عذرخواهی وزیر کشور از مردم شاهرود

عذرخواهی وزیر کشور از مردم شاهرود

وزیر کشور در جمع مردم شاهرود از آنان به دلیل تحمل مشکلات ناشی از قطع گاز تشکر و عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرگزاری «انتخاب» به نقل از فارس، مصطفی پورمحمدی ظهر امروز در جلسه ستاد حوادث غیر مترقبه شهرستان شاهرود که با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور، مدیر طرح های گازرسانی، رئیس ستاد حوادث غیرمترقبه، رئیس جمعیت هلال احمر کشور و شمار زیادی از مسئولان استانی در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، افزود: باید نسبت به تهیه و توزیع سوخت جایگزین در منازل، دستگاه های اجرائی، نانوایی ها و مراکز آموزشی اقدام شود.

وی با اشاره به قطع گاز در برخی استان های کشور در چند روز گذشته گفت: این مسایل باید تجربه‌ای برای مردم و مسئولان باشد که از این پس، پیش بینی را در شرایط سخت بسیار تعیین کننده و مهم بدانند.

وزیر کشور تصریح کرد: هر استان باید متناسب با وضع آب و هوایی خود برنامه پیش بینی حوادث غیرمترقبه را قبل از وقوع بحران تدوین کند و مسئولان و ستادهای اجرایی ملزم به تدوین برنامه‌های جامع هستند.

پورمحمدی با اشاره به مشکلات ناشی از افت و قطع فشار گاز در استان های مختلف کشور اظهار داشت: نباید به یک منبع انرژی اتکا کرد؛ چراکه ممکن است حتی به خاطر بروز مشکل فنی کوچک در منبع تولید، شاهد چنین مشکلاتی باشیم.

وزیر کشور پس از پایان این جلسه با حضور در مسجد جوادالائمه (ع) در جمع مردم این شهرستان حضور یافت و از آنها به علت تحمل مشکلات ناشی از قطع گاز تشکر و عذرخواهی کرد.

در سیزده روز گذشته در پی افت فشار و قطع گاز در شهرستان شاهرود، مشکلات متعددی برای مردم این شهرستان به وجود آمد.

بیشتر نقاط استان سمنان طی روزهای اخیر شاهد بارش برف و باران بود و در این مدت، دمای هوای بیشتر شهرهای این استان کاهش یافت.

ستاد حوادث غیرمترقبه استان سمنان نیز با اشاره به افزایش سرمای هوا و احتمال افت فشار گاز، از مردم این استان خواست تا در مصرف گاز صرفه‌جویی و از مسافرت های غیرضرور خودداری کنند.

Kamran Alizadeh - ایران - یزد
خود سران کشور و خانوادهایشان در گرما و در نعمت بسر میبرند و در این سرما و بی گازی وراجی کرده همه را به صبر تشویق میکنند. با امید به روزیکه ایران از وجود نحستان پاک شود و دیگر هیچ عمامه داری مردم را فریب ندهد.
جمعه 28 دی 1386

helia - ایران - تهران
سلام من نظرم این است که در همه جای دنیا ممکن است این اتفاق بیافتد از گاز و اب و برق وغیره و عذر خواهی مسئولین هم یک موضوع روتین است وباید بکنند و فکر نمیکنم هیچ دولتی خواستار رنج مردم باشد در هر صورت این اتفاقات بازتابهایی هم به سمت دولتها دارد که در انتخاب انها موثر است در هر حالتی به جز صبر و انجام مسایل فنی چاره دیگری نیست انشاالله این گرفتاری بزودی حل شود
جمعه 28 دی 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.