بوش: آمریکا از اسرائیل در برابر حملات ایران دفاع خواهد کرد

بوش: آمریکا از اسرائیل در برابر حملات ایران دفاع خواهد کرد

رادیوی نظامی رژیم صهیونیستی روز یکشنبه اعلام کرد که جرج بوش،رئیس جمهوری ایالات متحدۀ امریکا، اظهار داشته است که از متحد خود در برابر حملات ایران دفاع خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری انتخاب به نقل از سوریه تایمز؛جرج بوش در مصاحبه ای با تلویزیون سراسری اسرائیل ،اظهار داشت که من فکر نمی کنم خطرقریب الوقوعی از سوی ایران، اسرائیل را تهدید کند.

وی گفت:در صورت حملۀ ایران به اسرائیل ،بدون شک و تردید از متحد خود دفاع خواهیم کرد.

برپایۀ این گزارش ،از زمانی که جرج بوش در سال 2001 ریاست کاخ سفید را بر عهده گرفته است ،این اولین بار است که از خاورمیانه دیدار خواهد کرد.

هدف بوش از سفر به خاورمیانه، بررسی روند  مذاکرات صلح میان اسرائیل و فلسطین و همچنین تقویت متحدین منطقه ای خود در مخالفت با فعالیتهای هسته ای ایران است.

به گزارش خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری انتخاب به نقل از سوریه تایمز؛رژیم صهیونیستی با استناد به سخنان محمود احمدی نژاد دائر بر محو اسرائیل از صحنۀ روزگار، ایران را بزرگترین دشمن خود نامیده است.
 
اسرائیل  که دارای بزرگترین زرادخانۀ اتمی منطقه است به همراه ایالات متحدۀ امریکا ، ضمن خطرآفرین خواندن فعالیتهای هسته ای ایران، اعلام کرده اند که هدف ایران از دست یابی به فناوری های هسته ای ،تولید بمب اتمی است.

در حالیکه ایران ،بارها با  تاکید بر صلح آمیز بودن فعالیتهای هسته ای خود  و رد اتهامات امریکا و سایر کشورغربی  که به فعالیتهای هسته ای ایران به دیدۀ تردید می نگرند،اعلام کرده است که هدف تهران از دست یابی به فناوریهای هسته ای ،تولید نیروی برق است.

از طرفی برخی کشورهای غربی که به منظور متوقف کردن فعالیتهای هسته ای ایران،بر تحریمهای بیشتر بر علیه ایران تاکید داشتند،با انتشار گزارش نهاد ارزیابی اطلاعاتی امریکا مبنی بر اینکه ایران از سال 2003فعالیتهای هسته ای نظامی خود را متوقف کرده است ،عقب نشینی کرده اند.

به گزارش خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری انتخاب به نقل از سوریه تایمز؛محمد علی حسینی،سخنگوی وزارت امور خارجۀ ایران روز یکشنبه  در کنفرانس خبری  ضمن محکوم کردن سفر جرج بوش،اقدامات رئیس جمهوری ایالات متحدۀ امریکا به خاورمیانه ،آن را دخالت در در روابط کشورهای منطقه خواند.

nafas - ایران - ارومیه
حمایت همه جانبه تون رو تو جنگ سی وسه روزه دیدیم و صد البته سقط فرزند نامشروع خاورمیانه جدیدتون رو.قرار بود تو عرض یک هفته دخل حزب الله رو در بیارین وبعد نوبت ایران بشه.از اون هم وسیع تر میشه بمب اتم که سالها قبل بهشون دادین.تونستن کاری بکنن؟
دولتی که پشتیبانی افکار عمومی خود و همچنین منطقه را نداشته باشد باید هم از جانب شما حمایت شود
سه‌شنبه 18 دی 1386

