معرفی دبیرستان سعادت بوشهر به عنوان مدرسه ماندگار ایران

معرفی دبیرستان سعادت بوشهر به عنوان مدرسه ماندگار ایران

رییس سازمان آموزش وپرورش استان بوشهر گفت: شورای عالی آموزش و پرورش کشور درنشست اخیر خود دبیرستان سعادت بوشهر را به عنوان مدرسه ماندگار معرفی کرد.

محمد عباسی شنبه درنشست با روسای آموزش وپرورش شهرستان‌ها ومناطق استان بوشهر افزود: این اقدام با توجه به نقش این دبیرستان در تعلیم و تربیت و رشد فرهنگی جامعه صورت گرفته است.

وی اضافه‌کرد: با معرفی‌شدن دبیرستان سعادت بوشهر به عنوان مدرسه ماندگار از این پس این مدرسه بصورت هیات امنایی اداره می‌شود.

مدرسه سعادت درسال‪ ۱۲۷۸‬شمسی تاسیس شده و بیش از ۱۰۸ ‬سال قدمت دارد که بعدازمدرسه دارالفنون تهران از جمله قدیمی‌ترین مدرسه‌های ایجاد شده به سبک جدید در ایران محسوب می‌شود.

عباسی دربخش دیگری ازسخنان خود نیز بدون‌اشاره به‌میزان مطالبات فرهنگیان استان بوشهر افزود: بزودی مطالبات فرهنگیان این استان پرداخت خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به تجهیز مراکز فنی و حرفه‌ای و هنرستان کشاورزی در استان بوشهر گفت:باتوجه‌به اینکه این دو مرکز آموزشی نقش ویژه‌ای در افزایش مهارت‌های دانش آموزان دارند لازم‌است امکانات و تجهیزات لازم در این مراکز آموزشی فراهم شود.

رضایی گفت: برای اجرای این طرح ‪۳۵۰‬میلیون ریال از محل اعتبارات سفر اول رییس جمهوری در سال ‪ ۸۴‬ به استان بوشهر تامین شده‌است.

وی گفت: در صورت موفقیت این طرح، در دیگر مناطق آموزش و پرورش استان بوشهر نیز اجرا خواهد شد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.