمسایگی کشور و مهمتر لنگر انداختن ناوهای آنان در آبهای خلیج فارس از رهگذر سیاستهای هوشمندانه همین مدعیان مبارزه با آمریکا و هیاهو کنندگان بر سر این دست از اسناد است .
یکشنبه 30 دی 1386

farid_shapal - ایران - مازندران
نه شرقی نه غربی نه اسلام فقط ایران
یکشنبه 30 دی 1386

بابک - ایران - سبزوار
دوست گرامی به امریکا نمی خواهد بدوبیراه بگویی من خودم سرباز بودم زمان جنگ -جنگ به جز بدبختی فقر فلاکت و بیچارگی و پشیمانی چیز دیگری نداشت به انهایی که ادعای توخالی رهبری جهانی داشتند اعتراض کن که به خاطر گنده گویی این همه بلا بر سر ما اوردند و با خواری وخفت ذلت خود را امضا کردند.
یکشنبه 30 دی 1386

iranppp - آآلمان - دوسلدورف
دشمن اصلی ما آمریکاست.مرگ بر آمریکا.ننگ بر سیا.کجائی بابک تورنتوئی که عاشق بوش وآمریکائی.
یکشنبه 30 دی 1386

iranppp - آآلمان - دوسلدورف
داریوش خان من نه گوش کردم نه دیدم.من واقعیش رو دیدم .تن سوخته تیمسار ستاد مشترک ضیا حسینی پدر دوست دختر سالهای دورم رو.مرحوم شهروز رو که برای معالجه اومده بود هلند و از سر بی علاجی خودش رو از روی پل انداخت تو راین و شهید و جاودانه شد.خس خس گلوی قهرمانی رو که یکی دو شب در آلمان افتخار پذیرایی ازش رو در کلبه محقر دانشجوئی ام داشتم رو شنیدم.مقیم مستعمره سابق -تاریخ کشور من تا ابد تحت تاثیرجنایات دلخراش است با گوش کردن به این تصاویر ویا گوش نکردن به آن.
یکشنبه 30 دی 1386

پاتریوت - ایران - تهران
قابل توجه سینه چاکان امروز روسیه . خون هم میهنان ما با اسکادو میگ کلاش ودوشکاو کاتیوشا ریخته شد و انوقت خزر را هم به انان می بخشیم
یکشنبه 30 دی 1386

k.h.s - انگلیس - لندن
سلام به دوستان اولا این اسناد تازه بیرون داده نشده وهرکس می خواهد به سایت یوتیوب برود و این را تایپ کنند بدون فاصله ciacoupsofterrorism
تا از دخالت های ان ها در سال 1359 با مصدق ودر انقلاب اگاه شود.
بله اما موضوع دیگر چه کسی 6سال دیگر جنگ را ادامه داد ؟چه کسی 15 ملوان انگلیسی راگرفت ؟ چه کسی چند تا قایق فرستاد که ناوهای امریکا را تهدید کند؟ چه کسی بمب اتمی می سازد؟چه کسی می گوید جنگ برکت است؟چه کسی در عراق ولبنان وفلسطین جنگ راه می اندازد وادامه می دهد؟ چه کسی حرف از نابودی کشور های دیگر میزند؟چه کسی میگوید ما در دقیقه ی اول جنگ این کارها را می کند؟
چه کسانی در جنگ به بچه هاداروی تقلبی دادند؟چه کسی وقتی صدام گفت تمام خسارت جنگ را می دهم قبول نکردند؟چه کسانی از دیوار سفارت امریکا بالا رفتند؟
سوما اگر افرادی می دانند که امریکا دنبال منافع خودشان هستند چرا بر طبل جنگ می کوبند؟ همه که میدانند که جنگ باعث تجزیه ایران می شود پس چرا این کار ها را می کنند؟