آویه ر - استرالیا - سیدنی
nafas - ایران - ارومیه
مقابله با تروریستهایی که پشت زن و بچه خود را قایم میکنند یا در مساجد و اماکن مقدس یا خانه های مردم بی گناه پناه می گیرند کار ساده ای نیست. وگر نه اسراییل ظرف چند ساعت می توانست کل جنوب لبنان را نابود و از هر جنبنده ای خالی نماید در حالیکه اگر حزب ا.. تروریست اگر می توانستند و قدرتش رو داشتن حتماْ این کار رو با اسراییل می کردند.
سه‌شنبه 18 دی 1386

nafas - ایران - ارومیه
آویه ر - استرالیا - سیدنی:دوست عزیز بهتر میدونی که کشیده شدن جنگ اون هم تا سی و سه روز خود گواه این بود که اگر میتونستن کنار حامی اصلی آمریکا این کار رو میکردند و نمیگذاشتند که درد زایمان خاور میانه جدید رایس بیش از یک ماه طول بکشد.راستی حدس میزنم در نظر شخص {تو}نیروهای پژاک و پ ک ک قهرمانان ملی و جان بر کفان راه آزادی هستند و حتما کشته هاشون شهید و رهبرانشان منادیان صلح و نوعدوستی هستند و ابدا کسی بتونه به اونا تروریست بگه نه!!!!!!!!!!؟راستی مگه تو اون 33 روز مسجد یا حسینه ای موند که اسراءیلی ها نزنن پس چرا مقاومت ساقط نشد فکر نمیکنی داری با دید تعصب به قضایا نگاه میکنی.در ثانی مردم جنوب مگر پشت اینها نبودند با این حساب مردم لبنان همگی تروریست به حساب می آیند؟بهت قبلا گفتم گروهی که توش روحیه سلحشوری نباشه بیشتر از یک دوره زمانی کوتاه دوام نخواهد آورد.رهبر گروهی که فرزند 19 ساله خود رو در خط مقدم جبهه در راه ایدءولوژی و آرمان خودش فدا کنه و به اون افتخار کنه حسابش جداست.حزب الله قدرت این رو داشت و دارد که موشک هایش را حتی فراتر از تل آویو بفرستد و این را اگر نکرد نباید به حساب بزدلی رهبرانش گذاشت بلکه معادلات جنگ آنطور پیش می رفت و حرف آخر اینکه مطمءن باش:واللهی اسراءیل هی اوهن من بیت العنکوبت
****اسراءیل از خانه عنکوبت سست تر است*****آینده به روشنی دلیل این مدعا را اثبات خواهد کرد.
سه‌شنبه 18 دی 1386

alborz2 - ایران - تهران
خانم یا آقای نفس
شما طوری صحبت می کنید که انگار این به قول شما جان برکفان حزب الله با دست خالی جنگیدند نه به قول شما که گفتید حزب الله قدرت این رو داشت که موشک هایش را حتی فراتر از تل آویو بفرستد.
ببخشید این حزب الله دولت هست که پول تهیه موشک را بتواند تامین کند ؟ نکند می خواهید بگویید از کمک های مردمی رفته موشک دوربرد خریده است ؟ نه هموطن عزیز پول این موشک ها از جیب مبارک ملت مسلمان ایران رفته است . همان طور که بعدها خود دولت ایران هم معترف شد که پول کرایه خانه صدها هزار لبنانی را تا یک سال بخاطر همین جنگ سی و سه روزه که شما می فرمایید پرداخت کرده است . چه پول ها که به این ها داده نشد . نصف راهسازی و مدرسه سازی لبنان را نیز ایران متقبل شد . چرا ؟ آخر چرا ؟ ما هنوز در ایران مدرسه کم داریم ؟ جاده هایمان بخاطر کمبود ایمنی بیشترین آمار مرگ و میر را در کل جهان دارد ٫ آنوقت می رویم برای ملت لبنان مدرسه و راه می سازیم و اسمش را می گذاریم انسان دوستی ؟ چرا از این انسان دوستی ها برای ملت خودمان خرج نکردیم ؟ یادتان رفته چندین کارگر بخاطر شرمساری از روی زن و بچه خودکشی کردند؟ یک سر به خیابان شهرتان بزنید . نکند در ارومیه همه در رفاه و خوشی کامل هستند و ما در تهران خبر نداریم ؟ تو رو به خدا خودتان را گول نزنید و این همه سنگ این فلسطین و لبنان و فرزند مشروع و نامشروع خاور میانه را به سینه نزنید . خجالت هم خوب چیزی هست اگر شما پدر یا مادر هستید آیا نان و غذا را از بچه خودتان می گیریداو را گرسنه نگه دارید تا به دیگری مثلا صدقه بدهید صواب ببرید ؟ بابا از این بچه های ایران هم یک سوال کنید که آیا می خواهند حقشان را به دیگری بدهند یا خیر ؟ نکند فکر کرده اید فقط یک عده خاص حق ابراز عقیده دارند ؟ فقط خواهشا نگویید که ایران به لبنان و فلسطین کمک نمی کند که خیلی خنده دار خواهد شد وقتی خود دولت قبول دارد که به آنها کمک می کند.
سه‌شنبه 18 دی 1386

