حدادعادل: یک نفر به جای بقیه رییس جمهور را ببوسد

حدادعادل: یک نفر به جای بقیه رییس جمهور را ببوسد

حضور محمود احمدی نژاد رییس جمهوری در صحن علنی مجلس برای تقدیم لایحه بودجه سال 87 کل کشور حاشیه هایی جالبی نیز داشت که جلب نظر می کرد.
 پس از حضور احمدی نژاد در صحن علنی مجلس جمع زیادی از نمایندگان به صف ایستاده بودند تا با رییس جمهوری روبوسی کنند که باعث ازدحام نمایندگان در گرداگرد رییس جمهوری شد.


در این هنگام حدادعادل از تریبون مجلس اعلام کرد که یکی از نمایندگان به نمایندگی از بقیه مجلس آقای رییس جمهوری را ببوسد و بقیه نمایندگان سرجایشان بنشینند.

رییس جمهوری و حدادعادل پس از پایان جلسه علنی مجلس نیز در جمع خبرنگاران حضور یافتند.
رییس جمهوری در حالی که بیش از 150 خبرنگار ، عکاس و فیلمبردار در تالار آفتاب مجلس جمع شده بودند به تکرار توضیحاتی که در مجلس داده بود بسنده کرد و به هیچ یک از سوالات خبرنگاران پاسخ نداد.

وی خطاب به خبرنگاران گفت ما امروز را تعطیل اعلام کردیم شما اینجا چه می کنید؟ مگر شما خانه و زندگی ندارید؟
رییس جمهوری همچنین به خبرنگاران گفت اسمهایتان را روی یک کاغذ بنویسید تا در حضور بعدی در مجلس به نوبت به سوال هایتان پاسخ دهم.
برخی از محافظان با خبرنگاران رسانه های جمعی حاضر در مجلس بارها به صورت توهین آمیز برخورد کردند که این برخورد در یک مورد به برخورد فیزیکی نیز کشیده شد که با دخالت و وساطت دیگران موضوع فیصله یافت.
 
برخی از نمایندگان که اولین بار رئیس جمهور را بعد از بازگشت از سفر حج می دیدند با دست زدن به کت و شلوار و لباس های احمدی نژاد دست خود را به سر و صورت خود میمالیدند تا جایی که در یک مورد یکی از نمایندگان برای تبرک باقی مانده آبی را که رئیس جمهور نوشیده بود را خورد و به لباس های خود پاشید.
 
رئیس جمهور در آغاز سخنان خود با تشکر از همکاران خود به خاطر کنترل کشور بعد از بارش برف سنگین از اینکه کسی دچار صدمه جانی نشده است ابراز خرسندی کرد  و خدا را سپاس گفت در حالیکه صبح امروز رادیو اعلام کرده بود که 4 نفر بر اثر سرمای شدید جان خود را از دست داده اند.
 
نا هماهنگی در برگزاری مصاحبه مطبوعاتی رئیس جمهور در مجلس به نحوی بود که علارغم دعوت از خبرنگاران برای حضور در جایگاه نه رئیس جمهور و نه رئیس مجلس به سولات خبرنگاران پاسخ ندادند که این موضوع باعث ناراحتی وحیرت خبرنگاران شده بود که اگر قرار نبود رئیس جمهور مصاحبه کند پس این همه هماهنگی و برپا کردن تریبون و دعوت از خبرنگاران با چه هدفی صورت گرفته است؟!
 
حدادعادل که معمولا در سخن گفتن از تعابیر زیبا وشیوا استفاده میکند برای دعوت از رئیس جمهور  از احمدی نژاد خواست که در سخنگاه حاضر شود.
 
(1) سعید - ایران - تهران
تو این خبر که همه خط به خطش جای بحث داره یکیش از همه جالبتر ه اوونم مربوط میشه به خوردن ته مانده ی لیوان آب احمدی نژاد توسط یکی از نمایندگان و یا آوویزون شدن ! به کت و شلوار رییس جمهور٬ شاید اگه رووشون میشد کارهای دیگه میکردن-آخه پاچه خواری تا کجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوشنبه 17 دی 1386

آویه ر - استرالیا - سیدنی
ای مردم آیا این افراد چاپلوس نمایندگان واقعی شما هستند؟
دوشنبه 17 دی 1386

mah1 - ایران - تهران
بابا چرا اخه چرا حالا هم که دستمون به این لعبت رسید کپونیش میکنید اخی کو تا نوبت من شه...:(((
دوشنبه 17 دی 1386

parviz1 - انگلستان - کترینگ
چهار هموطن جان خود را از دست دادند اون وقت دکتر بیسواد خدا را شکر کرده!!لیست خبرنگاران هم از اون کارهاست که البته خود خبرنگاران بهتر واقفند و منظور و نقشه شوم دکتر !!با خبرند.سئوال ها را هم کی جواب داده!!! و نمایندگان و مخصوصا اون بیچاره خ.... کار دیگری از ایشان بر نمیآید محافظان هم که معلوم است از چه کسی دستور میگیرند اگر خبر نگاران را ضرب و شتم میکنند برای اینست که جراءت نکنند با دیگر اونطرفها پیدایشان بشود چه رسد که سئوال کند.
دوشنبه 17 دی 1386

Next - انگلیس - لندن
این دغل دوستان که میبینی .............
دوشنبه 17 دی 1386

بابک - ایران - سبزوار
خاک بر سر این متحجرین-اینها معلوم است چه بلایی به سر این مملکت می اورند
دوشنبه 17 دی 1386

AmirSdCa - آمریکا - سن دیگو
اون یکی که آب رئیس جمهور رو خورده و بقیشو پاچیده رو لباسش معلومه که شب قبلش فیلمهای مستهجن نگاه میکرده و حسابی جو گرفته بودتش . . . .
سه‌شنبه 18 دی 1386

dokhtare khoshkele irooni - استرالیا - ملبورن
واقعا شرم اوره کسی نیست به این نماینده ها بگه اخه ژیغمبر خدارو دیدین مگه که دست روی لباس جرمیش می کشیدو می ذارید روز سروصورت خودتون اگه راست میگید خودتون بری حج و خانه خدارا بادست خود بگیرید واقعا شرم اوره
سه‌شنبه 18 دی 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.