درود به تمام کسانی که در 8سال دفاع مقدس از میهنشان دفاع کردند.
یکشنبه 30 دی 1386

وطنی - هلند - روتردام
متاسفانه بعضی از دوستان بدون خواندن مطالب دیگران همینطور پا برهنه و
بی ربط وارد میشوند....و نتیجه می شود .یاوه ..یاوه ..یاوه
عزیز من کسی که رابطه صدام و غرب را انکار کند ..خام خیالی بیش نیست
طبق اخبار خودشان و به کرات شنیده ام ...
دوم اینکه هیچ زن بابائی دلسوز تر از مادر ... و
هیچ جا مملکت خود ادم نمی شه و هیچ کس همولایتی
یکشنبه 30 دی 1386

samand - ترکیه - استانبول
به سلامتی سایت یوتوب در ترکیه فیلتر شد! حالا هی بگید فیلتر فقط مخصوص ایران و اخوندهاست ...!
دوشنبه 1 بهمن 1386

iranppp - آآلمان - دوسلدورف
ک.ه.س.با احترام و درود.جنگ 6 سال بیشتر طول کشید که صدام نفس دوباره برای حمله پیدا نکنه.جنگ رو هم با گرفتن فاو ام القصر پیروز شدیم که امریکا مستقیم واردجنگ با ما شد وسازمان مللیان!!!!به صدام برای استفاده از سلاح شیمیائی چراغ سبز داد.ملوانهای انگلیسی هم به آب و خاک ما بی اجازه وارد شده بودند که من هم بی اجازه بیام انگلیس یا زندانی میشم یا پناهنده!!!سفارت امریکا هم با اشاره ای که به مرحوم مصدق داشتی لانه جاسوسی بود که با شعبانها در امور داخلی ما دخالت میکردند وفاطمی قهرمان رو شهیدمی کردن.تهدید ناو امریکائی از جانب دریادلان خلیج فارسمان بنا به اعتراف بعدی امریکائی ها یک بازرسی بوده که دفاع از حق ملی ماست.چراکه این ناوها اگر خاطرت باشد هواپیمای مسافربریمان با298 مسافر بیگناه را سرنگون کردند و حضورشان در خلیج فارس غیر قانونی است.بمب و انرژی اتمی حق ماست چرا که:1.وقتی نفتمون تموم شد چی بسوزونیم!!!؟؟؟؟؟2.اگه بمب اتم بده برای همه باید بد باشه.مخصوصا برای کسانی که سابقه استفاده اش رو علیه زن و بچه های بی گناه هیروشیما و ناکازاکی و نسلهای بعدشون رو دارن.وووو
دوشنبه 1 بهمن 1386

masih - ایران سرفراز - تهران
جنایاتی از این دست تنها بر علیه سربازان نبود شرم آورتر جریان حملهء شیمیائی
به سردشت که جان هزاران انسان بیدفاع نوزاد تا پیر را گرفت و هنوز که هنوز است زخم شیمییائی سر باز دارد. حالا بشین بگو (آمریکا دموکراسی- آمریکا لل ء دلسوز تر از مادر.آمریکا ناجی بشرییت) بازم بگید در هر گوشهء دنیا در هر جنگی هر چند کوچک آمریکا حضور دارد. کافیست کمی فکر کنید.(چشمها را باید شست)
دوشنبه 1 بهمن 1386

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
دوسلدورف جان سلام/ من نمی خواهم امریکا و یا هر کشور دیگری را تائید یا رد بکنم ولی سیاست دنیا هر روز در حال عوض شدنه. یک روزی شعار نه شرقی نه غربی رو سر میدادیم ولی الان روسیه شده برادر جون جونیه ما. در اون زمان هم رئیس جمهور وقت امریکا 1 شخصی بوده ناقص العقل و ماجراجو مثل آقای احمدی نژاد که می خواسته بمب های اتم را روی سر مردم بی گناه هیروشیما و ناکازاکی امتحان کنه مثل این آقا که می خواهد رو اسرائیل انجام بده. چرا راه دور بریم مگر نه اینکه در جنگ 8 ساله خودمان ریختن خون هر عراقی حلال بود؟ پس چرا حالا تا خون از دماغ یک کدامشون می ریزه همین خود شما می خوای یقه خود را جر بدی؟
چهار‌شنبه 3 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.