nafas - ایران - ارومیه

alborz2 - ایران - تهران
دوست عزیزم این طبیعی است که هر دولتی حتی صرف معادلات دیپلماتیک یک تعداد هم پیمان و متحد استراتژیک داشته باشد چه این متحد کشور مشخصی باشد و یا گروه خاص و چه این هم پیمان متحد نظامی باشد یا متحد فکری و ایدءولوژیکی.من نه تنها تکذیب نمیکنم حتی در صورت کمک نکردن کشورم مسءولینمان را شماتت هم میکنم.چطور امروز همه به فکر جنبش فتح افتاده اند ودوست و دشمن کمک مالی به آن میکنند آنهم برای حذف حماس از معادلات فلسطین آنگاه ما فقط پشت تریبون حرف های دیپلماتیک بزنیم.
البته نکته حایز اهمیت این است که تا چه اندازه این متحد از دید ملت آن کشور هم متحد تلقی شود.شما خودتان شاهد بودید که در طول جنگ 33 روزه مردم ایران بخاطر تناسبات واشتراکات عقیدتی چطور اخبار جنگ را دنبال میکردند و از موفقیت های بچه های حزب الله خشنود میشدند و برای پیروزی شان دعا میکردند.{این را که مسلما نمیتوانید انکار کنید}اما نکته جالب این ماجرا بعد از جنگ اتفاق افتاد.هنگامیکه عده ای از مردم خودجوش برای کمک به مردم جنوب لبنان که هم کیشانشان با کمی فاصله آنطرفتر محسوب میشدند و (مسلما حمایت مادی علنی دولت ایران از متحد استراتژیک خود که با مقاومت خود تمام معادلات منطقه را بهم زده بود) همان عده ای که زمان جنگ تحمیلی خودمان هزار جور بهانه بنی اسراءیلی میاوردند و سفسطه بافی برای هر عمل وتصمیم جنگ میکردند پا به میدان گذاشتند و با مظلوم نمایی تازه یاد فقیر وفقرای خودمان افتادند که چرا دارید به بیگانه!!!!!!!!! کم میکنید.باور کنید همین سوال را دوستم روزهای بعد از جنگ از من پرسیدند.موقعی که با هم برای واریز وجه اندکی از پس اندازم برای کمک به بچه های با غیرت حزب الله به یکی از موسسات مالی رفته بودیم.من در جواب ایشان گفتم وقتی امروز تمام چشم دنیا بعد از جنگ به ویرانه های هم کیشان من دوخته شده است اولیت را در این تشخیص میدهم که امروز به او کمک کنم.مگر نه اینست که در بحبوحه جنگ هواپیماهای آمریکایی مدام بمب های خوشه ای را برای {متحد خود}ارتش اسراءیل حمل میکردند و انواع کمک های مادی از جانب{هم پیمانان}شان برای آنها ارسال میشد؟پس آیا منطقی بود که در یک وضعیت بحرانی من شیعه به فکر برادر شیعه خود به فرض فاصله دور نبودم؟عزیز هر چیزی را صرف تعصب یا حب و بغض بیان کردن جز اینکه موضوع را به بیراهه می برد مشکلی را حل نمیکند.در ارومیه ما همه در رفاه نیستند اما هستند عده ای که رفاه را در رفاه همه در همه چیز میدانند نه صرفا در رفاه مادی.مطمءنا الان میگویید که بنده و امثال بنده فقط بلدیم شعار بدیم.اما باور کن اینها شعار نیست اینها سوای انقلابی بودن یا هر برچسبی که شماها بزنید از یک فرهنگ و آرمان دینی ایرانی سرچشمه میگیرد که در خون همه ایرانی ها می جوشد حتی شما هموطن عزیزم
چهار‌شنبه 19 دی 1386

