حسنی: قطع گاز بلاست،آمریکا بلاست،سرما بلاست،بدحجابی بلاست

حسنی: قطع گاز بلاست،آمریکا بلاست،سرما بلاست،بدحجابی بلاست ،توبه کنید

حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا حسنی گفت: قطع شدن گاز بلاست ، آمریکا بلاست ، سرما بلاست ، غیبت امام زمان (عج)  بلاست ، بدحجابی بلاست ، ترک نماز های جماعت بلاست و نپرداختن زکات و خمس بلاست و باید گفت که  همه بلاهای فوق  معلول گناهانمان هستند.
به گزارش خبرنگار سرویس دین و اندیشه خبرگزاری انتخاب از ارومیه  حجت الاسلام و المسلمین حسنی در خطبه های  این هفته نماز جمعه  ارومیه با اشاره به  قطعی گاز در کشور گفت: سرما در شدت اوج خود می باشد و گاز هم قطع شده است آیا وقت آن نرسیده است که به خود بیاییم و از گناهانمان توبه کنیم . باید بدانیم که این گناهانمان بین ما و خدا و بین ما و امام زمانمان فاصله انداخته و حایل گردیده اند.


حجت الاسلام و المسلمین حسنی با اشاره  به علت بروز بلاهایی که گریبانگیر مردم جامعه گردیده است، اظهار داشت: قطع شدن گاز بلاست ، آمریکا بلاست ، سرما بلاست ، غیبت امام زمان (عج)  بلاست ، بدحجابی بلاست ، ترک نماز های جماعت بلاست و نپرداختن زکات و خمس بلاست و باید گفت که  همه بلاهای فوق  معلول گناهانمان هستند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت پرداخت زکات و خمس  اظهار داشت : روزی رسول اکرم(ص) وقتی وارد مسجد شدند پنج نفر را  مخاطب قرار داده و خواستند تا از مسجد بیرون روند چرا که زکات نداده بودند لذا با توجه با این روایت کسی که زکات نداده است حق ندارد در نماز جمعه و مسجد حضور یابد.

babaktoronto - کانادا - تورنتو
اخوند از همه مصیبت تره مخصوصا اگر ملاحسنی باشه
یکشنبه 23 دی 1386

k.h.s - انگلیس - لندن
وجود ایشان هم بلایی است که عامل تمام بلا هاست.
یکشنبه 23 دی 1386

zeinabe - ایران - قم
بابک خان جاب عالی که خوندن قران رو شستشو مغزی می دونی اما خبر نداری این شتشو اگه توی این دنیا اتفاق نیفته اون دنیا حسابی شستشوت می دن بایدم به آیت الله ها که مرگ هر کدومشون فاجعه ای برای امتشونه مصیبت بگی اگه اینجوری نبودی که نمی شد بهت گفت طرفدار پهلوی.خیال می کنی چی شد انقلاب شد فقط واسه ظلمای شاه. نه آقای محترم وقتی خون مردم به جوش اومد که دیدن شاه مثلاشیعه کشورشون با کارتر عزیز جام شراب میل می کنند و مستانه هر قلطی می کنن .
درگذشت آیت الله بزرگ مجتهدی رو واقعا تسلیت عرض می کنم.
دوشنبه 24 دی 1386

fozi - ایران - یران
تو خودت بلایی!!!!
دوشنبه 24 دی 1386

redpen60 - ایران - تهران
همه چی تو این دنیا بلاست بغیر از آخوند بغیر از ولی فقیه بغیر از ملا که از نعمات الهی هستند
دوشنبه 24 دی 1386

آویه ر - استرالیا - سیدنی
این همه مقدمه چینی واسه همین مطلب آخر بود. مردم چرا پول ما آخونها را نمی دهید این همه برایتان حرفهای خوب خوب می زنیم.
دوشنبه 24 دی 1386

mah1 - ایران - تهران
حسنی هم شیطون بلاست.:)
دوشنبه 24 دی 1386

ebi60 - اطریش - وین
حس... بلاست خم..... بلاست خام.... بلاست
بلالی بلاست خلاصه همه بلا هستند
دوشنبه 24 دی 1386

behnam-behnam - ایران - تهران
با شناختی که من حقیر از رسول دارم هیچ وفت چنین کاری رو نمیکرده. اون کسی بوده که برای امتش گریه میکرده. اون وقت میاد آبروی کسی رو اینطوری بریزه!!!!
به نظرم آقای حسنی تو بلا هستی برای امت که حدیث میسازی
دوشنبه 24 دی 1386

