احمدی نژاد: با ظهور امام عصر همه به زندگی پر از عدالت و برابری می رسند

احمدی نژاد: با ظهور امام عصر همه به زندگی پر از عدالت و برابری می رسند

رئیس جمهوردیشب در جمع دانشجویان عزادار درکوی دانشگاه تهران در سخنانی با اشاره به حماسه کربلا گفت: امامان و مصلحین آمدند تا انسان را از نقطه خاکی به افلاک و کمال برسانند و این کاروان در نهایت به دست پرچمدار عاشورا و وارث پیامبران و امامان به سرمنزل مقصود میرسند.

بر اساس این گزارش، رئیس جمهور گفت: با ظهور امام عصر همه به زندگی پر از عدالت و برابری می رسند.

وی تصریح کرد: نمی شود کسی پیرو امام حسین (ع) باشد اما خط امامت را دنبال نکند.

احمدی نژاد گفت: بعضی ها تصورشان این است که وقتی امام غایب است و در نقطه دوری از عالم هستی است، مشغول زندگی خویش و در انتظار عوض شدن شرایط جهان است.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه خیلی ها معتقد به این نگرش هستند، تأکید کرد: برداشت این چنینی مخالف مفهوم امامت است و همه رحمت ها به واسطه حضور امام در عالم جاری است.

احمدی نژاد با اشاره به اینکه امروز امام عصر جهان هستی را مدیریت می کند، تصریح کرد: با مقایسه وضعیت کنونی جهان و سال های گذشته آن، شاهد تغییر اندیشه ها و باورها خواهیم بود و اینکه جهان تحت یک مدیریت دقیق و الهی حرکت می کند.

رئیس جمهور با بیان اینکه ما در خط مقدم درگیری ها و تصمیم گیری های حساس شاهد حمایت های الهی بوده ایم، گفت: در این مسیر به خوبی این مدیریت الهی را دیده و با تمام وجود حس میکنیم.

وی با اشاره به موضوع هسته ای ایران و نیز ماجرای دانشگاه کلمبیا، موفقیت در این عرصه ها را از نمونه های بارز یاری و مدیریت الهی دانست.

احمدی نژاد با اشاره به اینکه بسیاری از کشورها پس از هسته ای شدن آمریکا، برای بدست اوردن این فناوری زیر سلطه و چپاول آمریکا رفته اند، گفت: کشورهایی چون شوروی و انگلیس برای کسب انرژی هسته ای پس از مبارزه سیاسی چندین ساله، قوانین سلطه را پذیرفته و تحت نظام سلطه رفته اند.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه در پنجاه سال اخیر دولت فرانسه نتوانسته است قدمی خارج از دایره سلطه بردارد، گفت: علیرغم این و نیز حمایت فرانسه از تجاوزات و کشتارهای استکبار در کشورهای مظلوم، فرانسوی ها مدعی جمهوریخواهی در جهان هستند.

وی تأکید کرد: کشور ما به لطف رهبری حسینی خویش،‌ در مدت کمتر از دو سال ونیم توانست به فناوری انرژی صلح آمیز هسته ای، دست یابد.

احمدی نژاد تصریح کرد: این ایستادگی مردم در حالی است که همه جهان ایران هسته ای را پذیرفته اند، رئیس جمهور تأکید کرد: هسته ای شدن ما نه تنها بدون دادن امتیاز بود بلکه امتیازاتی را نیز از آنها گرفتیم.

وی گفت: رد پروتکل الحاقی تحت عنوان اجرای داوطلبانه که قرار بود به عنوان قانون در آژانس ثبت شود و در آن بر حضور مأموران آژانس در هر زمان، در هر کیفیت و در هر مکانی تأکید می کرد، از دستاوردهای بزرگ کشورمان است.
احمدی نژاد تصریح کرد: با قبول این پروتکل، آنها به راحتی از فناوری ما مطلع می شدند.

رئیس جمهور با بیان اینکه موضوع دیگری که آنها می خواستند به ایران تحمیل کنند، این بود که در ایران هرگونه اقدامی برای حرکت در مسیر فناوری هسته ای می بایست قبلا به اطلاع قدرتهای غربی برسد گفت: ملت ایران این کار را بدتر از قرارداد ترکمنچای تشخیص داد و آن را رد کرد که این امر بدون یاری و قدرت الهی امکان نداشت.

وی افزود: استکبار جهانی با برگزاری مانورهای نظامی و حملات متعدد سیاسی و تهدیدهای مختلف سعی در مأیوس کردن ما داشت که دست الهی در سخت ترین شرایط راه را برای ما باز کرد.

احمدی نژاد با اشاره به اینکه در سفرهایم به کشورهای خارجی شاهد حمایت ملت ها از ایران هستم، گفت: برخی کشورها هر چند از داشتن رسانه های آزاد بی بهره اند اما پس از مطلع شدن از حضور ما در آنجا، با تجمع وسیع، حمایت های خود را از ملت ایران اعلام می کنند.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری انتخاب، رئیس جمهور به حضورش در دانشگاه کلمبیا اشاره کرد و افزود: آیا این مدیریت الهی نیست که استکبار همه ملت ها را پای رسانه ها کشاند تا ما حرفمان را بزنیم.

وی گفت: جهان شاهد بی ادبی و پرخاشگری حاکمان نظام سلطه و ادب و فرهنگ ایرانی در دانشگاه کلمبیا بود.

احمدی نژاد اضافه کرد: امام عصر امروز جهان را مدیریت می کند اما ما نمی توانیم مستقیماً از حضور ایشان بهره ببریم در حالی که او وجود دارد و انقلاب را جلو خواهد برد.

رئیس جمهور گفت: ما ملتی هستیم که صاحب داریم و مولایمان که پرچمدار یا لثارات الحسین است، با فرهنگ توحیدی خواهد آمد و بشریت را نجات خواهد داد.

رئیس جمهور در پایان سخنرانی خود در میان ازدحام دانشجویان ، ساعتی را به بررسی مشکلات خوابگاه کوی دانشگاه پرداخت.
nader_shah - ایران - تهران
روسای ما همه فن حریفن!! مشکل کم آوردن برای حل کردن! آی ویرا!! نفس کش میخوام.
شنبه 29 دی 1386

babaktoronto - کانادا - تورنتو
پس برای همینه که بیخیال عدالت تو ایران شدی اونو سپردیش که امام زمان بیاد حلش کنه ای کلک
شنبه 29 دی 1386

shant - امریکا - لس انجلس
بابا این مرتیکه یه دیوانه کامله !!!!!!!1
یکشنبه 30 دی 1386

iraneman - ایران - تهران
shant عزیز آیا این درسته به کسی که هدفش به تعالی رسوندن ایران عزیزه ، اینجوری توهین کنیم ، درسته که ایران نیستی ولی حامی ایران باش ، همیشه اگر خواستی کسی را بشناسی به دوست و دشمنش نگاه کن ، مگر جز اینه که تنها دولت ها استعمارگر و دست نشانده مخالف ایرانند و کشورهای استقلال یافته حامی ایران و سیاست های اونند ، بدون فقط یه بار بدنیا میای ، پس سعی کن جزء کسانی باشی که در آینده از اونها بخوبی یاد میشه .
دوشنبه 1 بهمن 1386

babaktoronto - کانادا - تورنتو
ایران من تنها کشورهایی که از ایران بهشون میرسه حامی ایرانند . مگسانند گرد شیرینی
سه‌شنبه 2 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.