آویه ر - استرالیا - سیدنی
nafas - ایران - ارومیه آقای مدافع منافع جمهوری اسلامی در سایت ایرانیان انگلستان!
برادر گرامی این قضیه چه ربطی به پژاک و پ ک ک داشت؟ من نمی دونم این پژاک و پ ک ک چه بر سرت آوردند که اینطوری می نالی؟!
من می توانم صدها سند معتبر از جنایات و ترورهای گروه حزب ا.. بروی افراد عادی و غیر نظامی به شما ارایه کنم. حالا شما چند نمونه از کشتن افراد غیر نظامی تو سط پژاک سراغ دارید لطفاْ رو بفرمایید که ما هم به باور شما برسیم. همانطور که قبلاْ هم گفته بودم شما سپاهی هستید و دل خونی از احزاب کردی دارید. این روحیه سلحشوری را بار چندم است که تکرار می کنید منظورتان از روحیه سلحشوری چیست که شما دارید و بقیه ندارند؟
بار دیگر لازم است دوباره فرض کنم که حزب ا.. جلاد اجیر شده جمهوری اسلامی است که نه منافع عرب را دنبال می کند و نه خود مردم لبنان یا فلسطین. فقط پول می گیرد تا ترور کند والسلام.
چهار‌شنبه 19 دی 1386

