سگ های ولگرد جان دختر دانشجو را در شهرک غرب تهران گرفتند

سگ های ولگرد جان دختر دانشجو را در شهرک غرب تهران گرفتند

دختر 23 ساله ای که برای عکسبرداری از برف از منزل خود خارج سده بود، با حمله سگ های ولگرد در شمال غرب تهران جان خود را از دست داد.
مرگ دختر 23 ساله در بیابان اتفاق نیافتاده است بلکه در همین نزدیکی ها و در کلانشهری مانند تهران، این دختر تمام آرزوهای خود را با بی توجهی و بی مبالاتی مسوولان شهری به گور برد.
ساعت 14 روز دوشنبه دختر 23 ساله ای که دانشجوی رشته عمران است ، با مشاهده فضای برفی در شهرک غرب ، دوربین عکاسی خود را به دست گرفت و از خانه خارج شد تا با عکس هایی که از منظره زیبای برف می گیرد، این روز را به عنوان خاطره ای برای خود ثبت کند.

دختر گمشده
او پس از خداحافظی از والدینش ، خانه را ترک کرد و پس از چند ساعت وقتی والدین او نگران غیبت فرزند جوان خود شدند، جستجو برای یافتن او را آغاز کردند؛ اما تمام تلاش ها بی نتیجه بود. با گزارش این موضوع به ماموران کلانتری 134 شهرک غرب ، پرونده ای در این ارتباط تشکیل و جستجوی ماموران آغاز شد تا شاید نشانی از دختر گمشده به دست آید.
کشف جسد
این گزارش حاکی است ، یک روز پس از گمشدن دختر جوان ، بعدازظهر روز گذشته مادر این دختر که بشدت نگران فرزندش بود، سراغ یکی از بستگان خود که در نزدیکی محل سکونت آنها زندگی می کردند، رفت و ساعتی بعد با مشاهده تکه هایی از لباس فرزند خود در طول مسیر، تعدادی سگ را مشاهده کرد که در اطراف یک سیاهی جمع شده اند. او پس از نزدیک شدن به محل با مشاهده جسد دختر گمشده اش تنها جیغ کوتاهی کشید و...
با گزارش موضوع به مرکز فوریت های پلیسی 110 و عزیمت ماموران کلانتری 134 ، ماموران با استفاده از گاز اشک آور سگ های ولگردی را که در محل جسد جمع شده بودند، فراری دادند و موضوع به بازپرس ویژه قتل تهران گزارش شد. با حضور بازرس روشن در محل ، تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی نیز در محل حاضر و بررسی درخصوص علت مرگ دختر جوان آغاز شد.
بازپرس روشن در ارتباط با این حادثه به «جام جم» گفت: بررسی و تحقیقات اولیه حاکی از وجود سگ های ولگرد در خیابان ایران زمین در شهرک غرب است و دختر جوان پس از حمله این سگ ها، اقدام به فرار کرده که یا به دلیل ترس و یا حمله سگ ها بی هوش شده و بر اثر سرمای شدید جان خود را از دست داده است.
ادامه تحقیقات
بازپرس ویژه قتل تهران افزود: تحقیقات محلی نشان داد، یک محل متروکه جنگلی در خیابان ایران زمین وجود دارد که محل تجمع سگ های ولگرد است و بر اساس اظهارات مردم در چندین مرحله نیز این سگ های ولگرد به مردم حمله ور شده اند.
بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی افزود: قتل دختر دانشجو منتفی است و دوربین وی حاوی عکس هایی است که از برف گرفته شده و جسد وی نیز برای تعیین دقیق علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شده است.
بازپرس ویژه قتل تهران افزود: از جمله دستورهایی که صادر شده معدوم کردن سگ های ولگرد در این منطقه بود و قدر مسلم اگر مسوولان شهری به جمع آوری سگ های ولگرد آن هم در داخل شهر اهتمام می کردند، قطعا امروز شاهد مرگ دختر دانشجویی که با هزاران آرزو زندگی می کرد، نبودیم.

30min - ایران - ایران
واقا متاسفم. از غم زیاد گریم گرفته تفلک دختره.ایشااله مسئولین رو اینطور سگهای لعنتی بخورن.لعنت بر هرچی ......
چهار‌شنبه 19 دی 1386

RezaRaza - ایران - تهران
همین نزدیکیها، درست چند متر آن طرف تر از خانه ما هم ماوای سگهای ولگرد است!!! محله ما هم وسط بیابان نیست، حلبی آباد هم نیست، جایی نزدیکیهای همین شهرک غرب است. طوری که برخی شبها شنیدن پارس و زوزه شان برایمان عادی شده. من هم چند شب پیش برای عکاسی بیرون رفتم، درست در چند قدمی سگها! خدایش رحمت کند.
چهار‌شنبه 19 دی 1386

parviz1 - انگلستان - کترینگ
امنیت اجتماعی!!...واقعا اینکه دختری ساعت1400 بیرون میرود خانواده نگران و نهایتا به کلانتری میروند اطلاع میدهند و هیچ اقدامی انجام نمیشود و مادر با جستجو فرزند را پیدا میکند.اینها یعنی چه!!!ایا اگر یک گزارش میشد که این دختر با پوتین منزل را ترک کرده و امنیت اجتماعی بخطر افتاده چندین واحد پیگیر پیدا کردن این دختر بیچاره نمیشدند؟
چهار‌شنبه 19 دی 1386

aliss - ایران - تهران
30مین جون عزیزم تفلک نه طفلک
پنج‌شنبه 20 دی 1386

ستایش - هند - پونا
بابا الان سرشون شلوغه الان حواسشون برای چکمه و کلاه و پالتو پرته و شما میگین سگای ولگرد.
پنج‌شنبه 20 دی 1386

eskandar - انگلیس - لندن
بابا ایران هست دیگه هر کس برای حفظ جونش باید چاقو یا اسلحه داشته باشه
پنج‌شنبه 20 دی 1386

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
امیدوارم یکی از هموطنان عزیز که در سوییس هست شهادت بدهد که اضهارات بنده راست و صحیح است. بدترین و وحشتناک ترین اتفاق چند دهه اخیر در نوشاتل این بود که پارسال چند سگ خانگی یک بچه را گاز گرفتند!!!
به این قبله محمدی مردم رییس جمهور ایالت رو کشیدند زیر اخیه! حداقل به خاطر این مادر و پدر به خاک سیاد نشسته نمی گویم رهبر؛ رییس جمهور؛ رییس پلیس و ... شهردار منطقه دو نباید استعفا می داد؟ همینجوری الکی یه روز از خانه رفت بیرون و مرد؟ همین؟
پنج‌شنبه 20 دی 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.