بابک - ایران - سبزوار
حسنی بیسواد بلا بود وقتی اسم حسنی را می بینم بیاد ملا نصرالدین می افتم
دوشنبه 24 دی 1386

nafas - ایران - ارومیه
اوه اوه چه خبره اینجا!!!!!!
چی شد باز یه مطلبی از حسنی گذاشتند و بعضی فرصت طلبا و نق نقو ها دوباره اومدن وسط.چرا من کامنتاتون رو جاهای دیگه نمی بینم تا یکی یه جمله غیر منطقی میگه زود یه عده زنبور میریزن بیرون تا به خیال خودشون حرف های یه نفر رو به حساب یه ملت و یه عده مردم دینی بزارن.یه سوال: از صحبت های امثال پناهیان اینجاها نمیزارن.(ای بابا چی دارم میگم اونو بزارن که کاسبی یه عده از رونق میافته که از اونور دنیا یهو سر و کله اشون پیدا شه و حرفای قشنگ قشنگ بزنن)
همه از پایین بودن سطح سواد علمی و فقهی ایشون مطلع هستند و نیازی به یاد آوری بقیه نیست.اگه سوادش پایین نبود که برا انتخابات خبرگان رد صلاحیتش نمیکردند.صد بار گفتم اینجا بیاین منطقی باشیم و فرصت طلبی های بی مورد رو بزاریم کنار.هفته ای یه بار دو سه روز بعد نماز جمعه حرفای ایشون اینجا گذاشته میشه.دیگه با معرفتا ضعیف رو که هی نمی کوبند.وجود ایشون برا شهر ما نعمته بخاطر اینکه یه گروه هایی از ترس ایشون سالهاست که دور ارومیه رو خط کشیدن خودشون میدونن کیا رو میگم.زکات مال آخوند نیست عزیزم زکات و جاهای صرف اون تو قران اومده میتونین مطالعه بفرمایین.محض اطلاع ایشون این سنت حسنه رو اینجا دوباره زنده کردند که ابتدا زکات مزرعه گندم خودشون رو همه ساله می پردازن.خدایی هم اون بالا هست انتقاد به جای خود اما هر چیزی رو به هم ربط دادن کامل بی انصافی و ناجوانمردیه
دوشنبه 24 دی 1386

alihelali - برزیل - برازیلیا
واقعا برای اونایی که گول چهار تا مثل خودشونو خوردن متاسفم.منظورم اون عده ای هست که اینجور افکار را درباره ی روحانیت دارند.آنها باید بدونند که خودشون بلای جمهوری اسلامییند.
دوشنبه 24 دی 1386

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
خواهرم عزیزم زینب جان من حس وظیفه شناسی شما را در به انجام رساندن وظیفه خطیر امر به معروف و نهی از منکر؛ از صمیم قلب تحسین کرده بلکه می ستایم؛ اما تصور نمی کنید که اگر وقت شریف خود را صرف بیداری؛ روشنگری و آگاه سازی جوانان ایرانی در بطن جامعه که مسلما نیاز بیشتری به افکار سازنده شما دارند؛ صرف کنید؛ بهتر از تلاش برای اصلاح یک مشت ایرانی خارج نشین نا آگاه می باشد؟
دوشنبه 24 دی 1386

aynaza - ایران - تبریز
حسنی جون منو یادت رفت بگی . آخه مامانم به من میگه آیناز تو هم خیلی بلایی.
دوشنبه 24 دی 1386

she_rou - ایران - اصفهان
خانم زینب من کاری با شاه ندارم چون اون زمان نبودم اما الان که می بینم واقعا تاسف می خورم از نظامی که کارش فقط پرورش افرادکوتاه فکر و متحجراست.در ضمن غلط واینطوری می نویسن
دوشنبه 24 دی 1386