alborz2 - ایران - تهران
خانم یا آقای نفس از ارومیه
خیلی جالب نوشته بودید فکر نمی کردم اصلا شخصی برای توجیه کاری نادرست دلایل من در آوردی تر از خود کار برای خودش درست کند. بگذارید جمله جمله توضیح بدهیم. نوشته اید که هر دولتی یک تعداد هم پیمان نظامی و فکری و غیره دارد. خوب بر منکرش لعنت ولی کدام کشور به هم پیمانش در حالی کمک می کند که خودش در بستر فقر غوطه می خورد ؟ مثلا انگلستان یا فرانسه یا آلمان و آمریکا و کانادا اگر به جایی کمک کنند هیچوقت مردمشان مانند مردم ما در فقرکامل نبوده اند - شما که سنگ این دولت اسلامی را به سینه می زنید فقط می توانید بگویید ( بدون سفسطه ) چرا در کشورهای مثل فرانسه و انگلیس و آلمان زنان بدون سر پرست که فرزند محصل دارند از حمایت دولت از هر لحاظ (‌کرایه خانه نمیدهند - حقوق می گیرند - درمان وتحصیل بچه هایشان هم مجانی است ) ولی در کشور اسلامی ما با همان جمعیت این طور نیست ( ما که گوش فلک را با عدالتخواهی خودمان کر کرده ایم ) چند تا از زنان دارای فرزند را می شناسید که دولت کرایه خانه و حقوق و ... به آنها پرداخت می کند؟ اگر گفتید بله می شناسم که دیگر باورم می شود که ارومیه تافته جدا بافته ایران است و ما خبر نداریم؟
تازه ما رفتیم متحد یک حزب توی لبنان را گرفته ایم ؟ بهش اسلحه ٫ پول ٫ امکانات بدهیم که مثلا در برابر اسراییل بایستد ؟ چرا ؟ چون ما باهاشون هم مسلک و هم دین هستیم ؟ پس حتما اینهمه آدم محتاج که از شرمندگی زن و بچه خودشان را دار می زنند کافر و مشرک هستند .
در خط سوم نوشته اید : اگر دولتمان کمک نمی کرد من مسولینمان راشماتت می کردم . پس اهل شماتت هم هستید ؟ ببینم این حس عدالتخواهی و آزادیخواهی و سلحشوری جنابعالی وقتی ظلم هایی که در کشور انجام می شود ٫ وقتی بچه ایی توی خیابان به چای مدرسه رفتن واکس می زند ٫ دختر 11 ساله گل می فروشد ٫وقتی مادری برای خریدن نان تخم مرغ برای بچه هایش خود فروشی می کنید ٫ این حس های خوب خوب شما تکانی نمی خورند ؟ اهل شماتت نیستید ؟ کسی را شماتت نمی کنید؟ یا اینکه مثلا یه دیوار کوتاه پیدا می کنید و همه را گردن آنها می اندازید؟ مثلا می گویید تقصیر پدر و مادرشان هست که به جای فرستادن مدرسه بچه ها را روانه کار می کنند ٫ تقصیر زن هست نفس هرزه دارد بچه هایش رابهانه هرزگی می کند٫ حتما کارگری هم که بعد از 12 ماه حقوق نگرفتن خودکشی کرده است از نظر شما کافر مشرکی است که ته ته ته جهنم جایش است و اصلا قدرت ایستادگی در برابر مشکلات به این ناچیزی ( 12 ماه حقوق نگرفتن ) بر نمی آید . پس خوش به حال شما که با این تز هایتان هیچوقت پایتان به آن ته ته ته جهنم باز نخواهدشد؟
نوشته اید در این جنگ 33 روزه دیدید مردم چطور اخبار را دنبال می کردند . هموطن عزیز انگار این مردمی که می گویید فقط دور بر شما هستند و ما آنها راندیده ایم ٫ بنده از کارکنان شرکت واحد هستم و روزانه هزاران نفر آدم را می بینم ولی انگار این هزاران نفر در خطه آن مردمی که شما می گویید جا ندارند( جالب است ) گفتید از موفقیت های حزب الله مردم ایران خوشنود می شدند . ما که هر چی دیدیم ناله نفرین مردم مستضعف بدبختی بود که هر وقت سوار میشوند نفرین می کنند که چرا پول برای کسانی خرج می کنند در حالی که اینهمه نیازمند توی کشور ما ریخته . والله من نمیدانم انگار باید چند روزی حتما یه سر به ارومیه بزنم ( گویا ارومیه در کشور دیگری است و من خبر ندارم)
نوشته اید برای کمک به همکیشانمان ( کمی آنطرفتر )‌البته مطمنا کمی آنطرفتر منظورتان همان 2000 کیلومتر فاصله ما میباشد ٫ ببینم شما که اینطور چشمانتان 2000 کیلومتر آن طرفتر همکیشان مظلوم و فقیر و مستمندو نیازمند و مسلمان شیعه اثنی عشری را می بیند ٫ همین دور بر ما و خودتان چیزی را نمی بینید و حس نمی کنید ؟‌ می خواهید ببرمتان جایی که شش ماه است رنگ گوشت رابچه های زیر ده ساله اش ندیده اند ؟ می خواهید ببرمتان جایی که املت غذای شاهانه شان هست ؟‌می خواهید ببرمتان جایی که 9 نفر توی یک اتاق می خوابند ٫ و زندگی می کنند؟ گویا چشمان شما فقط دور بین است .

