قتل فجیع دختر دانشجو در ساختمان نیمه کاره

قتل فجیع دختر دانشجو در ساختمان نیمه کاره

چهار مرد افغان که با همدستى یک مرد میانسال، دختر جوانى را به ساختمانى نیمه کاره کشانده و وى را به قتل رسانده اند با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهى تهران شناسایى و دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ما، ۷ دى زن و مرد میانسالى با مراجعه به کلانترى ۱۲۰ سید خندان اعلام کردند دختر ۲۵ ساله شان به طرز مرموزى ناپذید شده است.
مادر «تینا» به پلیس گفت: دخترم دانشجوى فوق لیسانس است و اغلب روز ها با خودروى پژو ۲۰۶ خود براى انجام کارهاى روزانه یا رفتن به دانشگاه از خانه خارج مى شد. امروز هم مثل بقیه روزها صبح از خانه بیرون رفت اما دیگر هیچ خبرى از او نشد. به تلفن همراهش زنگ زدم اما جواب نداد خیلى نگران شدم به همین خاطر تصمیم گرفتم با مراجعه به کلانترى از پلیس براى یافتن او کمک بخواهم.پس از تشکیل پرونده نخستین اقدام هاى پلیسى براى کشف سرنخى از سرنوشت دختر گمشده آغاز شد.
بررسى ها نشان داد که تینا با مرد میانسالى به نام ناصر آشنا بوده و با هم رابطه کارى داشته اند.بنابراین بلافاصله ناصر از سوى پلیس شناسایى و به اداره آگاهى تهران منتقل شد. وى ابتدا منکر هرگونه اطلاعى از سرنوشت «تینا» شد و ادعا کرد چند روزى است از او خبر ندارد.در حالى که ناصر در بازجویى هاى پلیسى همچنان منکر اطلاع از سرنوشت دختر جوان بود، کارآگاهان با به دست آوردن مدارک و مستنداتى از خانه ناصر پى بردند که وى آخرین کسى بوده که قبل از ناپدید شدن تینا با او ارتباط تلفنى داشته است.بدین ترتیب کارآگاهان به بازجویى هاى فنى و علمى از ناصر ادامه دادند تا این که سرانجام موفق شدند این راز را فاش کنند.ناصر در اعترافاتش گفت: مدتى قبل با «تینا» آشنا شدم. پس از گذشت چند ماه وقتى اعتمادش به من کاملاً جلب شد یک روز او را به بهانه اى به خانه اى که محل زندگى چند مرد افغانى بود کشانده و او را به چهار مرد افغانى فروختم. بعد هم خودم با سرعت از آن جا دور شدم. اما دیگر هیچ اطلاعى از سرنوشت دختر جوان ندارم.با توجه به اظهارات مرد شیطان صفت، بلافاصله خانه مورد نظر شناسایى شد. کارآگاهان پس از مراجعه به محل مورد نظر، خودروى ۲۰۶ دختر جوان را جلوى ساختمان مشاهده کردند. مأموران بلافاصله چهار مرد افغان که در آنجا زندگى مى کردند را دستگیر کرده و به اداره ۱۱ پلیس آگاهى انتقال دادند. متهمان سرانجام در بازجویى هاى پلیسى اعتراف کردند که از قبل با ناصر آشنایى داشتند. او نیز در ازاى دریافت پول چند زن و دختر را به آنها معرفى کرده بود. روز حادثه نیز تینا را به خانه ما آورد. متهمان افغانى در ادامه اعترافاتشان پرده از راز جنایتى هولناک برداشتند. آنها گفتند: روز حادثه تینا با ایجاد سر و صدا و ناسزاگویى مى خواست پلیس را به محل بکشاند که او را به قتل رساندیم.بعد هم جسدش را داخل گونى انداخته و شبانه آن را داخل یکى از سطلهاى زباله کنار خیابان رها کردیم.با اعتراف هاى تکان دهنده چهار مرد افغان، کارآگاهان براى یافتن جسد دختر جوان به محل دفن زباله ها در کهریزک رفتند اما جست وجو ها بى نتیجه ماند.در حال حاضر نیز پرونده پنج مرد جنایتکار براى تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهى تهران قرار گرفته و تلاش براى کشف جسد همچنان ادامه دارد.

k.h.s - انگلیس - لندن
با تشکر لطفا هر روز این خبرهای بد را بدهید تا شاید بعضی ها از دردهای هم وطنانشان اگاه شوند الان حدود 60 درصد خبرهای ایران همین خبرهای بد از فساد قتل فقر دزدی و.... را تشکیل می دهد .واقعیت ها را اگر چه تلخ باید شنید.
یکشنبه 23 دی 1386

درفش - امارات - دبی
جناب NAFAS از ارومیه و دیگر دوستان اطلاعاتی چرا در این جاها پیداتون نمیشه
دوشنبه 24 دی 1386

botparast - ایتالیا - میلان

خود کرده را تدبیر نیست........
دوشنبه 24 دی 1386

emshab - ایران - تهران
می خواهم به این 3 عزیز ازانگلستان و آلمان و ایتالیا بگم من منکر این حوادث تلخ نیستم اما این جنایاتی که در ایران رخ داده اغلب توسط افغانی ها است هم چنین این حوادث در کشورهای اروپایی موج میزند چرا ما همیشه میخواهیم شرایط اروپا را مطلوب جلوه دهیم؟
دوشنبه 24 دی 1386

niazkh - اسپانیا - بارسلون
تمام این افغانیهای کثیف رو باید از ایران بیرون کنند. بعضی ایرانیها هم که روی همه رو سفید کردن
سه‌شنبه 25 دی 1386

گنجشک - ایران - تهران
اگه دوباره به دروغ نگویند این 4 مرد افغانی نبودند و مال خراسان شمالی بودند .

مثل اینکه باید خدا یک بار این بلا رو سر خانواده از ما بهتران بیاره تا کمی مردم رو درک کنند.
واقعا تاسف بار
سه‌شنبه 25 دی 1386

kayvankoohi - ایران - کرج
اینهایی که به اطلاع ما میرسه تنها بخشی از اتفاقها و حوادث جامعه ماست و خیلی چیزهای دیگه هست که اجازه نمیدن مردم ازاونا اطلاع پیدا کنند .راستی عزیز ((امشب)) از تهران ایران با کشورهای اروپایی که هیچی ‌‌
با این دوبی هم از لحاظ امنیت قابل مقایسه نیست.تا نبینی باور نمیکنی.
سه‌شنبه 25 دی 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.