نامزد کفن‌پوش در ستاد انتخابات کشور

نامزد کفن‌پوش در ستاد انتخابات کشور

بارش برف و تعطیلی ادارات دولتی، خللی در روال طبیعی ثبت‌نام داوطلبان مجلس هشتم و میاندوره‌ای خبرگان ایجاد نکرد و هر چند شخصیت معروفی امروز ثبت نام نکرد اما تعداد قابل توجهی از نامزدها برای ثبت نام در ستاد انتخابات وزارت کشور حضور یافتند.

به گزارش مهر،امروز علاوه بر خبرنگاران داخلی، شماری از خبرنگاران خارجی از جمله خبرگزاری رویترز، شبکه الجزیره، شبکه تلویزیونی فونیکس چین و شبکه تلویزیونی اخلاص ترکیه در ستاد انتخابات حضوریافته اند و در حال تهیه گزارش و خبر و مصاحبه با برخی ثبت نام کنندگان هستند.

-  داوطلبانی که برای ثبت نام اینترنتی مشکل داشتند، با حضور در ستاد انتخابات از این مشکلات گلایه می کردند اما حدود ساعت 14:30 امروز فرم های دستی در میان آنان توزیع شد که موجب رضایت نسبی آنان شد زیرا پس از تکمیل فرم به شکل دستی، اطلاعات تکمیل شده آنان توسط کاربران اینترنتی وارد سیستم مربوطه می شد.

- امروز در سومین روز ثبت نام،هیچ یک از شخصیت ها و فعالان سیاسی دو جریان عمده سیاسی کشور برای ثبت نام در ستاد انتخابات حاضر نشدند و داوطلبانی که ثبت نام کردند عمدتا افراد عادی و گمنام بودند. فقط سید محمد حسینی کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان در رفسنجان امروز در سومین روز ثبت نام داوطلبان مجلس هشتم با حضور در ستاد انتخابات کشور داوطلبی خود را برای شرکت در انتخابات آتی مجلس اعلام کرد.

- در میان کاندیداهایی که صبح امروز به ستاد انتخابات کشور مراجعه کردند، حضورمرد کفن پوش تقریبا مسن به ستاد انتخابات کشور برای ثبت نام در انتخابات مجلس هشتم مراجعه کرده بود، قابل توجه بود. وی پارچه نوشته ای با خود به همراه داشت که بر روی آن نوشته شده بود "نوکر ملت ایران" و همچنین روی پیشانی بند این شخص نیز نوشته شده بود" محمد رسول الله علی ولی الله" این شخص همچنین پرچم ایران را نیز در دست داشت. این فرد گرچه مدعی شد که به صورت خصوصی تدریس می‌کند اما از تحصیلات لازم برای نام نویسی برخوردار نبود و به همین خاطر ستاد انتخابات از نام نویسی وی خودداری کرد.

- امروز دوشنبه کسی برای انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری در ستاد انتخابات کشور ثبت نام نکرد.

- علیرغم استقرار میز احزاب در ستاد انتخابات، هنوز این میز خالی است و نمایندگان خانه احزاب تاکنون معرفی نشده اند. شاید در حال بررسی انتخاب نمایندگان خود هستند.

-  به علت اینکه برخی ثبت نام کنندگان هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی به صورت ناقص ثبت نام اینترنتی انجام داده اند، در فواصل روز نمی توان آمار دقیقی از تعداد ثبت نام کنندگان ارائه داد و آماری‌از ثبت‌نام‌های‌اینترنتی صورت گرفته‌ نیز دراختیار خبرنگاران قرار نگرفت .

-  شمار زیادی از مراجعه کنندگان مدارک ناقص دارند و تعداد زیادی از آنان واجد شرایط نیستند و مقامات وزارت کشور تاکید دارند که داوطلبان باید به مواد 28 و 30 قانون انتخابات توجه کنند و در صورتی که مدارک لازم را ندارند نام نویسی نکنند.

neda5 - امارات - دبی
:))) وای خدا مردم از خنده...اون همه کاغذ زیر بغلش زده که چی بشه؟؟ا خنده دارتر از پلاکارد ؛نوکر ملت ؛ بودنشه
چهار‌شنبه 19 دی 1386

albert - ایران - تهران
مگه اینایی که الان به کرسی مجلس چسبیدن سواد دارن که این بابا نداره!!!
جمعه 21 دی 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.