خداحافظی مصباح یزدی

خداحافظی مصباح یزدی

حجت الاسلام مصباح یزدی، رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی به دلیل عارضه میگرن قصد دارند از ریاست این موسسه کناره گیری کنند.

به گزارش  خبرگزاری انتخاب و به نقل از الف ،  مصباح یزدی  سالهاست از سردردهای میگرنی رنج می برند و سه سال پیش نیز قصد داشتند از ریاست موسسه امام خمینی کناره گیری کنند.

 مصباح یزدی به دلیل شدت گرفتن بیماری‏شان نتوانستند در سفر اخیر رهبر انقلاب به یزد ایشان را همراهی کنند.

تا تعیین رئیس جدید این موسسه، حجه الاسلام رجبی مدیریت و هدایت آنرا به عهده خواهند گرفت.

پیشینه موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) به سال 1353 باز می گردد که در آن سال ها با نام موسسه در راه حق به ارایه خدمات آموزشی و فرهنگی به جوانان می پرداخت و سعی می کرد درباره انحرافات مارکسیسم و شبهه های تفکرات الحادی روشنگری کند.

فعالیت موسسه در راه حق با توصیه و حمایت امام خمینی (ره) بصورت آموزش طلاب جوان در رشته های علوم انسانی ادامه یافت تا اینکه بعد از رحلت امام خمینی با حمایت رهبر انقلاب، موسسه در راه حق به موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) تبدیل و فعالیت خود را به 12 رشته علوم انسانی و جذب دانشجو در سه مقطع کارشناسی، ارشد و دکتری گسترش داد متاسفانه این موسسه نتوانسته است به دلیل فعالیت های سیاسی مدیران  افراطی  اش خدمات در خور علمی و تبلیغی شایسته ای داشته باشد و به رغم افزایش بودجه آن به سه برابر قبلی با ظهور دولت نهم هنوز درجا می زند.

هم اکنون در موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی بیش از 800 دانش پژوه مشغول به تحصیل هستند.

nafas - ایران - ارومیه
کاش این موسسه مانند مرکز جهانی علوم اسلامی قم موثرتر در عرصه علوم دینی فعالیت میکرد.از خدا سلامتی این نظریه پرداز بزرگ و موثر انقلابی رو خواستارم.
چهار‌شنبه 26 دی 1386

پارسه - اتریش - اتریش
ان شا الله که خیر است ولی به تعداد فارغ التحصیلان قبلی و حال این موسسه که نگاه کنید می فهمید که حالا دیگه خوشحالی خیلی فایده ندارد . آقا تکثیر شده اند
چهار‌شنبه 26 دی 1386

farman666 - ایران - تهران
بلاخره این همه دستور جنایت و آدمکشی سردرد هم می آورد ... خداوند جای حق نشسته است ... اکثر جنایتکاران دنیا در اواخر عمر دچار چنین دردهایی مانند سردرد ُ دیوانگی- مالیخولیا و ... می شوند ... امیدوارم زودتر تقاص جنایتهایش را پس بدهد
چهار‌شنبه 26 دی 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.