نوشته اید از پس انداز اندکتان برای همان همکیشان 2000 کیلومتر آن طرفترتان اهدا کرده اید . خوب پس خدا رو شکر نیازمند نیستید . در سرما در بیرون نمانده اید ٫ برای گرفتن کار پیش مرد و نامرد رو نیانداخته اید ٫ شرمنده زن بچه نیستید اگر پس انداز دارید بنابر این فرزندتان از آن بچهایی و مادرتان از آن مادرهایی که عکسهایشان رو توی همین سایت دیدیم نیستند ( خوب خدا را شکر) نمیدانم اگر فرزندتان به یک ساندویچ 200 تومنی فلافل با حسرت نگاه می کرد باز همین حرف را می زدید ؟ ( فکر نکنم ولی از شمابعید نیست بنویسید من آخر فقر و فلاکت هستم ولی رفتم پس اندازم را خرج لبنانی ها کردم)
گفتید من شیعه باید به فکر برادر شیعه خودم باشم ؟ ببخشید بقیه ایرانی ها مسیحی و ... هستند ؟‌ چه طور به فکر برادران و خواهران شیعه فقیر خود نیستید و کسی را هم بابت این گرانی و فقر و بیکاری شماتت نمی کنید ولی دلتان برای لبنانی های 2000 کیلومتر آن طرفتر غش و ضعف می کند؟
بعله به قول خودتان سطح اینها از فرهنگ و آرمان دینی اسلامی می جوشد که در خون همه ایرانی ها هست و با همین جمله همه چیز را می شود ماست مالی کرد ٫ نه ؟
در خبری در فارس نیوز خواندم (‌که مطمنامی دانید موثق است ) که تعداد جمعیت ایران از انقلاب تا حالا دو برابر شده ولی تعداد زندانیان ده برابر شده است ؟ می دانید آمار اعتیاد ایران در جهان از رده های اول است ؟ می دانید چند نفر در ایران در زیر خط فقر زندگی می کنند؟ اگر قرار بود تعداد فقرایمان ٫ تعداد زندانی هایمان ٫ تعداد زنان خیابانی ٫ تعداد بیکارانمان ٫ آمار پارتی بازی ٫ تعداد معتادین چندین برابر شود ٫ پس دیگر این فرهنگ و آرمان دینی اسلامی برای ما چه آورده است ؟ شاید سن شما قد ندهد ولی من خوب سخنرانی هایی را به یاد دارم که می گفتند : آب نعمت خداست چرا باید برایش پول بگیرند ٫ برق هم همین طور ٫ اتوبوس رو هم همین طور ٫ گفتند شاه تمام ثروت های ما را خرج خودش کرد اگر ثروت ما بین ایرانیان پخش شود دیگر یک فقیر نخواهیم نداشت .
اینها را من با گوش های خودم شنیدم و بعدها هم دیدم چقدر درست از آب در آمد!!!
الان که به هر جوانی گیر میدهند چه ؟ مگر این جوان ها در همین مدارس اسلامی درس نخوانده اند ؟ چرا فراری هستند؟ به من بگویید اگر ایران بهشت است چرا فرار می کنند یا به دنبال فرار هستند مگر اینها دست پرورده بعد از انقلاب نیستند ؟ آیا واقعا ایران بهشت است ؟ آیا واقعا باید کشورها و دولتهای دیگر بیایند از ایران یاد بگیرند چطور مملکت داری کنند؟
چرا در کشورهای انگلیس و فرانسه و آلمان بچه خیابانی نداریم ؟ چرا درمانشان مجانی است ؟ چرا مال ما نیست ؟ چرا به زنانی که فرزند زیر سن قانونی دارند خانه و حقوق می دهند ؟ چرا ما که ادعای اسلام داریم از این خبر ها نیست ؟ فقط بند کرده ایم که اینها کافرند ٫ خانواده ندارند ٫ مشروب می خورند ٫ ... نخیر ما همه بدی هایی که آنها دارند را داریم فقط نمی خواهیم قبول کنیم که در ایران هم هست بعلاوه نداشتن خوبی ها و مزایای آنها که همان رفاه اجتماعی است .میدانم این حرفهای من برای شما هیچ آیه ایی نیست و باز حرف خودتان را خواهید زد ٫ باری برای من هم دیگر مهم نیست چون شما فقط می توانید خوبی های اجتماع و دولت را ببینید و نوبت سیاهی هاو ظلم ها و بدی ها که میرسد بادستان خودتان گوش و چشمتان را می بندید تا نبینید. موفق باشید
چهار‌شنبه 19 دی 1386

