اخبار نگران کننده از اوضاع مردم مازندران, آیا مازندران در بحران فرو می‌رود؟

اخبار نگران کننده از اوضاع مردم مازندران آیا مازندران در بحران فرو می‌رود؟

نماینده مردم بهشهر و نکا در مجلس ششم نسبت به فرورفتن شهرها و روستاهای استان مازندران در «بحرانی تمام عیار» به علت قطعی گاز هشدار داد. «علی اصغر رحمانی خلیلی» در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی آفتاب با اشاره به قطعی گاز چند هفته‌ای در نقاط مختلف استان مازندران تصریح کرد: «مسئولان دولتی که در رسانه‌ها مرتب اعلام می‌کنند مشکل قطعی گاز مازندران حل شده، دروغ می‌گویند». وی گفت: «بنده دیشب با چشمان خودم شاهد بودم که مردم در هوای چند درجه زیر صفر بهشهر، ساعت‌ها پس از نیمه شب در مقابل نانوایی‌ها صف کشیده بودند تا شاید لقمه نانی به خانه ببرند». رحمانی خلیلی افزود: «به علت قطعی گاز در بهشهر و نکا، مردم متوسل به استفاده از وسایل گرمازای برقی شده‌اند اما این وسایل هم به علت تقاضای زیاد یا نایابند یا آنقدر گران شده‌اند که مردم منطقه قدرت خرید آنها را ندارند». عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز با بیان اینکه «مردم منطقه بهشهر و نکا در فلاکت مطلق رها شده‌اند»، اظهار داشت: «هیچکدام از مسئولان دولتی، محلی و استانی و حتی نماینده کنونی این منطقه، کوچکترین توجه و پاسخگویی به مردم ندارند و آنها را به حال خود رها کرده‌اند». نماینده سابق مردم بهشهر و نکا در مجلس تاکید کرد: «شرایط مردم بهشهر، گلوگاه و نکا آنقدر بحرانی است که قابل وصف نیست». رحمانی خاطرنشان کرد: «وقتی مسئولان دولتی، استانی و محلی هیچ توجهی به وضعیت مردم منطقه ندارند تنها باید به انتظار نشست تا شاید خداوند به داد مردم برسد».

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
ای کاش فقط ایرانیان عزیز به این فکر کنند که تنها دلیل از دسترس خارج شدن گاز در این مقطع زمانی بحرانی اینست که آقایان حاضر نیستند برای ادامه درافت گاز به ترکمنستان پول بیشتری بپردازند ولی هنوز معترفند که منابع مالی که به میشل عون و سید حسن نصرالله پرداخته می شود تا صرف قلدری در برابر غرب و کم رنگ کردن اخبار سفر بوش به خاور میانه شود؛ از اوجب واجبات است!!!
پنج‌شنبه 20 دی 1386

mazany - ایران - آمل
50 درصد شهر فاقد گاز هستند و مسئولین هر روز قول می دهند مشکل فردا حل میشود
ضمنا مسئولین محلی در جلسه اضطراری در استانداری بر صرفه جویی در مصرف گاز تاکید کردند . اما کدام گاز؟
جمعه 21 دی 1386

nafas - ایران - ارومیه
دلیلی برای پرداخت پول اضافه ای به ترکمنستان نیست.ترکمن ها به خوبی میدانند که نمیتوانند رول پارسالی ولادیمیر پوتین در ماجرای صادرات نفت به اوکراین را در بیاورند{که البته این اقدام پوتین صرفا جهت تادیب سران این کشور در همراهی روزافزون با غرب و گوشزد کردن به آنها که هنوز نیازمند روسیه هستند بود}همه میدانند شاید حرف گزافی نباشد که بیش از نیمی از مردم ساکن جنوب ترکمنستان با کالاهای ایرانی که از مرزهایی همچون آستارا صادر میشود روزگار میگذرانند.اقدام به مثل حتما آنها را ادب خواهد کرد.راستی امروز جمعه احمدی نژاد غیره منتظره برای بررسی وضعیت کنونی وارد ساری شد. قرابانعلی بردی محمدف به خوبی از این معادلات آگاهی دارد.
جمعه 21 دی 1386

farid_shapal - ایران - ساری
بخدا ما دیگه مردیم اخه یک روز دو روز الان دو هفته شده.اینم از برکات دولت بی لیاقت.واقعا جای خجالت داره با این همه منابع گازی ما باید بلرزیم .اخه زن و بچه مردم گناه دارن
جمعه 21 دی 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.