تیم ملی فوتبال ایران برابر قطر متوقف شد

تیم ملی فوتبال ایران برابر قطر متوقف شد

 تیم فوتبال کشورمان در دیداری تدارکاتی برابر تیم فوتبال قطر به نتیجه مساوی رضایت داد. 

به گزارش خبرنگارمهر، در این دیدار که امشب در ورزشگاه السد قطر برگزار شد، تیم فوتبال کشورمان برابر میزبان خود به تساوی بدون گل رضایت داد.

برپایه این گزارش، در ابتدای این دیدار تیم ملی کشورمان با ترکیب مهدی واعظی، هادی عقیلی، سید جلال حسینی، حسین کعبی، علیرضا واحدی نیکبخت، علی کریمی، مازیار زارع، مجتبی جباری، مهرزاد معدنچی، مهدی رجب زاده و محسن خلیلی وارد زمین مسابقه شد که در نیمه دوم علی سامره، مسعود شجاعی، حسین بادامکی، شیث رضایی، هادی شکوری و اسدی به عنوان بازیکنان جانشین برای تیم ایران به میدان رفتند. همچنین نیکبخت، کریمی و کعبی هم بازیکنان اخطاری ایران در این دیدار بودند.

این دیدار قرار بود از چند شبکه اماراتی، قطری و سوم سیمای ایران بصورت مستقیم پخش شود اما با مخالفت جورج فوساتی سرمربی اروگوئه ای تیم فوتبال قطر، این دیدار از هیچ شبکه تلویزیونی پخش نمی شود.

پیش از این هم در روز چهارم فروردین ماه سال جاری تیم ایران یک بار دیگر در دوحه به مصاف قطر رفت که آن مسابقه هم به خاطر مخالفت مسئولان قطری پوشش تصویری نداشت. ملی پوشان کشورمان آن دیدار را با تک گل علیرضا واحدی نیکبخت که در دقیقه 71 به ثمر رسید، به پایان رساندند.

تیم ملی فوتبال کشورمان هم پس از دیدار امشب با قطر، از دوحه به دبی سفر کرده و از این شهر به کیش می رود تا بدون بازگشت به تهران، مرحله سوم اردوی آماده سازی خود را از روزشنبه در این شهر پیگیری کنند.

این تیم روز یکشنبه 23/10/86 در سومین دیدار تدارکاتی خود در چارچوب برنامه های آماده سازی برای حضور در مرحله مقدماتی جام جهانی، در جزیره کیش با مالی دیدار می کند.

ضمن اینکه تیم فوتبال کشورمان روزچهارشنبه 26/10/86 در چهارمین دیدار تدارکاتی خود در تونس به دیدار تیم فوتبال این کشور خواهد رفت.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.