دفتر آیت الله مکارم شیرازی: ادعاها در مورد مافیای شکر کذب است

دفتر آیت الله مکارم شیرازی: ادعاها در مورد مافیای شکر کذب است

دفتر  آیت الله ناصر مکارم شیرازی در پاسخ به نامه جمعی از مقلدین ایشان  در آذربایجان شرقی  در مورد  شایعات  مافیای شکر در کشور و مرتبط ساختن دلایل گرانی قند و شکر  به ایشان اعلام نمود :در مورد این شایعات بارها و بارها این قضیه را تذکیب کرده ایم . بقیه را به خدا سپرده ایم اگر پاسخی دارند در پیشگاه عدل الهی مطرح کنند.

به گزارش سرویس دین و اندیشه خبرگزاری انتخاب دفتر حضرت آیت الله ناصر مکارم شیرازی در پاسخ به نامه جمعی از مقلدین ایشان  در آذربایجان شرقی  در مورد  شایعات  مافیای شکر در کشور و مرتبط ساختن دلایل گرانی قند و شکر  به ایشان اعلام نمود :در مورد این شایعات بارها و بارها این قضیه را تذکیب کرده ایم . بقیه را به خدا سپرده ایم اگر پاسخی دارند در پیشگاه عدل الهی مطرح کنند.

متن نامه ارسالی بدین شرح می باشد: 

بسم الله الرحمن اارحیم
مسئول محترم دفتر حضرت آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی زید عزه العالی
با سلام و عرض ادب و احترام در آنچه خواست و خشنودی خداوند رحمن است زحمت افزا می شویم. به استحضار می رساند که گروهی در میان مردم اقدام به تکثیر شایعات بخصوص در مورد مرجع تقلید آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی می نمایند و با عنوان اینکه معظم له مافیای شکر در کشور بوده و دلیل گرانی قند و شکر شخص ایشان می باشند لذا مقلدین آن بزرگوار از حضرتعالی عالی در خواست می نماید جهت روشن شدن قضیه اطلاعیه ای صادر نمایند.خداوند در مسیر خیر یار و یاورتان باد انشاء الله.
 با احترام
جمعی از مقلدین معظم له در آذربایجان شرقی

به گزارش سرویس دین و اندیشه خبرگزاری انتخاب ،  دفتر  آیت الله مکارم شیرازی در پاسخ به این سوال مرقوم نموده:

 بسم الله الرحمن الرحیم

:: با اهداء سلام و تحیت؛

 بارها و بارها این قضیه را تذکیب کرده ایم . بقیه را به خدا سپرده ایم اگر پاسخی دارند در پیشگاه عدل الهی مطرح کنند.

والسلام علیکم ورحمة الله وبرکاته              

دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی / بخش استفتاءات


 

mohammad-gol - ایران - دزفول
ایشان با خرید کارخانه قند خوزستان کلی ادم از دزفول و شوش را بیکار کرده و دستگاههای ان را حراج کردند اینا دیگه چه اکاذیبیه که به طرفداراش میگه اگه راست میگه حالا بیاد جواب بده نه در پیشگاه عدل خدا .ادم متقلب
چهار‌شنبه 19 دی 1386

nafas - ایران - ارومیه
عجبا! وقاحت را به کجا رسانده اند آنکس را که حساب پاک است.....
میدونید دلیل این ادعاهای واهی چیه؟چون ایشان از معدود مراجعی می باشند که براحتی در دسترس هستند وارتباط بسیار خوبی با مردم مخصوصا با جوانان دارند چه از طریق تلفن چه از طریق اینترنت و البته همیشه در مورد مسایل روز اظهار نظر میکنند به همین خاطر محبوبیت ایشان بسیار افزایش یافته است و طبق یک سنت پلید نه چندان قدیمی باید با شبنامه ها و ... بدنامی ایشان را سرلوحه برنامه هایشان قرار دهند.
چهار‌شنبه 19 دی 1386

kamyar83 - ایران - تهران
خوب معلومه دیگه منم اگه مجرم باشم نمیام اعتراف کنم که
می گیم کار من نیست می تونی بیا ثابت کن .....
اصلاً تو به چه جراتی به روحانیت حرف زدی ؟ ؟؟؟
چهار‌شنبه 19 دی 1386

artim - المان - فرانکفورت
حکایت این شیخ مکارشیرازی مثل اون کسی می ماند که با عرض معذرت ....ازش در میرود و به دور واطرافش نگاه می اندازد و میگه کی بود من که نبودم . باز هم حیله های همیشگی و اه وناله های خاله زنکی.دامنتان را روز قیامت میگیرم وشیرم را حلا لتان نمی کونم .
چهار‌شنبه 19 دی 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.