انتقام گیری خودسرانه این بار توسط پدر آمریکایی

انتقام گیری خودسرانه این بار توسط پدر آمریکایی

در حادثه ای نادر در آمریکا یک پدر 32 ساله به تلافی تجاوز پسرخوانده خود به دخترش وی را مورد تعرض قرار داد.


به گزارش  آسوشیتدپرس، پلیس منطقه ورت ورث در تگزاس اعلام کرد: "این مرد 32 ساله روز جمعه خود را به مسوولان معرفی کرد و یک روز پس از آن با قرار وثیقه 17 هزار و 500 دلار آزاد شد."

این پدر آمریکایی متهم است که برای انتقام گیری از پسرخوانده خود که به دختر 8 ساله اش تعرض کرده، این پسر 18 ساله را به طرز وحشیانه ای مورد تجاوز قرار داده است.

پسر خوانده این مرد روز دوم ژانویه به اتهام تجاوز جنسی به خواهر ناتنی خود دستگیر شد و تحقیقات بعدی در بیمارستان اثبات کرد که این دختر مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفته است.

پدر 32 ساله پس از بازداشت این پسر با قرار وثیقه وی را آزاد کرد اما به جای آنکه این پسر را به خانه بازگرداند او را به یک خانه متروکه در فورت ورث برد، وی را با توپ بیسبال مورد ضرب و جرح قرار داد و با یک شیئ فلزی مورد تجاوز قرار داد.

پس از این حادثه پسرخوانده با نیروهای پلیس تماس گرفت و آنها را در جریان حادثه قرار داد.

"چری جانسون"، سرپرست واحد جرایم جنسی در فورت ورث گفت: "افراد باید به سیستم قضایی اجازه دهند تا کار خود را انجام دهد و خودسرانه اقدام به اجرای قانون نکنند."

وی افزود: "این یک مورد بسیار منحصر به فرد است. با این حال ما دارای یک سیستم قضایی هستیم و هیچ کسی نمی تواند قانون را در دست های خود بگیرد."

براساس این گزارش هویت پدر و پسر خوانده وی به دلیل حفظ هویت دختر خانواده تاکنون فاش نشده است.
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.