nafas - ایران - ارومیه
آویه ر - استرالیا - سیدنی-داداش گلم شما بهتر میدانیدمن چی میگم و مخاطبم کیست!! اگر من مدافع و سخنگوی این نظام باشم شما هم مدافع منافع این به اصطلاح احزاب هستید پس جای سفسطه باقی نمی ماند.دفعه قبل هم گفتم گیرم بنده سپاهی باشم دیگر اینجا پادگان یا مکان خدمتم نمیباشد که بخواهم به قول شما پاچه خواری بکنم. نظرات شما بسیار محترم است و من هم در نوبت خود در این فضای آزاد از اعتقادات خودم دفاع میکنم.راستی سند خواسته بودی شما هم سند هایتان را رو کنید من نیز همین جا*** فیلم***و عکس و سندهای معتبر دیگر را در معرض دید همه مخاطبین سایت قرار خواهم داد.فیلم بچه های لشگر زرهی قزوین که در دره شهدای ارومیه در کمین احزاب به اصطلاح کرد((مرام کرد بالاتر از این حرفاست این ها کرد نیستند مزدور دست این و آن هستند))گرفتار شده بودند و به روح پاک این شهدا قسم بعد از اینکه تک به تک با کلت کمری آنها را کشتند با وقاحت تمام با آرپیچی (درست شنیدی با سلاح ضد تانک)با کمی فاصله جنازه ها را هدف میگرفتند تا آنها را تکه تکه کنند.یا عکس سرباز ژاندامری که در منطقه مرزی سرو در بشکه قیر حزب دموکرات سوزانده میشد.میدانم شما این ها را اراجیف و دروغ پراکنی دستگاه تبلیغاتی رژیم منحوس انقلاب اسلامی!!!!معرفی خواهید کرد اما من بی صبرانه منتظر اسناد شما در موردجنایایات!حزب الله هستم.اگر عکسهای جنگ 33 روزه را که به فرض با اصابت موشک خانه ای ویران شده است را بگویی خودت بهتر میدانی که رو نکردنش بهتر از رو کردن آنهاست فجایع قانا نمونه به تمام معنا رعایت حقوق غیر نظامیان میباشد.مثل اینکه شما اسنادتان معتبرتر است چون شما همیشه از سند حرف می زنید.دوست عزیزم امیدوام کار به سفسطه نکشد.شما حزب الله را تروریست خواندید من هم آنها را پس هر کدام نظراتمان را گفتیم و بس.پس متهم کردن طرف مقابل که شما سخنگوی حزب الله هستید و یا سپاهی جز کشیدن این اظهار نظر ساده به بیراهه چیزی را ثابت نخواهد کرد.در مورد روحیه سلحشوری گفته بودید.فقط به این اکتفا میکنم.کاش میشد دید خودت را به بسیاری از قضایا بازتر میکردی تا ندیده ها را ببینی.سلحشور یعنی علی و علی یعنی آرمان خواهی و آرمان خواهی یعنی حسین.****اگر دین محمد جز با کشته شدن من زنده نمی ماند پس شمشیرها مرا دربرگیرید***بی ربط بود نه!!!!!!!!!!!!!
alborz2 - ایران - تهران-هموطن عزیزم نظراتت را مو به مو و البته چندین بار مطالعه کردم.چیزی جز حس وطن پرستی و هموطن دوستی چیزی ندیدم که این واقعا جای تحسین دارد.به صراحت میگویم خیلی از حرفایتان را کاملا تایید میکنم.وجود فقر و بیکاری و خیلی مشکلات دیگر اگر شما مطالب من را اینجا و جاهای دیگر در همین سایت به درستی مطالعه کرده باشید من منکر این کاستی ها بی تعارف نیستم اصلا بحث ما این نبود.بحث ما یک موضوع ریشه ای است مطمءنم که نظرات من و شما کاملا یکی است شما هموطنت را ارجح تر میدانید ومن نه تنها هموطنم را بلکه تمام هم کیشان خود را از آنسوی خلیج فارس گرفته تا کناره های دریای مدیترانه و هر جای دنیا را یکی میدانم.میدانم میگویید شما دارید شعار میدهید و حرف های روزهای اول انقلاب را میزنید.اما باور کنید که من نه سپاهی هستم نه یک بسیجی کارت فعال دار.من یک ایرانیم یک ایرانی مسلمان. یک جوان دانشجوی مدیریت.من اینجا نه قصد توهین به اعنقادات یک شخص یا گروه رادارم یا خودم را همه دان میدانم.بلکه در یک فضای باز نظراتم را مینویسم و تا به امروز نه کسی را متهم کرده ام و نه به کسی توهین کرده ام.شما هموطن من هستید من هم هموطن شما.به قول سید بزرگوار دکتر خاتمی بیایید تا به آرا و نظرات همدیگر احترام بگذاریم.مگر نه اینست که ما یک هدف را دنبال میکنیم و آن اعتلای ایران با همه ظرفیت هایش میباشد.
با آرزوی عاقبت بخیری همه ایرانی ها و مسلمانان دنیا و همچنین شما عزیز دل برادر!البرز جان گل.امیدوارم مسءولین سایت مطالب من را نیز برای آگاهی بقیه بچه های سایت از نظراتم منعکس کنند.با تشکر

