اصولگرایان مستقل در صدد پیاده سازی طرح قبرس

اصولگرایان مستقل در صدد پیاده سازی طرح قبرس

جمعی از اصولگرایان که با جبهه متحد اصولگرایی اختلاف دیدگاه دارند ، با شعار " اتمام" وارد رقابت های انتخاباتی می شوند .

 تشکلی از اصولگریان مستقل در انتخابات مجلس ، لیستی جدا از جبهه متحد خواهند داد و شعارشان هم این است که مجلس هشتم باید به 5 اولویت  " اشتغال" ، "تورم" ، "مسکن"، "ازدواج" و " مواد مخدر" بپردازد.

این جریان ، با کنار هم قرار دادن حروف اول این اولویت ها ، کلمه کلیدی " اتمام" را شعار کاری خود قرار خواهد داد .

یک منبع آگاه در این جریان به خبرنگار ما گفت: به نظر ما مجلس هشتم باید از پراکنده کاری ها بپرهیزد و در طول 4 سال عمر خود بخش عمده توان خود را مصروف این 5 مساله کند .

وی در پاسخ به این سوال که برای حل مشکلات موجود در این 5 بخش چه برنامه ای دارید؟ گفت: از چهره های علمی و پژوهشی این جریان از  چند سال پیش مطالعاتی در این زمینه ها  آغاز کزده و به نتایج جالبی هم رسیده اند که بر مبنای این دستاوردهای پژوهشی و کاربردی ، قرار بود در انتخابات ریاست جمهوری گذشته هم کاندیدا معرفی کنیم که بعضی از دوستان ، آن تصمیم را زود هنگان دانستند ولی اکنون عزم خود را برای شرکت در انتخابات مجلس با ارائه راه حل های عینی جزم کرده ایم .

وی در این باره توضیح داد: به عنوان مثال درباره مشکل ازدواج و مسکن جوانان ، الگوهای دهها کشور جهان را بررسی کردیم و در نهایت دریافتیم که تجربه قبرس می تواند در این زمینه به ما کمک کند .
وی گفت: در این کشور به هر زوجی که ازدواج می کند ، یک باب خانه اعطا می شود که این موضوع می تواند با ملاحظات اقتصادی کشورمان در ایران نیز اجرا شود .

به گفته وی ، دولت زمین های رایگان زیادی در اختیار دارد که با استفاده از آنها قیمت زمین در این طرح به "صفر" می رسد و فقط هزینه احداث باقی می ماند که آن هم با حذف سود ، بسیار تقلیل می یابد و قیمت تمام شده مسکن "به مراتب" پایین تر از قیمتی می شود که اکنون در بازار شاهدش هستیم ؛ لذا می توان به هر زوج ایرانی تازه ازدواج کرده یک آپارتمان کوچک داد و سندش را به اسم هر دو زد و بهایش را بدون بهره در طول 30 سال از آنها گرفت  و نیز شرط کرد که در صورت طلاق ، این خانه باید به دولت برگردد .

وی درباره عملی بودن این طرح گفت: مشابه چنین طرح هایی در بسیاری از کشورها اجرا می شود ؛ در ایران هم منابع مالی این طرح واقعاً وجود دارد و فقط باید شجاعت و مدیریت به خرج داد و از روزمرگی ها عبور کرد و ما نیز در روزهای آتی ریز برنامه ها و دلایل و مستندات را اعلام خواهیم کرد تا در معرض قضاوت مردم وکارشناسان قرار گیرد .  

وی در پایان از مردم خواست از جریان ها و کاندیداها "برنامه" بخواهند و به "فاقدان برنامه و واجدان شعار" رأی ندهند .

babaktoronto - کانادا - تورنتو
و باز هم کلکی دیگر برای جلب ارای مردم
شنبه 29 دی 1386

nader_shah - ایران - تهران
بدبختی اینه که بقیه رای میدن؛ بدبختیش مال ما میشه!! اسمه برخی جانداران بد در رفته!
شنبه 29 دی 1386

parviz1 - انگلستان - کترینگ
مطرح کردن این طرحها و هزارن طرح خوب دیگر که هنر نیست. یک بچه هم میتواند خوب را از بد تشخیص بدهد.از بچه سوال کنید خانه داشته باشید خوب است یا نداشته باشید و در خیابان و بیابان بدون سر پناه بمانید؟مهم به اجرا در اوردن طرح است و تا زمانیکه ملاها و دزدان چپاوگر و مافیا بازی در ایران هست بر همه روشن است که هیچ گام مثبتی بر نمیدارید چه بسا در این 28 سال در دولتها و مجلسهای گذشته همه نکردید. چون اصلا قرار نیست بجز دروغ و دزدی و چپاولگری اموال کشور کار مثبتی در ایران انجام شود.مردم دیگر رای نمیدهند چون کارنامه 28ساله شما و نمره مردودی بر ان با مهر قرمز بر پیشانیتان زده شده.باعوام فریبی دیگر در هیچ کجای ایران نمیتوانید اعتماد ملت بیدار شده را جلب کنید.
یکشنبه 30 دی 1386

iraneman - ایران - تهران
پرویز عزیز همه سیاستمدارهای ایرانی که آخوند نیستند ، تنها فرق آخوندها با بقیه اینه که با اکثر احکام دینی آشنا هستند . بعضی از این آخوندها هم مانند آدم های عادی تو خالی از آب در میاند . نمی دونم چند ساله که ایران نیستی ولی بدون شعور مردم به این حد رسیده که به کفایت و تدبر نماینده نگاه کنند نه به آخوند یا غیر آخوند بودنش ، البته هنوز معدود افرادی هستند که چنین طرز تفکری دارند مثل مادر بزرگ 80 ساله من ( خدا سایشو از سر من کم نکنه) که بی سواده .
دوشنبه 1 بهمن 1386

parviz1 - انگلستان - کترینگ
ایران من-ایران-تهران.من نمیدونستم مادر بزرگت هم آخوند هست و هم بیسواد .ولی میدونستم آخوند با سواد کم داریم اگر هم داریم گرون خرید داشتن بما نرسیده مثل مال خودت بیسواداشو فقط دیدیم.بجان عزیزت!!
دوشنبه 1 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.