قهرمان سابق بوکس به اتهام جعل گذرنامه بازداشت شد

قهرمان سابق بوکس به اتهام جعل گذرنامه بازداشت شد

قهرمان سابق بوکس که با قرار وثیقه یک میلیارد ریالی آزاد شده بود، به اتهام جعل گذرنامه در کرج دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار ما، مأموران پلیس کرج چندی قبل از طریق منابع اطلاعاتی خود در جریان فعالیت یک جاعل حرفه ای در شهرستان کرج قرار گرفتند.
متهم به نام «علی» در برابر دریافت 50 میلیون ریال برای افراد گذرنامه و کارت پایان خدمت جعل می کرد.
مأموران در ادامه تحقیقات خود پی بردند متهم از قهرمانان سابق بوکس کشور است که چندی قبل نیز به این اتهام دستگیر و با قرار وثیقه آزاد شده بود.
علی هنگامی که قصد داشت زن جوانی را همراه پسر نوجوانش با گذرنامه جعلی راهی فرانسه کند از سوی مأموران شناسایی شد.
مأموران بی درنگ زن جوان و پسرش را دستگیر کردند که علی با مشاهده این صحنه اقدام به فرار از فرودگاه کرد.
با فرار وی مأموران به تعقیب او پرداختند، اما مرد قوی هیکل وارد خانه ای در نظام آباد شد و زن و مرد صاحبخانه را به گروگان گرفت. بلافاصله خانه به محاصره مأموران در آمد و زمانی که «علی» قصد فرار با همدستش را داشت به دام افتاد.متهم پس از بازجویی در دادسرای فرودگاه با قرار وثیقه یک میلیارد ریالی آزاد و دوباره فعالیت مجرمانه اش را شروع کرده بود.
کارآگاهان پلیس در ادامه متوجه شدند علی قرار است دو گذرنامه جعلی را به دو تن از مشتریانش در میدان کرج تحویل دهد، بنابراین محل قرار به محاصره مأموران در آمد و با حضور جاعل حرفه ای و سه مرد جوان در محل قرار مأموران آنها را دستگیر کردند.
یکی از متهمان که قرار بود هفته آینده در مسابقات بین المللی بوکس در امارات شرکت کند در بازجوییها گفت: دو تن از دوستانم به عنوان تماشاچی قرار بود من را در این سفر همراهی کنند. بنابراین به دلیل اینکه آنها کارت پایان خدمت نداشتند موضوع را به علی گفتم و او با دریافت 100 میلیون ریال قول داد بزودی برای آنها گذرنامه و کارت پایان خدمت تهیه کند.
وی افزود: روز حادثه برای گرفتن گذرنامه به محل قرار رفتیم که از سوی مأموران محاصره و دستگیر شدیم.
با اعترافهای متهمان بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی کرج آنان را با قرار قانونی روانه زندان کرد.

parviz1 - انگلستان - کترینگ
ایا مسئولین فکر کرده اند چرا یک قهرمان کشور تببدیل به یک خلافکار میشود؟وقتی کسی که نمیداند ورزش چیست و پستهای بزرگ و حقوقهای انچنانی میگیرد و همه جا پارتی بازیست خوب نتیجه هم اینطور میشود که قهرمان کشور تبدیل به خلافکار میشود.اگر حمایتی از عزیزانی که برای ورزش کشور زحمت کشیده اند تا این مقام میرسند باشد و به این جامعه پاک کمی برسند فکر نکنم هیچ کسی نام افتخار امیزش را بخواهد به این ارزانی بفروشد.
پنج‌شنبه 20 دی 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.