چهار‌شنبه 19 دی 1386

آویه ر - استرالیا - سیدنی
nafas - ایران - ارومیه
شما هر وقت کم میارین قضیه رو یه جوری می پیچونین که آخر سر معلوم نیست چی می خواین بگین! این سفسطه ای که دایم بطور کلیشه ای تکرار می کنی دقیقاْ همان است که انجام می دهی! خوبه لا اقل می گی بچه های لشگر زرهی قزوین و نگفتی افراد بی دفاع و غیر نظامی! لابد این گروه زرهی رفتند آنها را بکشند و آنها هم از خود دفاع کرده اند. دفاع از نظر شما یک عمل تروریستی است؟! یا نکنه می خوای بگی که همین لشکر زرهی رفته بودند که با آنها دست رفاقت بدهند؟
اما در مورد جنایات حزب ا.. عرض کنم که آنقدر سند و مدرک در اینترنت ریخته و منتظرند شما انها را ببینی که باورت نمی شه! البته ظاهراً در این سایت نمی شود که لینک آورد چون قبلاً دو بار این کار را کرده ام که کامنتم حذف شد. ولی جنایاتی که خود شما از آن آگاهید علاوه بر کشتار و سر بریدن اهل سنت های عراق و کشتار غیر نظامیان یهودی و دیپلماتهای غیر نظامی آمریکایی من به چند مورد که برای خودم ملموس تر هستند اشاره می کنم. قتل دکنر قاسملو در اتریش و دکتر شرفکندی و یارانش در المان و چندین مورد از ایرانیان غیر کرد توسط گروه حزب ا.. که اجیر شده جمهوری اسلامی هستند انجام گرفت. در حالیکه کردها سابقه هیچ گونه دشمنی و حتی ارتباط با حزب ا.. را نداشتند! همچنین قتل تعداد بیشماری از مردم عادی هوادار پ ک ک توسط حزب ا.. که خود ترکیه به آن اعتراف کرد.
در آخر هم اگر دوست داشتی یک ویدیو از عکس های بیش از 100 کودک خردسال اسراییلی کشته شده توسط حماس و حزب ا.. دارم که اگر ایمیلت را بدهی برایت می فرستم.
پنج‌شنبه 20 دی 1386

vira - ایران - تهران
اقای استرالیا - سیدنی دوست مسلمان : اولا اگر جنگیدن در راه ازادی وطن برای فلسطینی ها و لبنانی ها اسمش تروریسمه ٬ پس تروریسم اسم مقدسیه - و اگر اشغال خاک دیگران که اسراییل سردمدارشه و امریکا براش عادت شده ازادی خواهی ست ننگ به این ازادی خواهی . ظاهرا از نظر شما کشتن زمان دفاع یک عمل تروریستی نیست ( چه عجب یک بار حرف حق زدید ) - به اندازه مردم فلسطین و لبنان جماعتی رو نمیشناسم که در حال دفاع از شرفش باشه - قربان در جنگ خشک و تر میسوزه اینقدر سنگ بچه های اسراییلی رو به سینه نزنید که فدای زیاده خواهی خانواده هاشون شدن که چشم طمع به خان و مان انسانهای دیگه داشتن . - اقای البرز شما هم فکر نکنید که با پول کمکی که به فلسطین یا لبنان میشه ایران یک شبه اباد میشه و فقر و بدبختی رخت بر میبنده ! نه عزیز مشکلات در ایران عمیق تر و ریشه دار تر از این حرفهاست . این کمکها ممکنه به درد فلسطین یا لبنان بخوره اما مطمءن باشید حتی گوشه ای از زخم های ایرانیان رو هم نخواهد گرفت . به فکر راه های اساسی تر باید بود .
پنج‌شنبه 20 دی 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.