تنها کالایی که کاهش قیمت داشته

تنها کالایی که کاهش قیمت داشته

استاندار مرکزی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گفت: باید فکر و عزم جدی برای مبارزه با مواد مخدر داشت. بخشی از جامعه ما آلوده مواد مخدر است و هر روز، آمارهای وحشتناکی از کشفیات مواد مخدر به گوش می‌رسد که نشان می‌دهد استکبار جهانی برای آلوده کردن کشور اسلامی ما عزم جدی دارد.

به گزارش ایسنا، عبدالله سهرابی با اشاره به انجام تحقیقات کافی برای شناسایی روش‌های نوظهور دشمن در زمینه موادمخدر گفت: دانشگاه‌ها باید کار تحقیقاتی جدی برای شناسایی این روش‌ها انجام دهند.
وی همچنین خاطرنشان کرد: خانواده‌ها مورد تهدید این پدیده شوم هستند و هم‌اکنون مواد مخدر آموزش و پرورش و دانش آموزان را تهدید می‌کند.

رئیس شورای هماهنگی مبازره با مواد مخدر استان مرکزی تصریح کرد: معتاد را باید به آغوش جامعه بازگرداند و آموزش‌های لازم را به او داد. باید برای معتادان تعاونی تأسیس و موضوع اشتغال آنها حل و فصل شود.

سهرابی گفت: مواد مخدر پس از انقلاب، تنها جنسی است که قیمت آن با کاهش روبه‌رو شده و همین، نشان می‌دهد که شبکه گسترده‌ای پشت این پدیده شوم نهفته است.

babaktoronto - کانادا - تورنتو
حساب 2و 2 تا 4تاست اینکه کاری نداره . ادم معتاد اهل انقلاب کردن نیست . حالا پیدا کنید پرتقال فروش را.
چهار‌شنبه 26 دی 1386

vira - ایران - تهران
ای بابا ! خوبه تو همین سایت داستان زندگی اشرف رو زده - بابک جان وقتی خواهر شاه مملکت و دختر شاه قبلی ! عضو مافیای بین المللی مواد مخدر باشه اونوقت پرتقال فروش زمان شاه کی بوده ؟
پنج‌شنبه 27 دی 1386

Azi joon - ایران - مشهد
خوبه...امیدوار شدیم! حالا هی بگین گرونیه. اینم جنس ارزون!!!!!!!!
پنج‌شنبه 27 دی 1386

آویه ر - استرالیا - سیدنی
باز هم رد پای استکبار جهانی در جهت به فساد کشاندن جامعه ایران پیدا شد!!!!!
و این مسئولین نظام همچنان سخت در تلاش برای انتقال افکار پارانویایی خود به مردمند.
پنج‌شنبه 27 دی 1386

parviz1 - انگلستان - کترینگ
هر روز چندین تن مواد مخدر در سراسر ایران توضیح میکنند .قند و شکر و ارزاق عمومی در بسیاری از جاهای کشور یا دهستان های دور افتاده بسختی تهیه میشود اما در همان ده انواع افیون و یا هر مواد مخدر دیگر براحتی در دسترس است چه تشکیلات مافیائی میتواند تمام کشور را تغذیه کند بجز خود دولت؟علاوه بر اینکه اعتیاد جلو حرکت و اعتراضات ملت را میگیرد در ضمن کاسبی خوبی هم برای ملایان است !!!!
پنج‌شنبه 27 دی 1386

arashk_fara - انگلیس - لندن
تنها تفریح فرح بخش و ارزان و قابل رسترس همه
پنج‌شنبه 27 دی 1386

پسر مهربان - ایران - قایم شهر
من هم فکر میکنم که در این خصوص دولت مقصر است .وقتی برای امنیت اجتماعی اینقدر تلاش میکنند!!!!! چرا برای ریشه کنی مواد مخدر برنامه ای ندارند . شاید در این قضیه اقا زادهای دست اندر کار است .
پنج‌شنبه 27 دی 1386

vira - ایران - تهران
سیدنی جان مگه نمیدونی افغانستان بزرگترین تولید کننده مواد مخدر در جهانه ؟ مگه نمیدونی کنترل افغانستان و از جمله کشتزارهای زیباش زیر نظر نیروهای امریکاییه ؟ مگه نمیدونی مهمترین مسیر ترانزیت مواد مخدر از افغانستان به اروپا ایرانه ؟ مگه نمیدونی . . . . . . - پرویز جان 1 ! مثل اینکه ایندفعه به جای فیلم های بزن بکش فیلمای مافیایی دیدی - این چیزایی که گفتی مال پدر خوانده نبود ؟
پنج‌شنبه 27 دی 1386

farshidkhan - ایران - بوشهر
زمان انتلاب جوانان ما رو به چوب میبستند و زمانی که میخواستند انها رو تیر باران کنند حاضر نمیشد اعتراف کند و از شعار خودش کوتاه نمی امد و حالا به مدد مواد مخدر جمهوری اسلامی کافیه یه کشیده بهشون بزنی تا اصل نصب همه رو لو میدن افرین به سیاست مدارن نظام اسلامی
پنج‌شنبه 27 دی 1386

آویه ر - استرالیا - سیدنی
ویرا جان حالا بماند که کشتزارهای زیبای خشخاش در افغانستان تحت کنترل کیه. ما که ازشون دفاع نکردیم ولی کنترل مرزهای ایران که دیگه دست استکبار نیست بلکه دست نظام قدرتمند شماست! هرچند براحتی قابل کنترل است ولی بدلیل وجود فساد افسار گسیخته ای که در نیروی انتظامی از رده های پایین تا بالا وجود دارد پس از کشف مواد مخدر درصد بالایی از آن دو باره توزیع و بفروش می رسد. من دوره خدمت سربازی را در مرز شرقی کشور خودم ار نزدیک شاهد این فساد بودم.
پنج‌شنبه 27 دی 1386

koohjar - هلند - آمستردام
ویرا جان...صد رحمت به شاه و اشرف خائن!!!!!!...فحشاه و اعتیاد در رژیم اسلامی صدها بار زیادتر از زمان شاه است.حداقل ان زمان دانشجو بخاطر فقر تن فروشی نمی کرد.برو افتخار کن به رژیم اسلامی ات....خیانتی که رژیم به اسلام می کند شاه نکرد و قدرت معنوی اسلام ان زمان خیلی زیادتر از الان بود.
پنج‌شنبه 27 دی 1386

vira - ایران - تهران
سیدنی با مطلبت موافقم . حرف حق رو باید پذیرفت . البته نمیشه گفت درصد بالایی از اون دوباره توزیع میشه ولی به هر حال بخشی از اون دوباره به چرخه توزیع برمیگرده . - امستردام دوست عزیز من نگران اسلام نیستم و این نکته رو واگذار میکنم به هم وطنان عزیز با ایمان - چرا که اسلام مثل بقیه ادیان یک باور قلبیست که در دلها زنده است و خاک یا سرزمین نیست که نیاز به حمایت و مرز کشی داشته باشه و تا وقتی انسان روی کره خاکی هست معنویت هم در وجودش هست و این در عین حال یک امر شخصیه - مثلا من هیچوقت نمیتونم ادعا کنم که میخوام از دین (یا بی دینی ) شما حمایت کنم چون اصولا اختیار قلب شما از دست من خارجه ! - دین و ایمان هر کس در قلبشه و با نظام حاکم هم دچار تغییر نمیشه .
پنج‌شنبه 27 دی 1386

بابک - المان - مونیخ
علت رژیم تهوع اور جنهوری اسلامی می باشد
جمعه 28 دی 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.