elen - المان - کارالسروهه
بانظر اقای علیرضا سوییس کاملا موافقم . خانم زینب شما در جامعه بیشتر مورد نیاز هستید تا اینجا . تازه اینجا مشکل شرعی داره چون اقایان و خامها مشترکا اینجا نظر میدهند و به اصطلاح مختلط است
دوشنبه 24 دی 1386

armanjoon - آمریکا - مدیسن
آقا یان و خانوم ها
ملا حسنی رو ول کنید و زینب خانوم و بگیرید.
سه‌شنبه 25 دی 1386

homan joon - ایران - کرج
احمقیت تا چه سطحی !!!!!
اینا خیال میکنند عقل و فکر همه مردم ( البته بعضیا نه ) ماله 2000 سال پیشه که اینجوری حرف می زنند.
آدم یاد حرفهای مربی کودک که به بچه کوچولوها توی کودکستان میگه میفته.
سه‌شنبه 25 دی 1386

ebi60 - اطریش - وین
زینب جون توهم خیلی بلای ها مگر تو انجا بودی دیدی شاه چی خورد ولی اینها دارند حق تو ونوادگان تو را میخورند ولی تو هنوز خوابی باش تا صبح دولتت بدمد راستی حضرت محمد گفته المک یبغی بقیه را خودت میدانی
سه‌شنبه 25 دی 1386

گنجشک - ایران - تهران
بلا بلا
یار سبزه بلا
شیطون سبزه بلا
ولی خدایی حرفش درسته ولی طرز صحبت کردنشون بلا است
خمس - زکات- نماز جماعت . و ... بهمون توصیه شده توسط بزرگان و امامان ما اما اینقدر اذیت می کنند و پافشاری که از طرد می شیم
سه‌شنبه 25 دی 1386

Web_Garde_Aashegh - ایران عزیز - کرج
دوستان نمیخوام به اعتقادات کسی توهین کنم ولی میخوام بدونم نظر شما در این باره چیه.
خیلی دوست دارم بدونم که اسلام تا حالا برای ما چکار کرده که این همه سنگش رو به سینه میزنیم.
که یه آدمی مثل حسنی بیاد و ما رو تا این حد در خوشبینانه ترین حالت ساده فرض کنه که این جفنگیات رو به خورد ما بده .
ممنون میشم اگه منطقی جواب بدین.
سه‌شنبه 25 دی 1386

کامران62 - آمریکا - لس انجلس
ملا ،بلا بخوری که خودت بلایی......
چهار‌شنبه 26 دی 1386

arashk_fara - انگلیس - لندن
حسی که شاهکار قرن هست دست مستر بین رو از پشت بسته
پنج‌شنبه 27 دی 1386

helia - ایران - تهران
سلام شکر خدای را عز و جل که بلاهایی مثل ما ملت ایران را بر سر یه عده فراری کافر دربدر که دنبال یه حرفی چیزی میگردن که عقده هایشان را خالی کنند نازل کرد شما که کاری ازتان ساخته نیست فعلا این بلاها را داشته باشید تا بعد بلاهای جدیدتری هم داریم . وب گرد عاشق تو هم که شیرین میزنی عاقبت خوبی برایت نمیبینم
پنج‌شنبه 27 دی 1386

Web_Garde_Aashegh - ایران عزیز - کرج
بله
عاقبت خوبش رو داریم در منطق شما که کارت همه جا شده بی احترامی به دیگران و نظرات اونها میبینیم.قصد من بی احترامی نبود و سوالی رو پرسیدم که خیلی دوست داشتم جوابش رو بدونم و شما هم جوابش رو به من دادی . الان هم فهمیدم که اسلام برای شما چه عوایدی داشته.
بعدش هم برای من مهم نیست که تویی که در روز روشن دنبال فانوس میگردی برام عاقبت خوبی میبینی یا نه. به احتمال زیاد مشکل شخصیتی داری که نمیدونی باید چه حرفی رو کجا زد و با مردم چطور برخورد کرد.
جمعه 28 دی 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.