زیدان: به دنیای فوتبال باز می گردم

زیدان: به دنیای فوتبال باز می گردم

کاپیتان سابق تیم ملی فرانسه گفت: در آینده ای نزدیک به دنیای فوتبال باز می گردم؛‌ اما مشخص نیست در چه نقشی فعالیت کنم.
  
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از نشریه ورزشی "اکیپ "‌فرانسه، زین الدین زیدان اظهار داشت: بسیار مایلم به فوتبال بازگردم؛ اما هنوز تصمیم نگرفته ام به مربیگری روی بیاورم یا مدیریت ورزشی کنم.

وی با ابراز دلتنگی برای بازگشت به میادین فوتبال ادامه داد: وقتی پس از سال ها بازیگری از عرصه فوتبال کنار می روید، از استراحت کردن و بودن بیشتر در کنار خانواده خوشحال می شوید؛ اما مدتی بعد احساس می کنید چیزی را گم کرده اید.

ستاره 35 ساله فرانسوی که بعد از بازی در بازی نهایی جام جهانی 2006 آلمان و درگیری با مارکو ماتراتزی از دنیای فوتبال کنار رفت و حتی در مقابل پیشنهادات تیم های اروپایی و آمریکایی برای همکاری پاسخ منفی داد،‌ تصریح کرد: می خواستم به نحوی دیگر با دنیای فوتبال خداحافظی کنم؛ اما متاسفانه آن اتفاق ناگوار روی داد و تلخ و ناگوار با فوتبال وداع کردم. از آن ماجرا ماه ها گذشته؛ اما تا پایان عمر همراهم خواهد بود.

زیدان در سن 34 سالگی پس از بازی در تیم های باشگاهی کن و بوردو فرانسه، ‌یوونتوس تورین ایتالیا و رئال مادرید اسپانیا و همچنین انجام 108 بازی ملی همراه با کارنامه 31 گل زده ملی به فعالیت خویش در عرصه فوتبال خاتمه داد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.