درگوشی ورزشی - شانس بالای قلعه نویی برای مربیگری تیم ملی

درگوشی ورزشی - شانس بالای قلعه نویی برای مربیگری تیم ملی

  • در پی انتخاب علی کفاشیان به ریاست فدراسیون فوتبال ایران، اکثر روزنامه های ورزشی ایران شانس امیر قلعه نویی را برای سرمربیگری تیم ملی فوتبال این کشور بسیار زیاد دانسته اند. روزنامه خبرورزشی در این باره نوشت از بازیکنان ایرانی شاغل در لیگ های خارجی درباره بازگشت قلعه نویی به تیم ملی نظر سنجی شده است و وحید هاشمیان مخالف بوده، اما علی کریمی و مهدی مهدوی کیا نظر مخالف نداشته اند.

  • به نوشته روزنامه گل، افشین قطبی، سرمربی پرسپولیس، تصمیم گرفته شیث رضایی، حسن رودباریان، علیرضا نیکبخت واحدی، محمد رضا مامانی و عیاس آقایی را در فهرست فروش پرسپولیس قراردهد. این روزنامه همچنین از پیوستن ایمان مبعلی، حسین کعبی و یک بازیکن کروات به پرسپولیس خبر داده است.

  • به گزارش ایسنا در جریان مسابقه های وزنه برداری قهرمانی ایران در اراک که با حضور نمایندگان ستاد ملی مبارزه با دوپینگ همراه شده بود، تعدادی از وزنه بردارانی که قرار بود در این رقابت ها شرکت کنند، به دلایل مختلف انصراف دادند و این شائبه به وجود آمده که این وزنه برداران به دلیل فرار از آزمایش دادن در مسابقات شرکت نکرده اند.

  • زین الدین زیدان، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال فرانسه، در گفتگو با روزنامه اکیپ فرانسه عنوان کرد در آینده ای نزدیک به دنیای فوتبال باز می گردد، اما مشخص نیست در چه نقشی فعالیت کند. او گفت تصمیم نگرفته مربیگری کند یا رو به مدیریت ورزشی بیاورد.

  • روزنامه ایران ورزشی از احتمال حضور على رغبتى، سخنگوى کمیته انتقالى فدراسیون فوتبال ایران، به عنوان دبیر جدید فدراسیون خبر داد. همچنین احتمال کنارگذاشتن حسن غفاری، رئیس کمیته بین الملل فدراسیون فوتبال نیز وجود دارد.

  • بنا بر اعلام فدراسیون فوتبال اوکراین، آلکسی میخاییلی چنکو جانشین اولگ بلوخین سرمربی پیشین تیم ملی اوکراین شد. میخاییلی چنکو پیش از این سرمربی تیم زیر 21 ساله های اوکراین بود.
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.